Şimdi Ara

Arda Turan gazeteciye saldırdı! (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
0
Favori
15.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: closer10

Yaşanan bu olay hiç hoş değil. Peki gazetecinin hiç mi suçu yok?

Adam küfüt etmemiş yazılarında Arda'ya.
    Yalan haberse ver mahkemeye
    Deden yaşındaki Ada'ma otururken, Kemeride bağlıyken sövmek darp etmek mi adamlık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar olayın iç yüzü nedir o gazeteci ne yazmışta Arda sinirlenmiş merak ettim.
  • Olay yanlistir tabikide ama 60-70 yasindaki bir yahudiye saldirmaktan cekinmeyecek insanlarimiz ardanin adama saldirmasina cok sasiriyor. Terimin ve gs camiasindaki insanlarin tavirlari boyle. Gazetecide gazeteciligini bilecek, sallama haber yapmayacak. Yani o ucakda 1 avuc ise yaramaz insanlarin sebep olduklari olay ulke gundemi olmamali...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heralde su konudaki en mantikli yorumlardan biridir bu.

Once duzgun taraftar olmayi ogrenelim. Ahlakli, kulturlu, egitimli bir taraftar topluluguna evrilelim ki bu ve bunun gibi adamlar futbolda yer almasin.

Senin isin top oynamak, gelip 60 yasindaki adamin bogazini sikip adamlik dersi vermek degil arda turan?

Siz de dogru duzgun taraftar olun. Gidip de bein sports aboneligi almayin, forma almayin, oynanan bu rezil futbolu, milyon eurolar alip da yoklari oynayan oyunculari goklere cikartmayin.

Bir kulubu surdurulebilir kilan taraftaridir. Taraftar rest cekerse o kulup bir sekilde dogru adimlar atmaya baslayacaktir, unutmayin.

Protesto edecegiz. Mesela cikip da milli takimin maclarini izlemeyin kardesim. Birilerinin oyuncagi haline gelmis, insanlarin milli forma adi altinda "guc, sohret ve para" pesinde kosmalarindan (bazi futbolcular haric tabi ki) haz almiyorum ve milli takimi izlemiyorum - desteklemiyorum.

Ha ne zaman ki TFF baskanligina dogru duzgun bir adam gelir, milli takimin basina akli basinda teknik bilgisi yuksek bir direktor atanir, ne zaman adamcilik pesinde degil futbol pesinde olan oyuncular milli takima alinir ve oynatilir, o zaman ben de acar tv yi gecerim basina izlerim de desteklerim de.

Kimse kusura bakmasin da sizsiniz ardayi bu kadar goklere cikaran.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pyp -- 7 Haziran 2017; 11:9:30 >

• Bu olayda gazetecilerin tamamen haklı olmadığını düşünüyorum. Gazeteciler birbirlerini tutarlar ardanın medyada pek şansı yok. Ayrıca bahsi geçen eleman da gazetecilikte borusu öten bir eleman. Ardayı postalamaları bir gün bile sürmedi. Derdini de anlatamıyor bir türlü. Milli takımı bırakarak da iyi yapmış bu ülke arda turan gibilerini haketmiyor.

Not: Fenerbahçeliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraközkan

Bu olayda gazetecilerin tamamen haklı olmadığını düşünüyorum. Gazeteciler birbirlerini tutarlar ardanın medyada pek şansı yok. Ayrıca bahsi geçen eleman da gazetecilikte borusu öten bir eleman. Ardayı postalamaları bir gün bile sürmedi. Derdini de anlatamıyor bir türlü. Milli takımı bırakarak da iyi yapmış bu ülke arda turan gibilerini haketmiyor.

Arda turan kimki bu ülke haketmiyor diyosun? Asıl arda ve türevleri bu ülkeyi haketmiyor.görende her şampiyonada ülkeyi ilk 3 e sokuyo zannedecek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: emevi

quote:

Orijinalden alıntı: buraközkan

Bu olayda gazetecilerin tamamen haklı olmadığını düşünüyorum. Gazeteciler birbirlerini tutarlar ardanın medyada pek şansı yok. Ayrıca bahsi geçen eleman da gazetecilikte borusu öten bir eleman. Ardayı postalamaları bir gün bile sürmedi. Derdini de anlatamıyor bir türlü. Milli takımı bırakarak da iyi yapmış bu ülke arda turan gibilerini haketmiyor.

