Şimdi Ara

Arda Galatasaray formasıyla dalga geçiyor. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
1
Favori
10.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bence gayet doğru söylemiş.Ayrıca kaçımız arkadaşlarımız arasında 0 küfürle muhabbet ediyor.Bence gayet normal.Gizli çekim yapan ve bunu servis edenlere sormak lazım asıl hesabı
  • Arda'yı bitirme planı başarılı bir şekilde devam ediyor.
  • Arda doğru söylemiş ama bunu bir yöneticinin önünde ve kamera kayıttayken yapması büyük hata.
  • quote:

Orijinalden alıntı: striders

Fenerbahçeliyim ve Galatasaray formalarının tarzı hiç Galatasarayı yansıtmadığını düşünüyorum. Sadece satmak için her sene garip renkler saçma oluyor bazen. Daha farklı renk ve dizayn olabilir.
    Arda o koonuda haklı ama tarz bu olmamalı.
    Tarzını haklı bulanlara da şaşırıyorum. O zaman formayı oyundan çıkınca yere atanlara hiç kızmayalım.
    Bir kaptan "Bu forma o... rengi, A K ben bunların" diye kamera varken konuşurmu? Kaptan böyle yaparsa diğerleri ne yapmaz?

Maçası sıkan Terimin Terim olduğu zaman yapsaydıya.
    Milli takımında turkuaz. Hadi ona da desin sıkıyosa.

Bu görüntü Arda nın biyerlerinin ne kadar kaldırıldığının kanıtıdır. Ki Galatasaraya ne verdi tartışılır.
    Yazık oluyor Arda ya bu memleketin gördüğü en iyilerden biri olabilirdi ama yönetim hata yaptı davranışlarında.
    Sadece iyi futbol oynuyor diye kaptan yaparsan 20 yaşında çocuğu böyle olur. Elalemin Messi si var ama kaptanları Puyol.

@greyhound
    Yazdığın her mesajın, her satırına,her cümlesine ve her kelimesine katılıyorum.

Çoğu taraftarımız Arda doğru söylüyor Galatasaray'ın rengi bu değil yazmış, zaten o konuda sıkıntı yok Galatasaray'ın renklerinin bunlar olmadığını hepimiz biliyoruz
    fakat istesekte istemesekte Galatasaray 1 yıldır bu formalarla temsil ediliyor.
    ve istesekte istemesekte bunlar artık Galatasaray forması.

Benim merak ettiğim aynı cümleleri Aykut veya Barış yada Gökan Zan söyleseydi yinede ağzına sağlık güzel söylemiş diyecekmiydiniz.
    Konuya neresinden bakarsanız bakın Galatasaray kaptanının ortalıkta bir kamera varken bu şekilde bir üslup kullanmaması gerekirdi.

• Adam haklı tabi. Böyle forma yapanların aklından neler geçiyordu acaba? Modacılara mı verdiler işi acaba? Benim bildiğim modacıların bir çoğu efemine tipler. E onlara verirsen işi sana morda çıkartır pembede çıkartır yarın öbür gün gökkuşağı gibi bile giyindirir. Gs ın forması sarı kırmızıdır altı da siyah veya beyaz olabilir. Zaman zaman Fb de yapıyor böyle ama en azından yeşil turkuaz falan yapıyor ki bir anlamı var. Mor rengin pembenin Gs ile ne alakası var. Renkten ziyade tasarıma önem verseler yok satardı formalar. O yüzdendir ki Fb 45 milyon dolar hasılat yaparken ürünlerde Gs çok gerilerde kalıyor. Kiğılı' dan bu konuda yardım istemeliler.
  • <bu arada olay geçen temmuz olmuş. Harbiden şimdi çıkması garip.
    sövdüğü forma da gs nin 2. forması
  • quote:

Orijinalden alıntı: toutatis

Adam haklı tabi. Böyle forma yapanların aklından neler geçiyordu acaba? Modacılara mı verdiler işi acaba? Benim bildiğim modacıların bir çoğu efemine tipler. E onlara verirsen işi sana morda çıkartır pembede çıkartır yarın öbür gün gökkuşağı gibi bile giyindirir. Gs ın forması sarı kırmızıdır altı da siyah veya beyaz olabilir. Zaman zaman Fb de yapıyor böyle ama en azından yeşil turkuaz falan yapıyor ki bir anlamı var. Mor rengin pembenin Gs ile ne alakası var. Renkten ziyade tasarıma önem verseler yok satardı formalar. O yüzdendir ki Fb 45 milyon dolar hasılat yaparken ürünlerde Gs çok gerilerde kalıyor. Kiğılı' dan bu konuda yardım istemeliler.

Sende haklısın ama konu forma rengi değilki,
    konu ortalıkta kamera varken Galatasaray kaptanının böyle kendini bilmez şekilde konuşması ve kendisine yüklenmek için fırsat kollayanlara malzeme vermesi.

• arda sonuna kadar haklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: toşu

quote:

Orijinalden alıntı: toutatis

Adam haklı tabi. Böyle forma yapanların aklından neler geçiyordu acaba? Modacılara mı verdiler işi acaba? Benim bildiğim modacıların bir çoğu efemine tipler. E onlara verirsen işi sana morda çıkartır pembede çıkartır yarın öbür gün gökkuşağı gibi bile giyindirir. Gs ın forması sarı kırmızıdır altı da siyah veya beyaz olabilir. Zaman zaman Fb de yapıyor böyle ama en azından yeşil turkuaz falan yapıyor ki bir anlamı var. Mor rengin pembenin Gs ile ne alakası var. Renkten ziyade tasarıma önem verseler yok satardı formalar. O yüzdendir ki Fb 45 milyon dolar hasılat yaparken ürünlerde Gs çok gerilerde kalıyor. Kiğılı' dan bu konuda yardım istemeliler.

