Şimdi Ara

Arka koltukları (Bacak Mesafesi değil) en geniş araç tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
20.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüm öneriler için teşekkürler arkadaşlar.
    Forumda bu modellerin sayfalarına bakmaya başladım.
    Ayrıca ilan sayfalarından da şu anda bakıyorum.

C4 bir adım önde, ardından Verso, C-Max, Scenic.
    Sanırım bu aşamada ilk yapacağım 2. el galerilere gidip bu araçları biraz incelemek olacak.
    Hatta denettirirlerse eğer koltuklarımı söküp denemek istiyorum.
  • Yetişkin her şekilde aralarında sıkılacaktır, çocuklar 1 yaşını geçtikten sonra anne zaten oraya oturmaya ihtiyaç duymaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.el olarak 35000TL civarina Variantlar mevcut aslinda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer ki versoya sığdırabilirsen koltukları versoyu tavsiye ederim. Sorunsuz bir araç.

Grand senic veya c4 de gayet güzel araçlar. onlara göre satmak istediğinde biraz daha rahat satarsın ve daha dayanıklıdır.
  • mpv sinifindan baska araca bakmayin. o pusetler cok yer kapliyo size parca arka koltuklu bi araba lazim. scenic, picasso gibi. bunlara bakin bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suphion

Merhaba arkadaşlar.
    2. bebeğimiz olduğundan dolayı yeni araç arayışına girdik.
    2 ufaklık da mutlaka araba koltuğu ile oturuyor arkada.
    Ancak anneleri şu anda kullandığımız Getz'de aralarına oturamıyor.

Bu açıdan bana arka koltukları geniş 2 çocuk/bebek koltuğu ile 3. kişinin rahat sığacağı hangi araçları tavsiye edersiniz.

2. El bütçe max 30-35
    Otomatik tercih sebebi ama olmasa da olur.

Superb yada Roomster bakabilirsin arka genis olsun diyorsan

• reno scenic al 8 tane bebek sığar arkaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartvel08

reno scenic al 8 tane bebek sığar arkaya

2'de kalalım istiyoruz, bu bile zor.
  • hocam aynı durumdayız bende 4 ay önce aracımı satıp bu sitede çok övülen c4 picasso aldım gerçekten çok memnunum.. gerek arka genişlik gerek bagaj gerek güvenlik donanım gerekse dizel otomatik e göre 4lt/100km uzun yol 5.5lt/100km şehir içi verileriyle bu dev gibi cüsseye göre yakıt konusu çok başarılı... ancak dersen yok dizel olsun otomatik olmasın diye verso ya da bak derim.. ki sende benim gibi 2 çocukla lpg ye bulaşmayacağını düşünüyorum malum küçük olunca gaz falan kokusu bile Allah korusun... ha bide 5008 var ancak o biraz pahalı...
  • Vites tipinden bahsetmemişsiniz ama otomatik olmaz derseniz c4 picassolarda düz vitesli de bulabilirsiniz. Az da olsa mevcut ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bee.kay -- 14 Şubat 2014; 19:24:55 >
  • 307 ideal

• Hocam aynen bende sizin kriterlerinizde araç bakıyorum. ikiz bebeklerim var ve iki bebek koltuğunun arasına annenin oturamama durumu sıkıntı oluyor.

Ben yakın zamanda 2009-2010 model citroen grand picasso almayı planlıyorum.
  • Scenic işinizi görür diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kocabıyık_b
    Vites tipinden bahsetmemişsiniz ama otomatik olmaz derseniz c4 picassolarda düz vitesli de bulabilirsiniz. Az da olsa mevcut ;)

Otomatik tercih sebebi diye belirtmiştim aslında ilk mesajda, eş dolayısıyla.
    Aslında ben manual tercih ederdim, hem dayanıklılık sebebiyle hem de kişisel kullanım zevki, ama malum eşlerde durum genelde tersi.

quote:

