Şimdi Ara

ARK: Survival Evolved [PS4 ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
7
Favori
18.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu oyunu ben Guerrilla Games geliştiriyor sanıyordum. Yanılmışım. İçi boş gibi görünüyor bu da.
  • Turok la bu duygulandım :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla bi turlu gelemedi ps4 e gittim pc topladım zaten toplama niyetim vardı,taktim ds4 ultrada akiyorum modlu şekilde

ARK: Survival Evolved [PS4 ANA KONU]

• Bu oyunun Ps4'e kesin çıkış tarihi duyuruldu mu arkadaşlar ?
  • Fittest versiyonu ile diğerinin farkı nedir bilen varmı?
  • Bu oyun Haziranda cikmayacakmiydi? Hiçbir kipirti yokta.

• Bu oyunu bekliyorum ana konuyu yeni gördüm.Bence ps4 ün en efsane mp oyunu olacak , survival craft base patlatma falan birde Dh clanı kurunca güzel olur.

• Bende bekliyorum valla milletin videolarını ağzımın suyu aka aka izlemekten kurudum gittim çıkmıyor melet bir türlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanoxoz

Bende bekliyorum valla milletin videolarını ağzımın suyu aka aka izlemekten kurudum gittim çıkmıyor melet bir türlü

Multiplayer sistemi pc deki gibi olacaksa süper olur fakak multiplayet modu pc gibi craft build klan savaşları olmazsa çöpe parA.

• quote:

Orijinalden alıntı: WrathofGlatzeman

Valla bi turlu gelemedi ps4 e gittim pc topladım zaten toplama niyetim vardı,taktim ds4 ultrada akiyorum modlu şekilde

ARK: Survival Evolved [PS4 ANA KONU]

Craft sistemi nasol oluyor ? Ev falan yapıcan ya.

• Gerekli itemlere gerekli esyayo toplayip uretiyosun iste

• 19 temmuza ertelenmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah PS4'te düzgün frame verirler
  • oyun craft ve multisiyle tuttu zaten sanmıyorumki pc den farklı olsun oynanış daha zor olabilir ama ayrıca xboxda millet oynuyo videolardan bakabilirsin pc ile aynı
  • Beyler bi babayigit Dh klani acsin coluk corba ne varsa calisip uretelim.En azindan kafa dengi oyuncularin bulusma noktasi olur.Hele bi ciksinda oyun olmadi ben acicam bi baslik.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkdogan

Beyler bi babayigit Dh klani acsin coluk corba ne varsa calisip uretelim.En azindan kafa dengi oyuncularin bulusma noktasi olur.Hele bi ciksinda oyun olmadi ben acicam bi baslik.

ARK: Survival Evolved PS4 cikarmi bilen varmı.??
  • darkdogan kullanıcısına yanıt
    Aç doğan abi sen ben varım oynarız. xbslinkde az gears of war oynamadık senle TyLer nickim vardı belki hatırlarsın. okul bitti işe giricez bu aralar paragon oynuyorum epic games gears of war gibi efsane oyun yapmış h1z1 de çıkar umarım bu yaz oynarız. nick: KeNji-xov-
  • Ps4 te serverli yani host local olmadan.Rust , h1z1 gibi bir oyun gelmesi sart.

• quote:

Orijinalden alıntı: DenzeL_28

Aç doğan abi sen ben varım oynarız. xbslinkde az gears of war oynamadık senle TyLer nickim vardı belki hatırlarsın. okul bitti işe giricez bu aralar paragon oynuyorum epic games gears of war gibi efsane oyun yapmış h1z1 de çıkar umarım bu yaz oynarız. nick: KeNji-xov-

Vay be kimleri kimleri görüyorum. Eski ceteyi Ark ta toplayacam zaten ulasabildigim kadar.Gears ve Halo reach anilari unutulmazz.Bu arada isten güçten vakit olmuyor Paragon bende oynayacam tamamen ucretsiz surumu çıktımi?O bilmem kac cigolayt indiripte Founder pack almalisiniz giris yapmao icin diyen tuzak versiyon degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkdogan -- 8 Temmuz 2016; 13:17:01 >
  • darkdogan kullanıcısına yanıt
    Grup kurarsan haberim olsun abi, bende arkadaş eklisin DH da. PSN dende eklerim. Paragon için 1. Ve 2. Bölge psn lerde başlangıç paketi ücretsiz olarak 2 Ağustosa kadar indirilebiliyor. Oyun erken erişimde 16 Ağustos da ücretsiz sunacaklar sanırım. Asya bölgesi olan psn lere daha gelmemiş. Ben tr psn deneme plus oluşturdum ordan oynuyorum, endo psn gelir yakında.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.