Şimdi Ara

arka 2 usb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bilgisayara format atıp tekrar kurduktan sonra arka 2 usbm çalışmıyor.. bazen bir tanesi çalışıyor bazen çalışmıyor..bu problemi çözmek için 4 lü usb hub aldım çoğaltmak için. bu seferde usb huba card readerımı birde alcatel speedtouch usb mıdemimi takınca kart readerı kullanana kadar bir sorun olmuyor ancak kartıma birşey yüklemek istediğimde bilgisayar kitleniveriyor..Allahtan benim uzaktan kumandalı klavyenin üstündede bir mouse var onla bilgisyarı güvenle açıp kapatabiiyorum veirleri kurtarıyorum..bu çalışmamaya başlayan arka 2 usb problemimi nsıl çözmeliyim..ana kartım Azza MVB-XE (agp 4x) işletim sistemim windows proffesional service packsiz..bir dergi cdsinde service pack 2 yi yüklemek istedim izin vermedi nasıl crack olacak ondanda bahsederseniz sevinirim.

• biostan usbleri açman gerekebilir 2. olarak aygıt yöneticisinde bi bak bakalım usb ler kurulumu? usbler kurulmamış olabilir ya da eksik kurulmuş olabilir ayrıca service pack 2 kurlumu için türkçe sp2 kurman gerekir bazı dergiler sp2 verdiler ama türkçe değil.. ya da sp2 entegreli bir xp cdsinden yeni baştan kurarsan sorun çıkmaz kolay gelsin
  • Anakartının USB driverlarını tekrar kurmayı dene yada internetten güncel halini bul.
  • aygıt yöneticisinden baktığımda usb hublarının kurulmamış olduğunu nasıl anlarım?
  • aygıt yöneticisinde yazar Evrensel Seri Yol Denetleyicisi diye onun yanındaki + ya bas görürsün
  • Service Pack 1 veya 2'yi kurup yeniden tanıtmayı dene.
  • Usb 1.1 - 2.0 problemi...

Biostan 2.0 desteğinin açık olduğuna emin olun...

Azaa için link verecektim ama siteleri uçmuş...

Administrato® un tavsiye ettiği gibi SP1 yada SP2 yükleyin...
  • device manageri açtığımda bunu görüyorum..benim normalde 4 tane hubum var arka ikisi çalışmıyor ön ikisi çalışıyor sadece arkadakileri naıl çalıştırabilirim ekran görüntüm ekteki dosyada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arayaninsan -- 4 Temmuz 2005, 21:51:28 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.