Arda turan kimki bu ülke haketmiyor diyosun? Asıl arda ve türevleri bu ülkeyi haketmiyor.görende her şampiyonada ülkeyi ilk 3 e sokuyo zannedecek..

Her şampiyonada ilk 3 girememek Arda'nın suçu mu, yoksa Türkiye'nin suçu mu ?

• bu çapsızın en büyük hayali bayrampaşada bir otel :))))
  • Rıdvan ı TFF başkanı yapma operasyonu başladı.
  • ben FENERBAHÇE liyim. arda sonuna kadar haklıdır. benim karakterimle şahsiyetimle oynayan kim olursa olsun yakasına yapışırım. çok iyi yapmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: pyp

Heralde su konudaki en mantikli yorumlardan biridir bu.

Once duzgun taraftar olmayi ogrenelim. Ahlakli, kulturlu, egitimli bir taraftar topluluguna evrilelim ki bu ve bunun gibi adamlar futbolda yer almasin.

Senin isin top oynamak, gelip 60 yasindaki adamin bogazini sikip adamlik dersi vermek degil arda turan?

Siz de dogru duzgun taraftar olun. Gidip de bein sports aboneligi almayin, forma almayin, oynanan bu rezil futbolu, milyon eurolar alip da yoklari oynayan oyunculari goklere cikartmayin.

Bir kulubu surdurulebilir kilan taraftaridir. Taraftar rest cekerse o kulup bir sekilde dogru adimlar atmaya baslayacaktir, unutmayin.

Protesto edecegiz. Mesela cikip da milli takimin maclarini izlemeyin kardesim. Birilerinin oyuncagi haline gelmis, insanlarin milli forma adi altinda "guc, sohret ve para" pesinde kosmalarindan (bazi futbolcular haric tabi ki) haz almiyorum ve milli takimi izlemiyorum - desteklemiyorum.

Ha ne zaman ki TFF baskanligina dogru duzgun bir adam gelir, milli takimin basina akli basinda teknik bilgisi yuksek bir direktor atanir, ne zaman adamcilik pesinde degil futbol pesinde olan oyuncular milli takima alinir ve oynatilir, o zaman ben de acar tv yi gecerim basina izlerim de desteklerim de.

Kimse kusura bakmasin da sizsiniz ardayi bu kadar goklere cikaran.

hayatım boyunca insanların topla oynayan insanları izlerken bu kadar zevk almasını, hadi zevk almayı geçtim her şeyden fazla değer vermesini 'fanatik' olmasını anlayamadım anlayamacağım.Bu ne kadar saçma bir şeydir? Vatan millet sevgisi yok millette bu kadar futbol futbol futbol.. Hiç haketmeyecekleri paralar,iddialar dönüyor sırf oyun oynuyorlar diye ne kadar anlamsız

• Günlerce Barcelona ya transfer oldu diye kafamızın etini yiyen basın ile olaylı bir şekilde Milli Takımı bıraktı. Hayatta ne ekersen onu biçersin demekki havalandıranlar sonu oldu.
  • Arda Turan gazeteciye Saldırdı... Ee iyi yaptı.

Öncelikle söyleyeyim Göztepeliyim, Fenerbahçe'ye de sempatim vardır. Avrupa'da da Real Madrid'i takip eder, Hele Barcelona ve Messi'yi hiç beğenmem Fatih Terim'i takdir eder ve saygı duyarım zira onun başardığını hiç bir Türk Teknik adam başaramadı ve kolay kolay başaramaz. yani özetle Arda'cı olacak bir tarafta değilim.

Futbolundan ziyade kadar medyatik olması, hareketli aşk hayatı, Arda'yı hep bir antipatik yaptı, Galatasaraylı olması ve kulübün yakın dönem efsaneleri Bülent Korkmaz, Hagi ve Emre Belezoğlu ile aynı agresif karakteri bu antipatikliği daha da arttırdı. Sonradan görme dendi, sevgilisi için sinema kapattı ayı dendi hep eleştirildi.

