Yüzbaşı
12 Şubat 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 181 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar.Piyasada reno ve pejoların eski 2000-2008 arası uygun fiyatlı tam otomatik araçlarının şanzımanları çok mu kötü.Forumda şanzımanları pek tavsiye etmiyorlar.ama otomatik uygun fiyatlı bunlar var.Acaba şanzıman yağını değiştirsek selenoid valflerini değiştirsek bu araçlar işimizi görmez mi.Fazla yakmasını geçtim diğer konularda sıkışık trafik te ve yokuşlarda bayağı işimize yarıyorlar.Siz ne düşünürsünüz ?Çok güzel rxt ve ya xr lar düşüyor uygun ama çekiniyoruz.
Selam arkadaşlar.Acaba 2009 model symbol için navigasyonlu teyp varmı piyasada.Yada duble din dediğimiz dokunmatik ekranlı tv lı-bluetootlu filan.Yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba arkadaşlar düşünen arkadaşlar için sahibinden linki ni koydum aşağıya......

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazda-323-glx-1-6-1997-model-satiyorum-157418347/detay/
Hayırlı günler arkadaşlar.

Uzun bir zamandan sonra artık bir araç alınması kararını almamla beraber yaklaşık 10 gündür internet ortamında bu fiyatlar aralığındaki araçları araştırıyorum ama işin içinden çıkamıyorum.Bana bi nebze yardımcı olmanızı rica ederim tecrübeli arkadaşlar.

Bu iş için ayırdığım para 7000-8000 tl civarı fazlası çıkmaz.(lütfen üzerine 3-5 biriktir veya kardeşim o paraya araba alacağına yayan git gibi yorumlarda bulunmayalım)

Araçla yapacağım km senede 10000 i geçmez.İşe gidip geleceğim günde 20 km hafta sonları ailece kullanıcam 3 kişi + 4 yaşında oğlum ile.Her haftada dışarı çıkmam heralde;)

Olmaz sa olmazım hidrolik direksiyon.Onun dışında tabi az masraf çıkarsın tabi 1997- 1999 yılları aralığındaki arabalar denk geliyor bu fiyatlara gördüğüm kadarıyla ama

insanoğlu işte az masraf çıkarsın istiyor.Kıt kanaat para biriktirmişiz ;( ve tofaş serisi istemiyorum ..Ben binmek için arıyorum.En az durumununa göre 4 sene bineceğim.

Hemen satayım zarara uğramıyım gibi bir düşüncemde yok.Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.
İyi günler arkadaşlar.Samsung un 1 tb 103sj diskler için sb 850 cipsetine çıkardığı firmwareyi bi türlü yapamadım.Bana yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

Ahanda firmware linki

http://www.samsung.com/global/business/hdd/faqView.do?b2b_bbs_msg_id=308
Özelikle galatasaraylı arkadaşlara sormak istiyorum denizlispor orta sahasında oynayan bragayı nasıl buldunuz.Şöyle aureliodan daha hızlı ve çevik olarak geldi gözüme.Cim bom un orta sahasına ii gitmez mi idi elanonun yerine.
Arkadaşlar sorumuz basitBu sene avrupa liglerini hangi kanallar verecek .Bundesligayı Trt veriyormuş onu duyduk.Diğerleri bellimi acaba.
İyi günler arkadaşlar.Benim nacizane bilen arkadaşlarıma bi sorum olucak.Yaklaşık 1 seneden beri Samsung m87bd kullanıcısıyım.Özellikle futbol maçlarında top haraket ettiği anda saha zemininde flulaşma oluyor.Oyun durdumu zeminin içindeki toprak bile görülecek gibi.Ama oyun başladımı saha anlık bulanıklaşıyor.Lig tv ve Hd Smart sahibiyim.Aynı maçı örneğin Hd smart da da hd olarak izlediğimde görüntü net ama top oynamaya başlandımı saha yine flulaşma yapıyor anlık.Direk sahada çimleri gösterecek flulaşmayan lcd var mı ? Yoksa hızlı akan sahnelerde (örneği futbol maçlarından verdik) bütün lcd ler böylemi yapıyor.Topun giderken arkasında böyle bi iz kalmıyor ama.Çimler net görünmüyor misal hd maçlarda.
İyi günler forum arkadaşlarım.Benim şöyle bi sorunum var.

Kullanmakta olduğum samsung 40m87bd de scartla ilgili bi problem yaşıyorum.(Problem mi? geleneksel bişeymi onuda bilmiyorum ya)

Evimde hem digitürk ün dcr modeli hemde d-smartın sunny modeli uydu alıcıları mevcut.Bunları hem normal hemde monster altın uçlu scart kablo ile tv me bağlayıp uyduyu izliyorum.Ama hangi model recaiver takılı olursa olsun tv izlerken yukardan aşağıya doğru dalgalanmalar oluyor.Bu bi sorunmudur yoksa scart girişlerinden uydu izlendiğinde böylemi yapıyor samsunglar.Ayrıca seul hiremco x3 üm de var hdmi den bağladığım zaman hiç bi problem yok.Bu sorunu yaşayan arkadaşlarım varsa yardımızı bekliyorum.
Arkadaşlar 1 aylık R.A.P.İ.D premium hesabı almak istiyorum.Satan varsa bi iletişim kuralım.
Hakkında
Meslek: MUHASEBE-BİLGİSAYAR DONANIM
Forum İmzası:
Hayat yaşamaya değer.....
Hakkımda:
karşınızdakinin insan olduğunu hiç unutmayın....
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MY COMPUTER
Otomobil
Mazda
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Takım
Galatasaray
TV
LG
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 817
İkinci El Bölümü Mesajları: 478
Konularının görüntülenme sayısı: 96.491 (Bu ay: 328)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.