Şimdi Ara

ARDA TURAN (TAKİP KONUSU) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.565
Cevap
3
Favori
46.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim demek istediğim belirli maçlat var ve ntvspor sadece o maçları yayınlıyor.sanırım tercih etme şansı yok
  • Valla öyle olsa her takımın maçlarını görürdük, Barça dışında dordüzgün maç yayınlamıyorlarki.
  • Forma numarası belli oldu mu Arda'nın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: marophat

Valla öyle olsa her takımın maçlarını görürdük, Barça dışında dordüzgün maç yayınlamıyorlarki.

barça real birde varsa eğer o haftanın derbi tarzı maçını yayınlıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

Forma numarası belli oldu mu Arda'nın ?

Hayır belli olmadı. Umarım gabi 14 numarayı almakta diretmezde ardaya verirler 14 ü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmt_frk_asln

quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

arkadaşlar arda turan'a bazı atletico'lu taraftarlar sürekli demeç vermesinden ve sürekli galatasaray'i ağzından düşürmemesi nedeniyle bi kesim tepki vermiş twitter face'den fln haberiniz varmı böyle bisiyden.. Geçen'de ntvspr'da spor gecesinde bahsetmişti.. Bi bilginiz var mi tam olarak nedir ne değildir diye..

Adam Galatasaraylı Atleticoda oynayacak diye tuttuğu takımı bırakıcaklarınımı sanıyorlardı. Sahada topunu oynadığı sürece sorun yok bence. o ispanyollar boşa laga luga yapıyor. Ayrıca Türkiyedeki taraftarlar ve medyadan dert yapıp kaçtı ama daha beter bi yere gitti haberi yok Yakında anlarya neyse

Bizim yaptığımız kadar onu saha dışı yaptıklarıyla eleştireceklerini zannetmiyorum. oralarda futbol kültürü var diye biliyorum. öyleyse bir oyuncunun sahada gösterdiği performans herşeyin önündedir.

Futbol kültürü demek mactan saatlerce önce alisveris magazalarinda dolasip macta yürümekmi oluyor ?
    Yada sakatim diyerek antremana cikmayip barlari falan gezmek ?
    Yabanci oyuncular (bize gelenleri degil) bazi seyleri cok iyi ayiriyor Arda malesef Hasan Sasla basliyan olaylarin devami oldu sorumsuz ve disiplisizlik sonucu gereken patlamayi yapamadi.
    Lincoln olayi ilede pek cok oyuncuyu kaybettik özellikle ondan sonra sürekli sakatlanan yerli yabanci oyunculara alistik bunlarin bazilari yurt disina gezmeye giderken bazilarida alisveris ve gece kluplerine mudavim oldular.
    GS gerci gece klubu acip sezonu 1 gol atmadan bitiren muhteremlerede alisik bir klup haline geldi.
    Canaydin ve devami Polat dönemlerinde pasaral sebebler yüzüne bu adamlara ses cikartilmayinca devamda etti.
    Türkiyede kazandiklarini disarda kazanamiyorlar zaten 4 takimdan biriyle sözlesme yapan hayatini kurtarip 100 % 75 kaybolup gidiyor adamlarin bir beklentisi dahi kalmiyor.
    Arda konusunda taraftarin ettigi küfürü tasvip etmedim hic bir zaman yapilmamasi gerekirdi ama cok Gsliyim diyenlerinde son 11 senede ne kadar Gsli olduklarini cokta iyi gördük özellikle altyapidan cikan ender yildizlarin ne halt yediklerini hepimiz biliyoruz.

• sinem arda forlan

ARDA TURAN (TAKİP KONUSU)
  • Forlanın solundaki de mert çetin değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mancukya

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar arda turan'a bazı atletico'lu taraftarlar sürekli demeç vermesinden ve sürekli galatasaray'i ağzından düşürmemesi nedeniyle bi kesim tepki vermiş twitter face'den fln haberiniz varmı böyle bisiyden.. Geçen'de ntvspr'da spor gecesinde bahsetmişti.. Bi bilginiz var mi tam olarak nedir ne değildir diye..

Adam Galatasaraylı Atleticoda oynayacak diye tuttuğu takımı bırakıcaklarınımı sanıyorlardı. Sahada topunu oynadığı sürece sorun yok bence. o ispanyollar boşa laga luga yapıyor. Ayrıca Türkiyedeki taraftarlar ve medyadan dert yapıp kaçtı ama daha beter bi yere gitti haberi yok Yakında anlarya neyse

Bizim yaptığımız kadar onu saha dışı yaptıklarıyla eleştireceklerini zannetmiyorum. oralarda futbol kültürü var diye biliyorum. öyleyse bir oyuncunun sahada gösterdiği performans herşeyin önündedir.

