Şimdi Ara

ARK: Survival Evolved [ANA KONU] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.966
Cevap
27
Favori
147.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Triceratops evcilleştirdikten sonra 20 lvlde üstüne binebilirsin.Üstüne binip bir çalılık topluluğuna gittiğinde mouse sol tuşu ile boynuz atıp 10 larca çalının meyvesini tek vuruşla toplayabilirsin.Bu arada yeni başlayan bir ekip varsa katılabilirirm.Yada belirlenecek yeni bi serverda oynayacak arkadaşlar iletişime geçebilir.
  • FreeMaNMeliH kullanıcısına yanıt
    Aynen arkadaşın dediği gibi sol tık ile toplayabiliyorsunuz. 41/46 noktasındaki mağarayı buldum içerisi akrep yarasa örümcek yılan kaynıyor :) trice içeri giremeyecek kadar büyük tribedeki arkadaşlar oyunu bıraktı sanırım gelen giden yok tek başıma girmek zorunda kaldım fakat sonuna kadar bir türlü gidemedim mağaraya gelmeden önce hazırlık yapın bu acıkma hızı gerçekten sıkıntı eskiden bu kadar değildi hava soğukluğunun acıkmaya etkisi var hareket etmeninde tabi ama bu nedir arkadaş mağaranın sonunu göremeden 4-5 defa dışarı çıkıp odun felan toplayıp karnımı doyurmak zorunda kaldım sonuna az kalmıştı fakat oyundan çıkmam gerekti mağarının dışarısında bir yere küçük bir base kurdum çıktım bulduğum kristal chitin ve metallerle yetindim bu seferlik mağaradayken bir de akrep yetiştirdim ama nedense beni takip etmedi bir türlü bana biri saldırınca saldırıyor ama takip etmiyor sonra öldü zaten.Eğer raptor tame edebilirseniz içeriyi daha rahat temizlersiniz raptor içeri rahatlıkla girebilir 20 yada 25 seviyede saddle craftlayabiliyorsunuz
    En tehlikeli olanlar akrepler 2-3 defa vurabilirse sizi bayıltabilecek kadar zehir enjekte ediyor fakat mağara dar olduğu için rahat hareket edemiyor hiç bir yaratık, sürekli bir yerlerde sıkışıyorlar bu sayede özellikle akrepleri menzilli silahlarla rahatlıkla öldürebilirsiniz diğerleri o kadar tehlikeli değil yarasalar demir mızrakla tek vuruşta ölüyorlar titanboa ve örümceklerde 2-3 vuruşta gidiyor sadece bu yaratıkların genelde tek olmadıklarını unutmayın.
    Mağaranın ilerleyen kısımlarında gittiğimize değecek birşeyler varmı bilen biri cevaplasın lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rzenma

Aynen arkadaşın dediği gibi sol tık ile toplayabiliyorsunuz. 41/46 noktasındaki mağarayı buldum içerisi akrep yarasa örümcek yılan kaynıyor :) trice içeri giremeyecek kadar büyük tribedeki arkadaşlar oyunu bıraktı sanırım gelen giden yok tek başıma girmek zorunda kaldım fakat sonuna kadar bir türlü gidemedim mağaraya gelmeden önce hazırlık yapın bu acıkma hızı gerçekten sıkıntı eskiden bu kadar değildi hava soğukluğunun acıkmaya etkisi var hareket etmeninde tabi ama bu nedir arkadaş mağaranın sonunu göremeden 4-5 defa dışarı çıkıp odun felan toplayıp karnımı doyurmak zorunda kaldım sonuna az kalmıştı fakat oyundan çıkmam gerekti mağarının dışarısında bir yere küçük bir base kurdum çıktım bulduğum kristal chitin ve metallerle yetindim bu seferlik mağaradayken bir de akrep yetiştirdim ama nedense beni takip etmedi bir türlü bana biri saldırınca saldırıyor ama takip etmiyor sonra öldü zaten.Eğer raptor tame edebilirseniz içeriyi daha rahat temizlersiniz raptor içeri rahatlıkla girebilir 20 yada 25 seviyede saddle craftlayabiliyorsunuz
    En tehlikeli olanlar akrepler 2-3 defa vurabilirse sizi bayıltabilecek kadar zehir enjekte ediyor fakat mağara dar olduğu için rahat hareket edemiyor hiç bir yaratık, sürekli bir yerlerde sıkışıyorlar bu sayede özellikle akrepleri menzilli silahlarla rahatlıkla öldürebilirsiniz diğerleri o kadar tehlikeli değil yarasalar demir mızrakla tek vuruşta ölüyorlar titanboa ve örümceklerde 2-3 vuruşta gidiyor sadece bu yaratıkların genelde tek olmadıklarını unutmayın.
    Mağaranın ilerleyen kısımlarında gittiğimize değecek birşeyler varmı bilen biri cevaplasın lütfen.

