Şimdi Ara

Arjantin hesapları yalan oldu !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçtiğimiz günlerde blizzard arjantin bölgesi için sadece arjantin para birimi ile ödeme yapabilen kartları kabul ediyor yanlış anlamadıysam. ARS birimli sanal kart açmayı denedim ama hiç bir yerde bulamadım. Bir zevkimiz vardı onu da elimizden aldılar!

kaynak: https://www.reddit.com/r/wow/comments/md6vlv/argentina_battle_net_accounts_payment_policy/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kedi Adam -- 28 Mart 2021; 11:24:7 >

• hocam androidden almaya devam edebilirsin sanırsam. daha pahalı olacak elbet ama eu bölgesindeki fiyatların yarısı kadar hala.

• [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle ama ordan aldığım iki katına geliyor gene de. Üzücü bir durum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

hocam androidden almaya devam edebilirsin sanırsam. daha pahalı olacak elbet ama eu bölgesindeki fiyatların yarısı kadar hala.

Tam olarak ne kadara geliyor bu şekilde?

• quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

Tam olarak ne kadara geliyor bu şekilde?

Alıntıları Göster

eu fiyatının hemen hemen yarısına geliyor.

eu fiyat:

android fiyat:

Benim hesap rus olduğu için PC'de fiyatlar böyle. 125 ve 102 TL ediyor. androidden daha pahalı rus. o sebepten bir şey alacağım zaman bluestack emülatörden açıp alıyorum.

• Bu arjantin fiyatları mı TL olarak gösteriyorda?

• mczaga kullanıcısına yanıt

ha yok benim orada kastettiğin arjantin iptal oldu ama androidden TL ile alabilir. yani androidden arjantin fiyatı ile alınmıyor. android düz TL fiyatı. alternatif sundum ben. yoksa arjantin TR fiyatının da yarısıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 25 Ağustos 2021; 17:28:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

ha yok benim orada kastettiğin arjantin iptal oldu ama androidden TL ile alabilir. yani androidden arjantin fiyatı ile alınmıyor. android düz TL fiyatı. alternatif sundum ben. yoksa arjantin TR fiyatının da yarısıydı.

peki bu android 'de kendi hesabımızı nasıl açıyoruz bende android yok da ondan soruyorum.

bu android TL işi forum içi balance satımından da uyguna geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 25 Ağustos 2021; 18:0:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

peki bu android 'de kendi hesabımızı nasıl açıyoruz bende android yok da ondan soruyorum.

bu android TL işi forum içi balance satımından da uyguna geliyor.

Alıntıları Göster

hearthstone android uygulamasına blizzard hesabı ile giriş yapıyoruz direk. ama bu fiyatlar sadece hearthstoneda var. diğer blizzard oyunları alınmıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.