Şimdi Ara

Arka koltukta kemer takmak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşımın biri kendi kullandığı araçlarda dahi kemer takmayan biri benim araca ilk bindiğinde kemeri tak dedim kemeri tokasına taktı biraz sonra ya bu kemer hala geliyor demesin mi kemeri hala çekiyormuş meğerse
  • Tuhaf olan siz değilsiniz size gülenler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zararından çok faydası vardır. Takınız.

• sen devam et boşver elalemi
  • Önde takanlara guluyolar sanami gulmeyecekler.
  • kemer takmayınca airbag acılmıyor onuda biliyormu o salak arkadaşların acaba sonra kafası camdan ucuyor
  • Bre gafiller bilmez misiniz Türk kemer takmaz!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben takıyorum 😂
  • Ben de takınca anormal tepki alıyorum bazen trafiği şaka zannedenlere komik geliyor. Tabi sizin takmanızın da sınırı bir yere kadar yandaki takmayıp kaza anında üstünüze uçtuktan sonra sizin kemer takmanız da etki yaratmıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Küçükken arka koltukta kemersiz otururken kaza geçirdim. Ömür boyu çektiğim rahatsızlıklarım saymakla bitmez. Kemer takılı olsaydı sadece araçtan inecektim. Önde kemeri takılı olanlar rahatça inip hayatlarına devam ettiler. Arabaya binip kemer takmayan adam canını sokakta bulmuştur.
  • Bir aile biliyorum. Arac kaza yapiyor. Cocugun yaninda oturan anne camdan fırlamış ölmüş. Çocuk cocuk koltuğunda, baba onde emniyet kemeri takılı.

Gelde boyle bir durumda yaşa.

Bende arka koltukta takarim. Hatta benden goren arkadaslarimda takmaya başladı

Boşver. Gülenler afedersin dönüp k.çına gülsün.

Ben cocuga bisiklet surerken bile kask, dizlik vs kullandiriyorum. Milletin ne dusundugu umrumda değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhani -- 31 Aralık 2016; 16:22:46 >
  • Sen kemeri tak kardeşim, boşver son gülen iyi güler.Olası bir kaza anında arka koltuktakiler de en az ön koltuktakiler kadar zarar görür.
  • Valla kemerlerinizi takın arkadaşlar sonra acilde yakınlarınız bize kızıyor niye kurtaramadınız diye.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nejoz -- 31 Aralık 2016; 22:55:43 >
  • Sen kemer takmazsan one uctugun zaman ondeki arkadasini iki buklum edersin sen kurtulursun da o vefat eder

Her koltukta neden emniyet kemeri var ?

Demek ki takilmasi lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Siz takın kemerinizi yinede.Ülkemizde tuhaf bi algı var araçta burnunu karıştırırsan kimse görmez,araç takla atarsa arkada oturana bişey olmaz gibi

tamda bu mesajı okurken burnumu karıştırıyordum bence gayet doğal birşey

• otostop cekince iki tane manyak kiz aldi. sagdaki direksiyonu kiriyo arada bir, digeri el freniyle yanlamaya falan kalkiyo. istemsizce taktim kemeri. bi de arkadasin polo gti a bindigimde taktim. araba zaten teneke adam ruh hastasi. diger arkadasa senin boy daha uzun arkaya geciyim ben dedim onu da one yollayip arkaya gectim. yine dayanamadim taktim. normalde arkada takmam

• Görüşlerini yazanlara tek tek teşekkür ederim. Sanırım bir beyefendi beni yanlış anladı. Herhangi bir algı yaratmaya niyetim yoktur. Yabancı hayranlığım hiç yoktur. ABD mükemmel, Türkiye berbattır gibi bir durum anlaşıldı ise benim hatamdır. Özür dilerim. Milletimizi aşağılamak gibi bir niyetim yoktur. Ülkemiz zor bir dönemden geçiyor. Bir de ben baş ağrıtmak istemiyorum.

Konumuza dönersek, ben arka koltukta kemer takmayanlara (ailem hariç) karışmam. Bu bana tıpkı sigara içenlerin durumu gibi geliyor. Kendisini uyarmam, baskı yapmam. Aynı duyarlılığın bana da uygulanmasını istiyorum o kadar.

Yola çöp dökmek, sigara atmak, küllük boşaltmak, korna ile taciz etmek v.b. toplumbilimcilerin konusudur. Bunlar ile ilgili söylemek istedikleriniz varsa başka bir konu başlığı açarsınız katılımda bulunurum. Saygılarımla!
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.