Dün ben onunla ilgili bir video izledim bu mağaralardan sonlarında sadece 1 tane taş var bu ve bunun benzeri diğer mağaradaki taşları toplayarak bunları sizden isteyen yerler var büyük kuleler bunların yanında 2 trex dişi, megaladon dişi vs vs tehlikeli sınıflardaki dinazorların dişleri ile dev bir örümcek çağrılıyor büyük bir boss 6-7 kişi silahla falan saldırıp anca öldürüyor karşılığında benim video dan anladığım kadarı ile örümcekli olan bir bayrak kazanıyorsun. :)

• quote:

Hocam hangi server beraber oynayabiliriz tek kaldıysan :)

• Video buldum burada :D
  • the eu pveofficial 122'deyim gelmek isteyen herkese kapımız açık eğer isterseniz sıfırdan yeni bir pvp serverinda başlayabiliriz
    ben gereken itemlere zaten sahibim kartal bacağı felan onlarla sadece çıkan tariflerdeki yemekler yapılıyor zannediyordum geriye sadece mağaraları dolaşmak kalmış
    o bayrağın anlamı heralde bizim tribe bossu kesebilecek kadar güçlü anlamına geliyor diğerlerine göz dağı vermek için :)
    steam:rzenma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rzenma -- 20 Haziran 2015; 15:18:38 >
  • Bu arada yeni başlayanlar için hangi dinazor taming de ne yer ne kadar narcotics gider.

Taming Listesi
  • quote:

the eu pveofficial 122'deyim gelmek isteyen herkese kapımız açık eğer isterseniz sıfırdan yeni bir pvp serverinda başlayabiliriz
    ben gereken itemlere zaten sahibim kartal bacağı felan onlarla sadece çıkan tariflerdeki yemekler yapılıyor zannediyordum geriye sadece mağaraları dolaşmak kalmış
    o bayrağın anlamı heralde bizim tribe bossu kesebilecek kadar güçlü anlamına geliyor diğerlerine göz dağı vermek için :)

Gerekli itemler dediğin ne mesela şu videolarda gördüğüm mp5 lerden varmı sende :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza53

quote:

the eu pveofficial 122'deyim gelmek isteyen herkese kapımız açık eğer isterseniz sıfırdan yeni bir pvp serverinda başlayabiliriz

Gerekli itemler dediğin ne mesela şu videolarda gördüğüm mp5 lerden varmı sende :)

Biz daha kazma kürek gidelim sapan ile dinazor bayıltalım adamlar otomatik silahlar ile geziyor

• Yok yok bossu çağırabilmek için köpekbalığı dişi kartal bacağı felan onlari kastetdim şuan 30 levelim basit bir tabanca yapabiliyorum sadece :)
    birazdan mağaraya giricez isteyen varsa gelebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rzenma -- 20 Haziran 2015; 17:42:48 >
  • Rzenma kullanıcısına yanıt
    Mağaraların içinde örümcek bossu çağırmak için gerekli parçalar mevcut, bulabileceğiniz kristal ve demir gibi materyalleri saymıyorum. Tek başına girmeniz çok zor, ileri de hikaye odaklı görevler açılınca belki bir denge getirilir fakat şimdilik tribe şart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uranus666 -- 20 Haziran 2015; 18:11:08 >
  • quote:

Yok yok bossu çağırabilmek için köpekbalığı dişi kartal bacağı felan onlari kastetdim şuan 30 levelim basit bir tabanca yapabiliyorum sadece :)
    birazdan mağaraya giricez isteyen varsa gelebilir

''Connection Time Out'' diyor sürekli 70/70 olduğundanmı acaba?
  • hamza53 kullanıcısına yanıt
    galiba oyuna güncelleme gelmiş fakat serverlar güncellenmemiş arkadaşda da aynısı oldu iftardan sonra tekrar deniyeceğiz
  • quote:

galiba oyuna güncelleme gelmiş fakat serverlar güncellenmemiş arkadaşda da aynısı oldu iftardan sonra tekrar deniyeceğiz

Şansıma tüküreyim iftara kadar takılıyım dedim olan işe bak :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldım yüklüyorum bakalım. İnşallah beklentilerimi karşılar.
  • Oyunu biraz önce aldım yükleniyor. Adam gibi oyun oynayan bir gruba katılmak isterim. Hayatta kalma oyunlarını hep sevmişimdir. Varsa arkadaşlar pm atabilirler hemen steamden ekleyebilirim.
  • Oynayan arkadaşlar performans konusu nasıl şu anda ? Kaç fps alıyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Performans acısından bence oyun iyi durumda.20-30fps alıyorum ama sanki 50-60fps alıyormuş gibi oyun akıyor.

Oyunun en kötü yanı ise Ruslar Nedenmi ? Gittik haritanın en tehlikeli yerine hani kimse gelmez yuva kurmaz rahat rahat yaşarız dedik gidene kadarda 2 tane O boynuzlu otculdan evcilleştirdik herneyse güzel bir yer bulduk ve evi kurduk üstüne trex in bir kücü olan dinazoruda evcillştirdik üstüne bir tane rabtor ve iki tane daha boynuzludan sanra tamam dedik daha kimse bize birşey yapmaz dedik evi kurduk hani güzelde oldu harbi harbi oldu bu yolda nice avrupalı gördük bize yardım eden ama gel gelelim bugün 5 rus geldi hepside 65lv neyimiz var neyimiz yok yok etti Sonrası malum zaten sövmeceler filan..

Oyunu oynayacaksanız kesinlikle ama kesinlikle en az 4 kişi olmalısınız yoksa döl israfı olan ruslar affetmiyor.

Bildiginiz güzel bir server varmı arkadaşlar Ruslardan uzak Yada daha az agresif oyuncuların oldugu bir server ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E6DD84D3A -- 20 Haziran 2015; 23:27:50 >

• Çok geçmiş olsun hocam, maalesef böyle tipler çok.. aslında 4 kişi de yetmez yapabileceğiniz en iyi şey güçlü bir tribe a üye olmak en mantıklısı, diğer türlü her türlü saldırıya açık oluyorsun.
  • Şuan bir grup arkadaşla takılıyorum fakat yeni başlayacak bi topluluk oluşturursak 4-5 kişi sıfırdan başlayabiliriz.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.