Şimdi Ara

Ariel pods kapsül 24 lü 22 TL (migros)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.332
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.migros.com.tr/ariel-3u-1-arada-pods-sivi-camasir-deterjani-kapsulu-dag-esintisi-12-yikama-p-1c9c975
    Sepete 2 tane ekleyince biri.bedavaya geliyor migroslarda da geçerli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 adet 15 li 30 kapsülü carrefourdan 23 tl ye almıştım 2 hafta önce

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tugberk16 kullanıcısına yanıt
    Fiyatlara bakıyordum da genel olarak fiyatları bahsettiğiniz Kadar düşmüyor bir araştırma da yaparak söylüyorum ki sıcak fırsat olabilir evimde şu an deterjanım da var ama kullanmak için depoladim. Paylaşım için teşekkürler.

Dipnot 5 lira kargo ücreti çok üzse de çokça fazla marka tuvalet ve temizlik ürünlerini de dahil ederek toplam 67 liralık ödeme gerçekleştirecektim
    Dipnot 2 kapıda ödeme varmış ve çok ilginç bir durum ile karşılaştım yarın siparişiniz gelecek evinize saat kaçta gelsin diye 3-5 arasında dedim öğle sonrası bakalım yarın getirecek mi helal olsun valla eğer getirirse indirimli taşımadan eve getirtiriz snshs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtkrdag -- 21 Eylül 2019; 3:48:39 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Başlığın Başını Air pods diye okudum geri kalanını anlamlandırmaya çalışıyodum :D

• Tavsiye etmem. Bir süre kullanmayı denedim. Toz kadar etkili temizlik saglamıyor malesef. Ayrıca her yıkamada makinanın kapagına yapısan jelatin de sinir bozucu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01-KinG

Tavsiye etmem. Bir süre kullanmayı denedim. Toz kadar etkili temizlik saglamıyor malesef. Ayrıca her yıkamada makinanın kapagına yapısan jelatin de sinir bozucu.
    Kokusu aşırı ağır, ne yaparsak yapalım makinenin önüne yapışıyor ama temizliği çamaşır miktarını doğru ayarlarsanız kötü değil...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirimli değil normal fiyat sıvı olanı da 24 yıkama aynı paraya geliyor.

• Air Pods gibi okudum
  • Tutmadı bu podlar sümük gibi yapışıklık bırakıyor çamaşırlarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.