Orijinalden alıntı: öcüü..
    hocam aynı durumdayız bende 4 ay önce aracımı satıp bu sitede çok övülen c4 picasso aldım gerçekten çok memnunum.. gerek arka genişlik gerek bagaj gerek güvenlik donanım gerekse dizel otomatik e göre 4lt/100km uzun yol 5.5lt/100km şehir içi verileriyle bu dev gibi cüsseye göre yakıt konusu çok başarılı... ancak dersen yok dizel olsun otomatik olmasın diye verso ya da bak derim.. ki sende benim gibi 2 çocukla lpg ye bulaşmayacağını düşünüyorum malum küçük olunca gaz falan kokusu bile Allah korusun... ha bide 5008 var ancak o biraz pahalı...

quote:

Orijinalden alıntı: cnnysn
    Hocam aynen bende sizin kriterlerinizde araç bakıyorum. ikiz bebeklerim var ve iki bebek koltuğunun arasına annenin oturamama durumu sıkıntı oluyor.
    Ben yakın zamanda 2009-2010 model citroen grand picasso almayı planlıyorum.

Aynı rotadayız gibi duruyor.
    Sağlıkla büyütün bebeklerinizi.
    Aile büyüyünce öncelikler değişiyor tabi haliyle.

Bu haftasonu olmadı, ama sanırım gelecek haftasonu 2. el galerilerinde biraz gezinip çıplak gözle görmek istiyorum modelleri.
    Bu arada Ankara'da bu modelleri görebileceğim hangi galerileri tavsiye edersiniz.
    C4 Grand Picasso, Verso, Scenic, C-Max (Ümitköy tarafında oturuyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suphion -- 15 Şubat 2014; 20:33:08 >

• suphion kullanıcısına yanıt
    hocam ben malum sahibinden sitesinden il olarak ve marka olarak baktım araştırdım sonra hafta sonuda gidip inceledim bi günde 7 yer gezip galeri ve bayii sonra karar verdim ama ne yalan söyleyim ben sahibinden aldım galeriler bana hiç samimi gelmedi... sizde öyle yapın isterseniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: öcüü..

hocam ben malum sahibinden sitesinden il olarak ve marka olarak baktım araştırdım sonra hafta sonuda gidip inceledim bi günde 7 yer gezip galeri ve bayii sonra karar verdim ama ne yalan söyleyim ben sahibinden aldım galeriler bana hiç samimi gelmedi... sizde öyle yapın isterseniz..

Yok asıl amacım zaten sahibindenden almak. Galeriler çok fark koyuyor.
    Aracı(Araçları) alıcı gözüyle incelemek için galerileri gezmeyi planlıyorum.
    Hatta çok ileri gidip bebek koltuklarını deneyebilirim eğer müsade ederlerse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suphion -- 16 Şubat 2014; 2:08:34 >
  • http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=153776223

S max de olabilir km yuksek biraz ama belki uygun denk gelebilir.

• suphion kullanıcısına yanıt
    eder hocam satmak için atmadıkları takla kalmıyor taki satana kadar ben 5 kişilik aldım 7 olanı minübüs havasında diye 5 olansa daha bi jeepp görünümlü diye 2 bebek koltuğu koyuyorum bagajada bi akülü araba bi 3 tekerlek bisiklet ve 2li bebek arabası ( katlanır) bi dünyada piknik malzemesi rahat rahat yetiyor.. hatta bagaja singer kestirdim uzun yolda çok zorlansam çeker uyurum o derece geniş bi iç hacim...
  • meriva- 3008- Vw Touran de alternatif olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suphion

Merhaba arkadaşlar.
    2. bebeğimiz olduğundan dolayı yeni araç arayışına girdik.
    2 ufaklık da mutlaka araba koltuğu ile oturuyor arkada.
    Ancak anneleri şu anda kullandığımız Getz'de aralarına oturamıyor.

Bu açıdan bana arka koltukları geniş 2 çocuk/bebek koltuğu ile 3. kişinin rahat sığacağı hangi araçları tavsiye edersiniz.

2. El bütçe max 30-35
    Otomatik tercih sebebi ama olmasa da olur.

Hyundaı starex :)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.