Yahu kimse demedi ki ya bu çocuk süper star, bu çocuk bu şekilde hızlı yaşıyor ama parayı silah kaçakçılığından mı kazanıyor, hayır futbolculuktan, peki yurt dışına ilk defa mı futbolcu gönderdik hayır, ama Arda gibi yüksek seviye bir futbolcuya ilk kez sahip olup, ilk kez Şampiyonlar liginin 1. torbanın gedikli kulüplerine transfer ettiğimiz futbolcudur Arda. Dolayısıyla başarıları da, kazandıklarını da daha önce hiç bir Türk futbolcu kazanmadı. Arda'da harcamasını biliyormuş sonuçta, yaşamasını öğrenmiştir, takım arkdaşın Neymar, Messi, Rakibin Ronaldo, Bale, İsco olunca adamların yaşam tarzları, kültürleri ve oluşturdukları zümre böylesine elit oluyor.

Arda Türk futboluna ve Türk medyasına fazla geldi. mesela Barcelona'nın moda olduğu 4 sene öncesinde Messi adeta tanrı ilan edilirken Ronaldo'yu şımarık, yüksek egolu kas yığını olarak yerden yere vuruyorlar, Messi'yi zayıf yapısından, saha içinde sakin kalmasından dolayı daha sempatik sevimli buluyorlardı. Ne oldu şimdi. Messi vergi kaçırma suçundan mahkeme salonlarında aklanmaya çalışyor, her ne kadar yaşı genç olsa da futbolu seviyesi düştü, Barcelona takımında da bir ağabeylik rolüne soyundu sonuç Barcelona sezonu hedefinde olmayan Kral kupasıyla biritrdi. Milli takımda hala kupa kazanamadı. Ronaldo ise 2 sene üst üste şampiyonlar liginin yanında bu sene ligi kazandı dahası Portekizi Avrupa şampiyonu yaptı.

Neden Messi Ronaldo örneğine girdim; biz Arda'yı Messi gibi olsun istedik, Ronaldo gibi karakterli insanlara hep ön yargılı olduk. Halbuki bu ülkede parayı kim bulursa bulsun Herkes Ronaldo gibi olur, Messi gibi mağrur, sevecen vs. değil. Kaldı ki Ronaldo da iyi niyetli ve yardım sever, adam avrupa gol kralı ödülünü açık arttırma ile satıp Filistinli çocuklara bağışladı. adam onu da yapıyor, özel yaşantısında su gibi para harcıyor, harcayacak ta hakkı.

İşte bu durum Arda'nın da hakkı. öncelikle bunu idrak etmek gerekir. Arda da yardımseverdir, bunun bilinmesini istemez sessiz yapar işini, reklam etmez başkaları gibi.

Şimdi gelelim olaya, geçen seneden beri bir prim mevzusu yazıldı çizildi, peki arkadaş Arda'nın prim dilenmeye ihtiyacı mı var? Bence yok, hadi tek başına değildi prim olayında yanında dünkü basın toplantısında salonda olan Gökhan Gönül, Caner Erkin, Burak Yılmaz, Mehmet Topal da vardı. Hadi Arda aç gözlü diğerleri demi? Şu saydığım isimler Türkiye'de en çok maaşı alan futbolcular, Burak Yılmaz ise Çin'de dünyaları kazanıyor sizce zaten çok kazanan milli takımın gözde isimleri 3-5 kuruş yüzünden Fatih Terim ve daha da önemlisi Milli takımını çok seven bizlerle karşı karşıya gelme gafletine düşecek kadar zavallı ve aç gözlüler mi? Bence hayır.

Bu olay çok farklı bir durum, şunu net bir şekilde biliyoruz, Geçen sene Avrupa şampiyonasındaki ilk maçımız öncesi tahtanın başında Fatih Terim maç toplantısında teknik taktik konuşuluyor, Arda taktiği beğenmediğini belirten bir görüş aktarıyor, Fatih Hoca sinirleniyor yardımcısı Tümer Metin oğlum sen nasıl konuşuyorsun hocayla diyor, Arda'da ne var ya biz bunları Luis Enrique, Simione ile de konuşuyoruz ne var bunda diyor, birde artık dünkü çocuk yok büyüdük diye de ekliyor, Fatih Terim sinirleniyor, elindeki kalemleri fırlatıp odadan çıkıyor, Tümer Arda'ya söylencekken daha lafını bitirmeden Burak Yılmaz devreye giriyor, Tümer de Sana ne oluyor deyince gerilen ortam itiş kakış yumruklarla patlıyor.