Sende haklısın ama konu forma rengi değilki,
    konu ortalıkta kamera varken Galatasaray kaptanının böyle kendini bilmez şekilde konuşması ve kendisine yüklenmek için fırsat kollayanlara malzeme vermesi.

İyi de dostum kamera varkeni mi var. Adamlar reklam çekiminde aralarında geyik çeviriyorlar ve sen onu çekip dağıtıyorsun. Ayrıca gösterilen kanal ve gösterilme zamanı da çok manidar geldi bana. Birileri Ardayı bitirmeyi kafasına koymuş. Sanırım dert Avrupa' ya gitmesini sağlamak. Dönüşte Fenere alınırsa bu olayların hepsi bir anlam kazanır. İş Gs yönetiminin bu tuzaklara düşmesi. Ama başarıya giden her yol mübahtır, hele Gslılar böyle uyutulursa 2 kere mübah olur. Kusura bakmayın.

• Helal olsun adam haklı
  • yav adam haklı olabilir ona kimse bişey demiyor..Ama karşında bir yönetici var nasıl böyle konuşabiliyor..Yav kendinizi bi futbolcu olarak düşünün bir yönetici gelmiş başınızda duruyor..Siz bu şekilde konuşabilir misiniz..
    Atıyorum işyerinde patron işçi elbiselerini gösteriyor..patrona bu o..... rengi aq bunu çıkaranların falan diyebilir misiniz ? Bu demek oluyor ki Arda ya fazla yüz vermişler..Yeterince popusunu kaldırmışlar demektir..
  • tebrik ediyorum. bu gerçekten çok dikkat çekici hele ki gargamelin program yaptığı tvnin de kuyruğunun da atlantik ötesinden çekildiği düşünüldüğünde...
    quote:

Orijinalden alıntı: charnel
    quote:

Orijinalden alıntı: chakra
    quote:

Orijinalden alıntı: KızıL_Shaman
    Recep Tayyip Erdoğana tepki verildiğinden beri Gs ye her koldan saldırılıyor.Tesadüf mü sanmıyorum...

Her bölümde siyaset ve provokasyon yapıyorsun, hayatın hükümete saldırmak olmuş. Biraz nefes al.

Bazıları biat kültürüyle yaşayamıyor, haksızlığa yanlışa tepki vermeden duramıyor işte naparsın.

• bunu da gördük duyduk ya galatasaray kaptanından artık gözümüz açık gitmeyiz! yazık galatasarayımızın düştüğü duruma..
  • arda sonuna kadar haklı beyler. iki kuruş formadan para alacaz diye kendini rezil etmenin alemi yok. bayan voleybol takımı için yapsalar o renkleri neyse
  • Az bile demiş.
    Bizim basının Arda ile alıp veremediği nedir onu anlamadım. Orada Ayhan falan da dalga geçiyor. Niye Arda? Bırakın artık çocuğun peşini be. Gitsin Avrupa'ya da bizim çok bilmiş! basın rahat bıraksa Arda'yı.

Fena koymuş herhaldeArda bunlara her gün Arda aşunu yaptı diye haber yapıyorlar...

Forma konusuna gelirsek gayet de haklı Arda.

Seneye

Parçalı Forma
    Galatasaray Sarısı Forma
    Siyah forma
    Aslantepe Forması

olmasını isterim.
    Aslantepe forması yerine beyaz da tercih edilebilir...

Ama lütfen saçma renkler olmasın artık tadında bırakalım
  • Zaten olayın GS. tv de çalışan bir fenerbahçeli arkadaşın çekip yayına verdiği öğrenildi.İsmi şimdilik gizli tutuluyor.Orda başka basın masın yok.Antu forumlarında da 3 hafta önceden böyle bir olayın olacağı "Arda ile ilgili bi bomba patlatacağız" diyip yayınlanmıştı.İstedikleri kadar karalama kampanyası veyahut kirli işler yapsınlar Arda da Hakan şükür ve Hasan Şaş ,Bülent korkmaz gibi galatasarayı satıp Fenerbahçeye gitmeyecektir.Benim bildiğim Hakan-Arif-Hasan şaş-üçgeninde fenerin seneler evvel 5-6 defa onlara bize gelin teklifi yaptığı.Arda galatasaraylıdır sapına kadar galatasaraylı kalacaktır.
  • Arda'ya son neşteri vurmak istediler ama bu sefer Galatasaray taraftarı doğru yerde durdu,bu olay ardayla tribünleri dahada kenetledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: toşu

quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

Bu konuda hak verdim işte. Çok doğru demiş.

Kataloğa bakıp bir de diyor ki, "hani Galatasaray forması nerede" diyor.
    "Ver sarı, ver kırmızı, siyah, beyaz falan giyelim" diyor.

Hocam sen de medya gibi cımbızla almışsn lafları.

Medyadan takip ettiğimiz için ön plana ne çıkartırlarsa onu görüyoruz. :)

Aslında formaya küfür etmiyor Galatasarayla ilgisi olmayan forma rengine küfür ediyor.
    Haklı haksız ben karar veremem ama kamera karşısında yapması hoş olmamış bence Galatasaray kaptanının daha dikkatli olması gerekmezmi?

Türkiye'nin her yerinde artık kamera var ama ben kimsenin kamera var akıllı olalım insan gibi yaşayalım dediğini hatırlamıyorum aga :D Nasıl mantık kuruyorsunuz ya herşeyden önce Arda Turan'da insandır yani bari taraftarlar yapmasın hadi bazı ...... insanları anlıyoruz.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.