Şimdi Ara

Arda Turan yuvaya dönüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Galatasaray son dakika transfer haberi... Türk Telekom Stadı’nda 36 bin taraftarın ve kameraların önünde Fatih Terim’in elini öperek buzları eriten Arda Turan, yuvaya dönüyor... Sarı-Kırmızılılar devre arasında Belhanda’yı satıp Arda’yı bonservis bedelsiz renklerine bağlamaya hazırlanıyor.

,Galatasaray’ın ara transfer operasyonu çok sayıda sürprize gebe olacak gibi görünüyor... Belhanda’yı bir Arap kulübüne satarak 10-15 milyon Euro arasında bir bonservis geliri elde etmeyi hedefleyen Sarı- Kırmızılılar, kadrodaki yenilemeyi büyük ölçüde bu parayla yapacak. En ilginç hamle ise Arda Turan transferiyle gerçekleşebilir. Galatasaray ile Başakşehir arasındaki önceki akşam Türk Telekom Stadı’nda oynanan maç öncesi, 36 bin taraftar ve kameraların önünde Fatih Terim’in elini öpen Arda, yuvaya dönüş hazırlığı yapıyor. Sezon sonunda hem kiralık oynadığı Başakşehir hem de bonservisinin bulunduğu Barcelona ile sözleşmesi bitecek olan Arda Turan, kulübünden rica ederek devre arasında bonservis bedelsiz Galatasaray’a imza atmayı planlıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• LoL

• Böyle bir şey gerçek olamaz.
  • Bu ülkede her şey olur. Ben şaşırma güdümü kaybettim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anti Belhanda tayfa için Arda>Belhanda'dır. Buyursun gelsin.

• Arda gelirse ben maç izlemem.
  • Haberse kaynağını yazın.Sırf burada milleti birbirine düşürmek için konu açmayın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.