Bu olay fazla yazılıp çizilmedi ama bunun yerine bir prim meselesidir çıktı konu paracı milli takım topçusuna taşındı, Bunu yapanda gazeteciler, bunlardan birisi de bu Bilal Meşe.

Yazılarında Arda'nın dediği gibi kendisine hakaret vs. yok ama onun o yazısı Arda'ya bu prim mevzularında yediği hakaretlerin sebebi Arda'nın tepkisi o. Bilal Meşenin o yazısı Arda'yı bir anda cadı kazanının içine attı.

Bilal Meşe Prim mevzusunu yazacağına bu üstte anlatığım gerçek yaşanmış olayı yazsa idi, yada bu yaşanan olay, Bilal Meşe'nin yani Federasyon başkanının babasının gazetesinde yazılmış olsaydı durum belki çok farklı olacaktı.

Diyeceğim şu geçen seneden beri milli takımda durulmayan suların sebebi prim değil, başka bir şey var Arda'nın sinirlendiği durum ise, gerçeklerin yazılması çizilmesi yerine olayın Arda ve diğerlerinin para pul yüzünden istenmeyen adam ilan edilmesi. günah keçisi olması.

Arda, Bilal Meşe'ye sattığı kaleminin diyetini ödetti. Kuş gibi hafifim demesi bu. ama tek anlamadığım seni bu uçağa alanın diye sallarken aslında hedef belli Yıldırım Demirören ile Fatih Terim, basın toplantısında onların üzerine gitmedi orada işte ne döndüğü.

• quote:

Orijinalden alıntı: UGUR1987

barça da oynuyor başkanıyla konuş kararını bildir sen otoritesin ya..
    hayatta hiç bi yere gelemeyen insanlar toplulugu oldugunu düşünüyorum bu forumdaki eleştiri yapanların doğrumu acaba
    sayın otorite ve like atanları

Barça'da oynadığını bilmiyordum yav bilgi için saol

Arda mesleği olan futbol ile pek alakalı gözükmüyor...Hep başka konularla gündeme geliyor.

Ha eğer kafasında Barca'da futbol oynama fikri varsa, menajeri konuşssun yoksa ona bol bol

yürümek için hükumet takım ayarlayabilir.

Ayrıca bana otorite demişsinde...Bu forum bunun için var,insanlar fikirlerini yazacak

bazıları birilerine göre mantıklı veya mantıksız gelecek...Tartışıp doğru yol bulunacak.

Ha sen neye içerledin bilmiyorum fakat başka forumlarda var oralarda şansını deneyebilirsin.

Çünkü eleştiri yapanlara veya onu onaylayanlara “ hayatta hiçbir

yere gelemeyen insanlar topluluğu “ diyerek kategorize edip kendin otorite olmuşsun burada.

Lütfen bize anlatır mısınız “ hayatta bir yere gelmenin “ püf noktalarını.

• demirören ve terim zaten cumhurbaşkanı dayatması ile tekrar milli takıma cağırılmıştı şimdi demirören ve terim kazandı rıdvan seneye tff başkanı olursa geri döner terimde milli takımda kalmaz
  • Rıdvan başkan olursa tüpçüyü mumla ararız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: winwin35

Arda Turan gazeteciye Saldırdı... Ee iyi yaptı.

Öncelikle söyleyeyim Göztepeliyim, Fenerbahçe'ye de sempatim vardır. Avrupa'da da Real Madrid'i takip eder, Hele Barcelona ve Messi'yi hiç beğenmem Fatih Terim'i takdir eder ve saygı duyarım zira onun başardığını hiç bir Türk Teknik adam başaramadı ve kolay kolay başaramaz. yani özetle Arda'cı olacak bir tarafta değilim.

Futbolundan ziyade kadar medyatik olması, hareketli aşk hayatı, Arda'yı hep bir antipatik yaptı, Galatasaraylı olması ve kulübün yakın dönem efsaneleri Bülent Korkmaz, Hagi ve Emre Belezoğlu ile aynı agresif karakteri bu antipatikliği daha da arttırdı. Sonradan görme dendi, sevgilisi için sinema kapattı ayı dendi hep eleştirildi.

