Şimdi Ara

Arkadaşım öldü. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
1
Favori
13.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 1diri1

Buraya neden konu açıyorsun arkadaşım eğer biraz saygın, sevgin varsa böyle klavyenin başına oturup çok normalmiş gibi konu açmazsın !!

Yaw...Neyse..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bartug135 -- 16 Haziran 2010; 12:44:06 >
  • Başınız sağolsun. Keşke elden bir şey gelse...
  • Başın sağolsun. 1-2 gün ağlarlar arkasından arkadaşları sonra herşey unutulur herkes hayatına devam eder merak etme.Çevrede görüyorum böyle şeyler oldu birkaç kere.1-2 gün gözyaşı sonra herkes kakara kikiri hayata devam zaten yapıcak birşeyde yok hepimiz bir gün ölücez çaresi yok.Ölenler geri gelmiyor malesef o yüzden hayatınızı iyi değerlendirin.Ne oyun için ne kız için ne de başka birşey için üzülmeye deymez forumdaki konulardan yola çıkarak kızlar yüzünden pesimist takılanlara söylüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VoldroY

quote:

Orijinalden alıntı: spawn1984

başınız sağolsun, Allah rahmet eylesin, kalanlarada sabır versin, çok zor bir durum,

konuya atılan mesajları tek tek okudum, bu durumda bile hala saçma sapan "niye konuyu açtın", "sen ölünce senide bu konuya yazarız" gibi saçma mesajlar gördüm, siz nasıl insansınız ya? senin anan bacın kardeşinde arkadaşın da ölse seninde psikolojin bozulsa burada paylaşmak bir nebzede olsun acını paylaşmak istesen bizde sana böyle yazsak hoş olurmu ? ahlaksız insanlar...

Takılmıyorum onlara.Takılamıyorum...

Evet okulun önünde oldu kaza.Kötü oldu gerçekten,çok kötü...

Teşekkürler arkadaşlar.Ahlaksız ve gereksiz insanlara takılmamak gerekli.İt ürür kervan yürür.

Allah hepinizden razı olsun.

ben de nazla aynı okuldayım onun sevgiliside yakın arkadaşım
    nazı pek tanımasamda arkadaşımın anlattıklarıyla onun ne kadar iyi bir insan olduğunu biliyordum ve aramızdan erken ayrılması beni de çok üzdü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamacık -- 16 Haziran 2010; 13:00:00 >

• Allah rahmet eylesin..
  • Allah Rahmet eyleşim Mekanı cennet olur inşallah
  • ALLAH RAHMET EYLESIN MEKANI CENNET OLSUN

AİLESİNE ALLAH SABIR VERSIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schi2ophrene -- 16 Haziran 2010; 13:01:24 >
  • Allah rahmet eylesin. mekanı cennet olsun. çok güzel bir kızmış. ülkemizde trafik magandaları olduktan sonra böyle üzücü haberlerin sayısı da artıyor.
  • Başın sağolsun
  • ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
  • Başınız sağolsun, mekanı cennet olsun.
  • Allah rahmet eylesin başınız sağolsun.Arkadaşının mekanı cennet olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: VoldroY

Yoldan geçerken araba çarpması sonucu önce koma,daha sonra da aramızdan ayrılması...Olay bu.O şerefsizi de ayrıca bulacağız zaten.ALLAH O ŞEREFSİZİN BİN BELASINI VERSİN!

Araç kullanmak konusunda dikkatli olmanın önemini herkes anlamalı,anlamalı ki başka Naz'lar aramızdan ayrılmasın. :(

BAŞIN SAĞOLSUN.
    ADAM VURUP KAÇMIŞ ANLAŞILAN
  • Allah rahmet eylesin
  • Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Bu tür bir acı yaşamadım ama yardım gerekirse her zaman buradayız.
  • Öncelikle Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun.
    Benimde en yakın arkadaşım memleketine giderken vefat etmişti.Arkasından çok gözyaşı dökmüştüm.Ama kimse yaşamadan bilemez.Hergün gözünün içine baktığınız biri vefat ettiğinde insan öyle tuhaf oluyor ki.Kesinlikle anlatılamaz ifade etmek çok zor.
  • Allah rahmet eylesin.Huzur içinde yatsın.
  • Yoldan geçen şerefsizin ne durumda oduğunu nereden biliyorsun peki? Sence göbek mi atıyordur şuan? Ayrıca yoldan geçen şerefsizin suçlu olduğu kesinleşti mi? Arkadaşınızın diğer milyonlarca aptal gibi yola birden fırlamadığı ve yoldan geçen şerefisizin hayatını karartmadığının garantisi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenkurt

Yoldan geçen şerefsizin ne durumda oduğunu nereden biliyorsun peki? Sence göbek mi atıyordur şuan? Ayrıca yoldan geçen şerefsizin suçlu olduğu kesinleşti mi? Arkadaşınızın diğer milyonlarca aptal gibi yola birden fırlamadığı ve yoldan geçen şerefisizin hayatını karartmadığının garantisi var mı?

Sert cevap vererek tartışmak isterdim ancak bunu yapmak istemiyorum şu anda.Arkadaşıma aptal diyemezsin.Bu birincisi.O şu anda tamamen bizden başka bir durumda.Allah onun günahlarını affetsin öncelikle.

Durumu tam bilmez iken "Çarptı-kaçtı" diye düşündüm ancak daha sonra öğrendim ki 2 şeritli yoldan arkadaşları ile el ele(toplam 3 kişiler)geçerler iken araba çarpmış.Bir an düşünmüş geriye dönsem mi diye.Olay bu.Adam ya ikizine yada buna çarpacakmış,kaçış yokmuş.Sürücü suçlu değil zaten.Ancak aptal diyemem ona,o şu anda burada değil.Türkiye'deki kızların genel davranış biçimi olarak yanlış yapmalarının kurbanı oldu bir nevi yani.BMW nin ön tarafı tamemen çökmüş.Adam da sert girmiş yani.Ceza almasa bile o adama da yazık."Ben birini öldürdüm" diye düşünmek,insana verebilecek en büyük azaptır bana göre.

• Benimde arkadaşım öldü 4 gün önce arabayla takla atmış
    Olayın kötü yanı ehliyet yok 16 yaşında araba kaçırıyorlar araba takla atıyor arabayı süren değil yanındaki benim arkadaşım ölüyor
    Allah Rahmet Eylesin
    Mekanı Cennet Olsun
    Burak Gani Asla Unutulmayacaksın

Ayrıca Naz İçin;
    Allah Rahmet Eylesin
    Mekanı Cennet Olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BehzatÇ. -- 16 Haziran 2010; 17:34:27 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.