Şimdi Ara

::Aresde Oynayanlar Buraya:: (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
1.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • !champion! darıldım sana ben slm veriom sen küfür edion senin gibi küfürbazlara
  • !champion! nerdesin ya msnde bekliodum bi baktım çıkmışsın gel hadi ya msn haberleşelimde gir kas biraz 29 oldum
  • ya beyler kasacak warsa geldin pls şuanda a2 deyim nick : RoGue_GeNeRaL gelin kasın plssss...
    lufersondayım RaonCamp'ta gelin kasın plssszzzssss...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trip1LikeDo -- 6 Kasım 2005, 18:45:25 >
  • quote:

bu arada okcuyum uzaktan uzaktan gömüyom +6 ıronx war

İİMİŞ ABİ UGRA BENİM MAGE E SANA CHİTİN BOW VERİYİM ESKİ ARCHERDAN YADİGAR BİLİRSİN SEN

BU ARADA BENDE ARES TEYİM
    60 MAGE ELEMANTEL LORD (GLACİER/LİGHTİNG)
    53 MAGE NORMAL LORD :D (GLACİER/FLAME )
  • yau sen chitini ona wer o zaman oda arta kalan ironx bana wersin yada sen direk chitin bowu bana wer nasıl fikir ama ?
  • steal oku wer yani bağışlara açığım
  • 30 Level Def Warr.
    45 Lvl Atck. Warr.
    51 Level GLaCieR MaGe

Genelde RS3 teyim.

1 haftadr oynamıyorum :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: spiderman_

champion bana crimson set ayarlarrmsın lvl 26 çok ihtiyacım var lutfen

nick:MAGE_TOLGA
    LVL:26

CHAMPİON LUTFENN
    GENELDE A 1 DEYİM

26 levelde crimson set, hayırdır hocam :)
    o savaş snn bu savaş benim koşuşturup cz den çıkmıyosun galiba :)
  • endurix -> 56 rogue
    dontpanicc -> 60 rogue kardesim
    By_panic ->53 rogue cafe den
    By_Psiko -> 57 rogue cafeden
    By_Tehlike1 ->56 rogue kafeden
    _oxxo_ -> 56 warrıor dayıoglu
    ss_61 -> rogue kadfeden
    Unexted_dec.. -> 56 rogue kafeden

El-Morad A1 - 2 - 3 Genelde deru
    50 altı olanların nıcklerınık hatırlıyamadım arada eklerım.
  • spiderman_ crimson u giyebiliomusun çoq mrk etdim
  • quote:

Orjinalden alıntı: __Champion*77__

!champion! darıldım sana ben slm veriom sen küfür edion senin gibi küfürbazlara

ben sana ne zaman küfür etdim we sen kimdin?? ben kimseye kolay kolay küfür etmem ne diosan açık açık söle we benim charla 1 kişi daha oynuo eer oyunda olduysa bu olay dier ark.ım adına özür dilerim o yapar normaldir
    eer oyunda biri sana benim charla küfür etdiyse onun adına özür dilerim ben champion2 le fazla oynamıom başka bir charım war onla oynuorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !champion! -- 7 Kasım 2005, 11:24:41 >

• beyler bu arada bişe slmeke istiorum

bu siteden biri beni msn ine ekledi we saçma sapan şeler söledi oyunda 4 gb istediini söledi bende hayır dedim ısrar etdi sesimi çıkarmadım sonra görüşürüz dedi çıktı daha sonra tekrar geldi we beni hack liyebilceini söledi we msn pw mi deişti şu anda o watandaşın msn i bende benim msnimde bende doal olarak burdan kim olduunu sölesin msn ini gerii weriim ama böle eline 2 program alıp da hackerim die dolasanlarla uraştırmayın beni
    ben burda hiç kimseye yardım etmek zorunda deilim doru dürüst bişe istemesini bilene zaten hep kapım açık ama böle salaklar yüzünden tüm hevesim kaçıo bide bana türk düşmanı derler işte türkler ...
    bunlar gibilere iyilik yapanda kabahat kendilerini bi pok sanıolar o kendini hacker sanan kazmaya burdan sölüyorum eer kim olduunu sölerse msn ini ona geri wercem we dahada benden kimse bişe istemesin oyundada pm atmayın artıq baqmıcam bile bu siteden gelen adamların pm lerine

• Ya tamam haklısında bizim suçumuz ne...
  • abi benim char

lwl 40

np 9k

abi bana 3m para lazım varsa bana bi kıyak geçermisin abi
  • quote:

Orjinalden alıntı: !champion!

beyler bu arada bişe slmeke istiorum

bu siteden biri beni msn ine ekledi we saçma sapan şeler söledi oyunda 4 gb istediini söledi bende hayır dedim ısrar etdi sesimi çıkarmadım sonra görüşürüz dedi çıktı daha sonra tekrar geldi we beni hack liyebilceini söledi we msn pw mi deişti şu anda o watandaşın msn i bende benim msnimde bende doal olarak burdan kim olduunu sölesin msn ini gerii weriim ama böle eline 2 program alıp da hackerim die dolasanlarla uraştırmayın beni
    ben burda hiç kimseye yardım etmek zorunda deilim doru dürüst bişe istemesini bilene zaten hep kapım açık ama böle salaklar yüzünden tüm hevesim kaçıo bide bana türk düşmanı derler işte türkler ...
    bunlar gibilere iyilik yapanda kabahat kendilerini bi pok sanıolar o kendini hacker sanan kazmaya burdan sölüyorum eer kim olduunu sölerse msn ini ona geri wercem we dahada benden kimse bişe istemesin oyundada pm atmayın artıq baqmıcam bile bu siteden gelen adamların pm lerine

msn adresini söle o kişinin belki tanıdık çıkar bu arada onun yüzünden bizedemi yardım etmeyeceksin dünmüydü neydi gene kasacaktık birden kayboldun msnden bu lamer arkadaşmı rahatsız etti eğer müsaitsen bu akşam kasalım biraz ya...

• YA BENİMDE ARESTE Bİ EZİK MAGE VAR LVL 30 BENİ DE KASAR MISINIZ YAF???
  • quote:

beyler bu arada bişe slmeke istiorum

champion açıkla msn yi o lamer herkesin içinde rezil olsun !!!!

• Beyler ben de size yardım etmek isterim elimden geleni de yaparım

lvl 57 Ares Karus Warrior

Bir isteğiniz olursa cyber_ay@hotmail.com MSn adresimdir Tek kötü durum para istemeyin hiç param yok :D walla arkadaşdan aldım zaten o da skill değiştirmeye gtti :D neyse Daha sword dancingi açamadım ama cz de fln iyiyim :D işte diyorum oyunda bana Pm atabilirsiniz ya da MSN verdim işte
  •  ::Aresde Oynayanlar Buraya::

işte buda benim charım :D

biraz noop ama :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !champion! -- 8 Kasım 2005, 17:36:36 >
  • 3 günde nası 62 oldun kardeş sölede bizde olalım topicin başında 59 yazmışsın bu başka charınmı yoksa
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.