Yahu kimse demedi ki ya bu çocuk süper star, bu çocuk bu şekilde hızlı yaşıyor ama parayı silah kaçakçılığından mı kazanıyor, hayır futbolculuktan, peki yurt dışına ilk defa mı futbolcu gönderdik hayır, ama Arda gibi yüksek seviye bir futbolcuya ilk kez sahip olup, ilk kez Şampiyonlar liginin 1. torbanın gedikli kulüplerine transfer ettiğimiz futbolcudur Arda. Dolayısıyla başarıları da, kazandıklarını da daha önce hiç bir Türk futbolcu kazanmadı. Arda'da harcamasını biliyormuş sonuçta, yaşamasını öğrenmiştir, takım arkdaşın Neymar, Messi, Rakibin Ronaldo, Bale, İsco olunca adamların yaşam tarzları, kültürleri ve oluşturdukları zümre böylesine elit oluyor.

Arda Türk futboluna ve Türk medyasına fazla geldi. mesela Barcelona'nın moda olduğu 4 sene öncesinde Messi adeta tanrı ilan edilirken Ronaldo'yu şımarık, yüksek egolu kas yığını olarak yerden yere vuruyorlar, Messi'yi zayıf yapısından, saha içinde sakin kalmasından dolayı daha sempatik sevimli buluyorlardı. Ne oldu şimdi. Messi vergi kaçırma suçundan mahkeme salonlarında aklanmaya çalışyor, her ne kadar yaşı genç olsa da futbolu seviyesi düştü, Barcelona takımında da bir ağabeylik rolüne soyundu sonuç Barcelona sezonu hedefinde olmayan Kral kupasıyla biritrdi. Milli takımda hala kupa kazanamadı. Ronaldo ise 2 sene üst üste şampiyonlar liginin yanında bu sene ligi kazandı dahası Portekizi Avrupa şampiyonu yaptı.

Neden Messi Ronaldo örneğine girdim; biz Arda'yı Messi gibi olsun istedik, Ronaldo gibi karakterli insanlara hep ön yargılı olduk. Halbuki bu ülkede parayı kim bulursa bulsun Herkes Ronaldo gibi olur, Messi gibi mağrur, sevecen vs. değil. Kaldı ki Ronaldo da iyi niyetli ve yardım sever, adam avrupa gol kralı ödülünü açık arttırma ile satıp Filistinli çocuklara bağışladı. adam onu da yapıyor, özel yaşantısında su gibi para harcıyor, harcayacak ta hakkı.

İşte bu durum Arda'nın da hakkı. öncelikle bunu idrak etmek gerekir. Arda da yardımseverdir, bunun bilinmesini istemez sessiz yapar işini, reklam etmez başkaları gibi.

Şimdi gelelim olaya, geçen seneden beri bir prim mevzusu yazıldı çizildi, peki arkadaş Arda'nın prim dilenmeye ihtiyacı mı var? Bence yok, hadi tek başına değildi prim olayında yanında dünkü basın toplantısında salonda olan Gökhan Gönül, Caner Erkin, Burak Yılmaz, Mehmet Topal da vardı. Hadi Arda aç gözlü diğerleri demi? Şu saydığım isimler Türkiye'de en çok maaşı alan futbolcular, Burak Yılmaz ise Çin'de dünyaları kazanıyor sizce zaten çok kazanan milli takımın gözde isimleri 3-5 kuruş yüzünden Fatih Terim ve daha da önemlisi Milli takımını çok seven bizlerle karşı karşıya gelme gafletine düşecek kadar zavallı ve aç gözlüler mi? Bence hayır.

Bu olay çok farklı bir durum, şunu net bir şekilde biliyoruz, Geçen sene Avrupa şampiyonasındaki ilk maçımız öncesi tahtanın başında Fatih Terim maç toplantısında teknik taktik konuşuluyor, Arda taktiği beğenmediğini belirten bir görüş aktarıyor, Fatih Hoca sinirleniyor yardımcısı Tümer Metin oğlum sen nasıl konuşuyorsun hocayla diyor, Arda'da ne var ya biz bunları Luis Enrique, Simione ile de konuşuyoruz ne var bunda diyor, birde artık dünkü çocuk yok büyüdük diye de ekliyor, Fatih Terim sinirleniyor, elindeki kalemleri fırlatıp odadan çıkıyor, Tümer Arda'ya söylencekken daha lafını bitirmeden Burak Yılmaz devreye giriyor, Tümer de Sana ne oluyor deyince gerilen ortam itiş kakış yumruklarla patlıyor.

