Şimdi Ara

ARIZALI BÜTÜN LOGİTECH SES SİSTEMLERİ TAMİRİ YAPILIR !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
7.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar logitech Teknik Servisinden Mersa Elektronikte Çalıştım
    Forumlarda Tamir yaptım.
    Elimden geldiği Kadarıyla sizlere Yardımcı olacağım.
    Bana Sadece Arızayı Söylemeniz Yeterlidir...

• Hocam inşallah yardımcı olursun arızayı gidermemde.Arıza şu; cihazı açıyorum kendi kendine kapanıyor.Kapanma bazen 10 dakka sürüyo bazen 5 dakka bazen açtığımla kapanması bir oluyor.

Benzer bir arızayı ilk aldığım zamanlar da yapmıştı açma düğmesine basar basmaz 1 saniye içinde yine kendi kendine kapanıyordu.Mersaya göndermiştim gelen arıza formunda "power değişti" diye not düşmüşler.Tahminim yine bozulan aynı "power".Az da olsa elektronik bilgim var power ünitesinin sağlamlığını nasıl kontrol ederim? Elimde multimetre var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rakacar

Hocam inşallah yardımcı olursun arızayı gidermemde.Arıza şu; cihazı açıyorum kendi kendine kapanıyor.Kapanma bazen 10 dakka sürüyo bazen 5 dakka bazen açtığımla kapanması bir oluyor.

Benzer bir arızayı ilk aldığım zamanlar da yapmıştı açma düğmesine basar basmaz 1 saniye içinde yine kendi kendine kapanıyordu.Mersaya göndermiştim gelen arıza formunda "power değişti" diye not düşmüşler.Tahminim yine bozulan aynı "power".Az da olsa elektronik bilgim var power ünitesinin sağlamlığını nasıl kontrol ederim? Elimde multimetre var.

utsam bu power arızası hem kontrol panelinde oluyor hem subwoofer ünitesindede oluyor.burdan anlatırsam kitap gibi yazı yazmam gerek.özelden konuşalım
  • bu konu hala aktif mi acaba ?

bende x-540 var. zannedersem kontrol paneliyle ilgili bir sorun var. yardımcı olabilriseniz sevinirim. pm den konuşabiliriz saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SqRpEr -- 28 Aralık 2011; 0:24:58 >
  • Z2300 kullaniyorum ses yukseltirken sag uydudan hisirti duyuyorum
  • Benim Logitech ses sisteminde makanik sorunum var , Ankarada tamir yaptırabileceğim bir yer biliyormusunuz?
  • ankarada bana da lazım bu konu ile ilgilenen birisi
  • benim de ses sistemim elektrik kesintisi sebebiyle bozuldu. elektrik gittiğine dair herhangi bir uyarı alamıyorum. NE yapmam lazım hocam?
  • kardeşim kontrol panelsiz çalışmazmı bu meret
  • banada z2300 ün kontrol paneli yada alternatif olarak nasıl calıştıracağım lazım
  • X540 ses açılıp kısılıyor kendi kendine kontrol panelindeki ses açma kısma düğmesi arızalı galiba tamir edecek biri lazım bass düğmeside kısılı olduğu halde baya bi bass buruyor bunları tamir edebilirmisin
  • Selamlar, megaworks ses cızırtı ve düşük geliyor. yok mu bir çaresi gerçekten. Bu elemanın yaptığı cozum olabilir mi?? Ne yaptığını da anlamadım ama. K bakma logitech değil çaresizlikten her yere yazıyorum

https://youtu.be/d5l5ZSI5aqk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ortaya birşey atmışsınız sonra kaybolmuşsunuz. Hala orada mısınız, yardım etmeye kararlı mısınız?
  • Archi33tect kullanıcısına yanıt
    Arkadaş o mesajı bundan 8 sene kadar önce atmış. Arada askere gitti geldi ve hatta yanlış hatırlamıyorsam evlendi. Hatta bu arada iş de değiştirdi. Yani anlayacağınız köprünün altından çok ca su aktı. Eğer ihtiyacınız varsa arkadaşa haber verebilirim. Onun dışında bir hayli meşgul olduğundan foruma pek bakmıyor.
  • Merhaba,
    5 yıldan beri kullandığım Logitech Z906 ses sisteminden son bir aydır arada sırada hoparlörlerden çıt çıt diye sesler gelmektedir. Çıt sesinden sonra ses tamamen gitmektedir. Muhtemelen ömrünün sonuna geliyor. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz. Sorun neyden kaynaklanıyordur.

• Benim z906 da da aynısı oldu. Cihaz pert. Tamir ücreti cihazın yenisinin yarısından fazla. Kronik sorunmuş. Tüm kartların değişmesi lazımmış. Onun içn yeni soundbar bakıyorum. Logitechin yanından bile geçmiyorum.

• Hocam Logitech z506 ses sistemim var speakerların 2 tanesinden yüksek volümlere çıkınca kalite bozuluyor tıssss diye bir ses geliyor arkadan sebebi ve çözümü nedir acaba ?

•  ARIZALI BÜTÜN LOGİTECH SES SİSTEMLERİ TAMİRİ YAPILIR !!!

ustam merhabaa . Logitech z2300- z5300-z5500 subwoofer sigorta kutuları aynı . Resimdeki Sigorta yuvasına en kolay nereden nasıl ulaşabilirim . Bilen arkadaşlardan da cevap lütfen . Teşekkürler

• mustafakara06 M kullanıcısına yanıt

Z5500 ve Z2300'de 220V kablosunun subwoofer'a girdiği yerin hemen üst tarafında.

Z5300'de 220V kablosunun subwoofer'a girdiği yer ile açma/kapama anahtarının arasında

• aeronics kullanıcısına yanıt

yok dostum onu demek istemedim . Sigorta yuvası kayboldu yeni ya da çıkma vs arıyorum .

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.