Futbol kültürü demek mactan saatlerce önce alisveris magazalarinda dolasip macta yürümekmi oluyor ?
    Yabanci oyuncular (bize gelenleri degil) bazi seyleri cok iyi ayiriyor Arda malesef Hasan Sasla basliyan olaylarin devami oldu sorumsuz ve disiplisizlik sonucu gereken patlamayi yapamadi.
    Lincoln olayi ilede pek cok oyuncuyu kaybettik özellikle ondan sonra sürekli sakatlanan yerli yabanci oyunculara alistik bunlarin bazilari yurt disina gezmeye giderken bazilarida alisveris ve gece kluplerine mudavim oldular.
    GS gerci gece klubu acip sezonu 1 gol atmadan bitiren muhteremlerede alisik bir klup haline geldi.
    Canaydin ve devami Polat dönemlerinde pasaral sebebler yüzüne bu adamlara ses cikartilmayinca devamda etti.
    Türkiyede kazandiklarini disarda kazanamiyorlar zaten 4 takimdan biriyle sözlesme yapan hayatini kurtarip 100 % 75 kaybolup gidiyor adamlarin bir beklentisi dahi kalmiyor.
    Arda konusunda taraftarin ettigi küfürü tasvip etmedim hic bir zaman yapilmamasi gerekirdi ama cok Gsliyim diyenlerinde son 11 senede ne kadar Gsli olduklarini cokta iyi gördük özellikle altyapidan cikan ender yildizlarin ne halt yediklerini hepimiz biliyoruz.

Okumadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yahu bu arda'ya kim küfür etmiş anlamadım en bu olayı üç beş tane çocuk tezhürat yapmış antalyada ikide bir ısıtıp ısıtıp önümüz koyuyor çakal.Hala anlayamadınız şunun ne karakterde olduğunu.

Sinema tezahüratında ne var ayrıca takım kötü rezilleri oynuyor fb'ye yenilmişiz tabii ki eleştireceğiz 'Allah'mı yahu bu arda kimse dokunamıyor.

Ayrıca 2 sene önce bütün inönü arda'ya ve sinem kobal'a ne küfürler etti arda ne yaptı 1 sene sonra onlarda çiçek aldı hiçbir şey olmamış gibi geçen seneki maçta kılını kıpırdatmadı gutiyle gülüşmeler yalakalıklar falan birde kaptan bu adam.

Gs tarihinde en çok sahip çıkılan oyuncudur arda bir hatırlayın hasanlara hakanalara neler yapıldığını hasan'a bırak küfürü adamın kafasına laptop bile attık

• quote:

Orijinalden alıntı: SeRo-34

Forlanın solundaki de mert çetin değil mi ?

Harbiden yaw dikkat etmemişim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SeRo-34

Forlanın solundaki de mert çetin değil mi ?

Harbiden yaw dikkat etmemişim.

http://www.sporhaberleriniz.com/g.sarayin-tercumani-mert-cetin-a.madridde-12577h.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

quote:

Orijinalden alıntı: mancukya

quote:

quote:

quote:

Okumadim.

3373 mesaj atmisin bu tarz sacmaliklarlami becerdin bu olayi ?

• Arda Canlı yayınla NtvSpor'da..
  • Arda Turan " Geçen sene hariç her sene 50 maç oynadım. Maç başına para aldığım için.. ordan biliyorum "

Arda Turan: Bir Galatasaray taraftarı olarak play-off sistemi beni hiç memnun etmedi. Dünyanın en büyük liglerinde böyle bir şey yok.

Arda Turan: Galatasaray her zaman benim ailemdir. Fatih Hocam da babam gibidir. Madrid'e gelen takımı ziyaret ettim.

Forma numarası olarak 8 olabilirmiş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boztas03

Arda Turan " Geçen sene hariç her sene 50 maç oynadım. Maç başına para aldığım için.. ordan biliyorum "

Arda Turan: Bir Galatasaray taraftarı olarak play-off sistemi beni hiç memnun etmedi. Dünyanın en büyük liglerinde böyle bir şey yok.

Arda Turan: Galatasaray her zaman benim ailemdir. Fatih Hocam da babam gibidir. Madrid'e gelen takımı ziyaret ettim.

Forma numarası olarak 8 olabilirmiş..

noldu yav gs'nin sözleşmeli futbolcusuydu tekrardan aile? .d
  • Ardada herzaman bizler gibi ateşli ve fanatik bir Galatasaray taraftarıdır. Bundan sonrada öyle devam edecek. Oynamış oynamamış gitmiş gitmemiş felan bırakalım artık bu muhabbetleri. Bundan sonra bize onu izlemek iyi olmasını dilemek kalır.
  • nevzatdindar Nevzat Dindar
    Arda Aquero'nun evine yerleşti. Mourinho ile komşu..Evin kirası aylık 12 bin euro...
  •  ARDA TURAN (TAKİP KONUSU)

• quote:

Orijinalden alıntı: Boztas03

nevzatdindar Nevzat Dindar
    Arda Aquero'nun evine yerleşti. Mourinho ile komşu..Evin kirası aylık 12 bin euro...

Aquero iyi oyuncudur...
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.