Bu olay fazla yazılıp çizilmedi ama bunun yerine bir prim meselesidir çıktı konu paracı milli takım topçusuna taşındı, Bunu yapanda gazeteciler, bunlardan birisi de bu Bilal Meşe.

Yazılarında Arda'nın dediği gibi kendisine hakaret vs. yok ama onun o yazısı Arda'ya bu prim mevzularında yediği hakaretlerin sebebi Arda'nın tepkisi o. Bilal Meşenin o yazısı Arda'yı bir anda cadı kazanının içine attı.

Bilal Meşe Prim mevzusunu yazacağına bu üstte anlatığım gerçek yaşanmış olayı yazsa idi, yada bu yaşanan olay, Bilal Meşe'nin yani Federasyon başkanının babasının gazetesinde yazılmış olsaydı durum belki çok farklı olacaktı.

Diyeceğim şu geçen seneden beri milli takımda durulmayan suların sebebi prim değil, başka bir şey var Arda'nın sinirlendiği durum ise, gerçeklerin yazılması çizilmesi yerine olayın Arda ve diğerlerinin para pul yüzünden istenmeyen adam ilan edilmesi. günah keçisi olması.

Arda, Bilal Meşe'ye sattığı kaleminin diyetini ödetti. Kuş gibi hafifim demesi bu. ama tek anlamadığım seni bu uçağa alanın diye sallarken aslında hedef belli Yıldırım Demirören ile Fatih Terim, basın toplantısında onların üzerine gitmedi orada işte ne döndüğü.

gayet güzel ve açıklayıcı bir yazı olmuş arkadaşa teşekkür edeirm.

Ben fenerbahçeliyim. Ardaya karşı hep nötr düm. Hatta oynadığı futbol tarzı bana hitap bile etmiyor. Ancak olayı ele aldığımızda bir kere gazetecilerin % 90 karaktersiz,şerefsiz,dönektir. Bir olay olduğunda leş görmüş sırtlan gibi birbirlerini kollar saldırırlar. Haksız oldukları konularda çok güzel dansözlük yaparlar insanları farklı yönlere yönlendirirler. Bu bilal meşe denen şerefsizde bunlardan biridir. Bugün bende ardanın yerinde olsam biri benim hakkımda da öyle konuşsa ve bu kişiyi görsem aynı tepkiyi verebilirdim. Bu tepkiyi bu forumdaki herkes verebilirdi. Yayıldığı koltuktan ben yapmazdım diyenleri duyuyorum ama işin içine girildiğinde hiç bir zaman dışarıdan gözüktüğü gibi olmuyor. Bilal meşeyi savunan ahmet çakarı da unutmadık tabi, kendisi adamlıktan bahsederek geçinir ama kendiside dahil ne mal olduğunu biliyor. Yani milli takım kutsaldır ama bir oyuncuya yüklenmeyin. O milli takımı yöneten federasyon,teknik direktör,ekip var. Onlara çevirin gözlerinizi. Ayrıca adam küfürleri sallamış fiziki saldırıda bulunmuş ama bunları tiner çekip değil bir olaya karşılık yapmış. Terimde meşede çıksın ardanın söylediği olaylara karşılık cevap versinler. Böyle şerefsizlere yedirmeyin futbolcularımızı. Bunlar insanlar üstünde oynayacaklar kimse sesini çıkarmayacak istedikleri bu.

• Ya böyle karaktersizlerin biz kıçını kaldırıyoruz işte.
    Sadece arda da değil.
    Burak, selçuk vs vs
    Böyle milli takımın ben ta .........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luganoguz -- 7 Haziran 2017; 14:11:52 >
  • Çok affedersiniz kıçı bir barca forması gördü, görmez olaydı 60 yaşında ki adamın boynunu sıkması nedir velete bak, sana küfür edilmedi bir şey edilmedi çek kenara usul usul anlat derdini milletin içinde babasından büyük adama yaptığı harekete bak Bundan sonra al sana A milli takımı ahhhh sana

EDİT: Gazetecileri de hiç sevmem onlar da bir o kadar adidir. Lakin sen önce yaşına başına bak güya A milli takım kaptanı olacak.
  • winwin35 kullanıcısına yanıt
    Hiçbir şekilde katılmıyorum yazdıklarına. Hatta şiddetle kınıyorum.

