Şimdi Ara

ARDA TURAN (TAKİP KONUSU) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.565
Cevap
3
Favori
46.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: [ AsiL ]

La Liga 21 ağustosta başlıyo, artık atleticonun da maçlarını izliycem

Ayrıca agüero hangi takıma transfer oldu beyler hiç takip etmedim bu transfer olaylarını

tabi ntvspor maçları verirse
  • Arda kas yapmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypothetical

Arda kas yapmış

Kilo vermiş gibi geldi banada.
  • Umarım bu yorum dikkate alınır;
    Ntvspor'da bir haber vardı.
    "Arda için A.Madrid taraftarları büyük ilgi gösterdi ve büyük bir kalabalık takip etti ardayı dedi.
    sonra sayısal olarak kaç kişi oldugunu solemek zorunda hıssetmıs olcakki;
    yaklaşık 230-250 kişi vardır şuan tribünlerde gibi bir laf etmişti.
    komigime gitti sadece.
    biz ardaya veda ederken havalimanı onü izdiham oluyor. haberlerde taraftarlar veda etti diyor .... neyse ya ...
  • atletico, falcao yu 47 ye alınca arda takımın en pahalı 2. oyuncusu oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS10

atletico, falcao yu 47 ye alınca arda takımın en pahalı 2. oyuncusu oldu

Oha Aguerroyu 45e sattılar. Falcaoya 47 verceklerını sanmıyorum zaten ekonomik sıkıntıdalar. Kendilerine belli bir miktar ayırıp kalanıyla yaparlar bence o transferi. Mesela 30-35 den yukarı cıkmayabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

Oha Aguerroyu 45e sattılar. Falcaoya 47 verceklerını sanmıyorum zaten ekonomik sıkıntıdalar. Kendilerine belli bir miktar ayırıp kalanıyla yaparlar bence o transferi. Mesela 30-35 den yukarı cıkmayabilirler.

Falcao'yu 40 milyon Euro'ya aldılar.
  • quote:

quote:

Fail oldum geçen almadan önceki haberlerde 30 verdiklerini okumuştum. Transferin bittip bitmediğine yazdıktan sonra baktım
  • 40 milyon euro sanırım. Ntv sporda öyle söylenildi.
  • 25 e almışlar bea 40 degıl
  • arkadaşlar arda turan'a bazı atletico'lu taraftarlar sürekli demeç vermesinden ve sürekli galatasaray'i ağzından düşürmemesi nedeniyle bi kesim tepki vermiş twitter face'den fln haberiniz varmı böyle bisiyden.. Geçen'de ntvspr'da spor gecesinde bahsetmişti.. Bi bilginiz var mi tam olarak nedir ne değildir diye..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

arkadaşlar arda turan'a bazı atletico'lu taraftarlar sürekli demeç vermesinden ve sürekli galatasaray'i ağzından düşürmemesi nedeniyle bi kesim tepki vermiş twitter face'den fln haberiniz varmı böyle bisiyden.. Geçen'de ntvspr'da spor gecesinde bahsetmişti.. Bi bilginiz var mi tam olarak nedir ne değildir diye..

Adam Galatasaraylı Atleticoda oynayacak diye tuttuğu takımı bırakıcaklarınımı sanıyorlardı. Sahada topunu oynadığı sürece sorun yok bence. o ispanyollar boşa laga luga yapıyor. Ayrıca Türkiyedeki taraftarlar ve medyadan dert yapıp kaçtı ama daha beter bi yere gitti haberi yok Yakında anlarya neyse

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

arkadaşlar arda turan'a bazı atletico'lu taraftarlar sürekli demeç vermesinden ve sürekli galatasaray'i ağzından düşürmemesi nedeniyle bi kesim tepki vermiş twitter face'den fln haberiniz varmı böyle bisiyden.. Geçen'de ntvspr'da spor gecesinde bahsetmişti.. Bi bilginiz var mi tam olarak nedir ne değildir diye..

Adam Galatasaraylı Atleticoda oynayacak diye tuttuğu takımı bırakıcaklarınımı sanıyorlardı. Sahada topunu oynadığı sürece sorun yok bence. o ispanyollar boşa laga luga yapıyor. Ayrıca Türkiyedeki taraftarlar ve medyadan dert yapıp kaçtı ama daha beter bi yere gitti haberi yok Yakında anlarya neyse

Bizim yaptığımız kadar onu saha dışı yaptıklarıyla eleştireceklerini zannetmiyorum. oralarda futbol kültürü var diye biliyorum. öyleyse bir oyuncunun sahada gösterdiği performans herşeyin önündedir.

• @ahmt_frk_asln

Futbol olarak eleştirmelerinden bahsetmiyorum. İnan onların magazinide bizim magazin kadar olmasada ardaya yetecek kadar var. Guti bile ordaki magazinden çok bunalıp ispanya dışını tercih etti. Adamı gay (olup olmaması ilgilendirmez bizi herkesin kişisel tercihi saygı duymak lazım) yapıp mansetlere taşıyorlardı devamlı. Ben daha türkiyede gutiye gay yada gay sevgilisiyle yakalandı diye haber yapıldıgını görmedim. Bizimkilerde gene bir nebze ahlak varmış demek
  • Galiba her ülke kendi yetiştirdiği oyuncunun magazin yönünü konuşuyor. mesela arda'ya kıyasla baroş'u pek gündeme getirmedik. orda da ronaldo'nun yemediği halt yok, bu da normal karşılanıyor.
  • la liga kesin olarak ertelendi galiba değil mi arkadaşlar bu hafta sonu maç yok gibi...
  • ntv reklam veriyordu bu hafta sonu için. gerçi atletico maçını reklam etmedi.
  • La liga Ispanya'da ki grevlerden dolayı 1 hafta ertelendi arkadaşlar...
  • mehmet topal geçen sene ordaydı doğuş grubu valencia maçlarının tümünü vermedi diye hatırlıyorum.muhtemelen a.madrid için de aynı şey geçerli olucaktır.
  • Valla en çok hangisi izlenirse bu Ntv Spor onu verir. Bu sene Barça fanatikliğinden kurtulucaz gibime geliyor bizim Türkler sayesinde. Mehmet'i oturupta izlemek adamı sıkabiliyor görev bölgesi itibariyle, ama Arda, Hamit ve Nuri'nin durumu farklı olacağından başkentin müdavimi olur Ntv Spor.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.