Öncelikle anlattığın hiç ama hiçbir şeyin 30 yaşındaki bir adamın 60 65 yaşındaki bir adama hem de milli takım uçağında bir sürü insanın içinde ana avrat söverek (yaka paça belki yumruk orasını tam bilmiyoruz) saldırmasına neden olamayacağını belirtmek isterim. Bu hareket ne Arda'nın ağzından düşürmediği ADAM'lığa ne de Delikanlılığa sığar bu bir.

İkincisi biz bir hukuk devletiyiz (olmaya çalışıyoruz) Yıl olmuş 2017 artık biraz daha çağdaş olmanın vakti gelmedi mi sizce de? Bakın Pique Harward'da doktora yapıyor sen ise gazete haberi yüzünden böyle işlere kalkışıyorsun. Bunun raconu bellidir gidersin tekzip yayınlamalarını istersin yayınlamazlar ise mahkemeye verirsin bu kadar basit.

Üçüncüsü, kardeşim dün Mehmet Demirkol söyledi çok da güzel söyledi. Prim zamanı Fatih Terim çıkıyor tüm milletin önünde Arda başta olmak üzere herkese sallıyor bir sürü kişi kadro dışı kalıyor kan gövdeyi götürüyor bildiğin tabii ki herkes duyum muyum ne duyduysa yazıyor ediyor bir sürü şeyler yaşanmış etmiş gidiyorsun futbolculara yalvarıyorsun bir şeyler söyle diye kimse ağzını açmıyor sonra da efendim yalan yanlış yazıldı etti bilmem ne.. çıkıp 2 açıklama yapsaydınız o zaman kimse de bir şey yazamazdı. Ayrıca o kadar olan olayın primle hiçbir alakasının olmadığına inanıyorsanız ona bir şey diyemem ben kesinlikle içeride bir yerlerde prim olayınında olduğunu düşünüyorum.

Dördüncüsü, adamın yazısını okudum. Ne aile var ne şeref namus var ne bir şey.. Ahmet Çakar Arda Turanın zamanında ne insanlığını bıraktı ne adamlığını bıraktı haysiyetinin gururunun içine etti pardon da ona kalkıp bir şey deseydi madem? Kabadayılık gücünün yettiğine mi oluyor? Böyle iş olmaz.

Beşincisi, bunları yapmışsın ve çıkmışsın pişkin pişkin utanmadan etmeden gazetecilerin karşısına geçip pişman değilim, her zaman aynı tepkiyi veririm, ben unutmam, ben adam oldum, adamım, adamız, adamlar bilmem ne saydırıyorsun. Bu da bizim ülkenin bir özetidir işte. Bu adam geri de döner göreceksiniz. Kuş gibi hafifledim diyor. Bu şekilde ülkede herkes o zaman yanlış haber yapan adamı gitsin dövsün.. Sonra ne olacak? İç savaş.

Altıncısı, evet Arda Turan benim gözümde aşırı antipatik bir insan. Ama gazeteler sayesinde falan değil. Sanki Arda'nın yaptığı her hareket mis gibi de gazeteler bize tam tersini gösteriyor. Say say bitmez Arda Turan ile ilgili yaptığı tuhaf şeyler. Siyasi olarak yaptıklarına girmiyorum çünkü orada bana itici gelen size gelmiyor olabilir ama yüzde 49'a mesela itici geldi...

Yedincisi, Arda Turan ne olursa olsun Barcelonaya transfer olabilmiş bir Türk futbolcu bu konumdan dolayı tebrik ediyoruz yıllardır zaten. Ancak sahip olduğun şöhrete ve güce bu kadar güvenip bu tarz işler yapmak kimsenin haddi değildir. Kimse vazgeçilmez değildir. Kimse efsane bilmem ne vs. değildir. Bakıyorsunuz Burak Yılmaz otobüs şöförünü döver, yok Volkan Babacan yerdeki gazeteciyi tekmeler. Yahu siz kimsiniz? İyi futbol oynuyorsunuz ve futbol piyasasının getirdiği fazlaca paranız var. Yaptığınız hareketlerden ne kadar yetişmiş olduğunuz da çok net belli oluyor. Ayıptır.

Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim.
    Mustafa Kemal Atatürk

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.