Şimdi Ara

Arctic Freezer 34 eSports Duo 272 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.807
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.gelbura.com/urun/arctic-freezer-34-esports-duo-intel-amd-cift-fanli-islemci-sogutucu-kirmizi

Beyaz rengide aynı fiyattan sitede mevcut ne zamandır bekliyordum alacak olan arkadaşlar kaçırmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bblokee -- 25 Aralık 2019; 20:55:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aliexpresten çok daha ucuza daha iyisini satın alabilirsiniz
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    Tabiyki doğrudur hocam ama herkes aliexpressten alışveriş yapmıyor zorunda kalmadıkça trde en iyi fiyat olduğu için alacak olan varsa alsın

• Siteyi hiç duymadım
    Kargoda kitliyorlar arada.
    Pek bi avantajı kalmıyor

Alacaklara ho

• hb indirimden 268 tl aldım gayet güzel bir ürün işlemçi ısındıkça hızlanıyor normal sıcaklıkta rolantide dönüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aragonReddevils -- 26 Aralık 2019; 1:11:57 >
  • aragonReddevils A kullanıcısına yanıt
    Yalnız ısındıkça hızlanma olayını hepsi yapar. Tamamen PWM 4-Pin fan olmasının özelliği ve nerdeyse hepsinde var artık..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bende yeni aldım Amd ryzen 7 3700x de kullanıyorum xmp yi açtım etiketi önde olan fan daha çok ses çıkartıyor sende de öylemi? Değilse termal macunumu değiştirsem acaba!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.sins -- 26 Aralık 2019; 4:51:17 >
  • benim kasada 6 fan + 2 de ekran kartinda var. Haliyle cok ses yapiyor. Kasayi kullanmadigimiz kiler odasina koyup 15 metre hdmi kablo cektim. Kablosuz klavye mouse seti bagladim. Gayet memnunum. islemci uzerinde de devasa bir sogutucu var.

• quote:

Orijinalden alıntı: J.sins

Bende yeni aldım Amd ryzen 7 3700x de kullanıyorum xmp yi açtım etiketi önde olan fan daha çok ses çıkartıyor sende de öylemi? Değilse termal macunumu değiştirsem acaba!
    r 5 1600 var bende de. alir almaz kendi satin aldigim macunu surdum

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

benim kasada 6 fan + 2 de ekran kartinda var. Haliyle cok ses yapiyor. Kasayi kullanmadigimiz kiler odasina koyup 15 metre hdmi kablo cektim. Kablosuz klavye mouse seti bagladim. Gayet memnunum. islemci uzerinde de devasa bir sogutucu var.
    Abi ne yaptin sen :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Icinden zaten termal macun cikiyor.Islemciyi tam kaplamiyor fakat cok iyi sogutuyor tavsiye ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Abi ne yaptin sen :)

Alıntıları Göster
    adam bide çevre mühendisi
  • gellabura.com dan alışveriş yapan???
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Aynen çıkıyor benim anakart arıza verdi gerçi ben arıza anakartta olduğunu anlayana kadar sök tak çok yaptım acaba o sırada macun hafif kurumuş olabilirmi emin değilim ama kurumamıştı servise gitti anakart bende macun kurumasın diye ters soğutucu üstüne kapattım. Yeni bir macun alsammı 5gr onu düşünüyorum şimdi.

• 11.11 de kuponla 279 liraya almıştım. İstanbul bilişim gelbura nano katolog gibi bu siteler sıkıntılı beş on lira için bulaşmayın derim.

• quote:

ben kendi içinden çıkan termal macunu kullanmadım bu macunu aldım benimkinde fazla ses yok

https://www.hepsiburada.com/coolermaster-mastergel-maker-nano-partikullu-termal-macun-r2-mgz-ndsg-n15m-r2-p-HBV00000NA4HD?magaza=Adeks%20Store

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aragonReddevils -- 26 Aralık 2019; 12:19:48 >

• Sizin duymamış olmanız güvenilir olmadığı anlamına gelmiyor biraz araştırma yaparak fikir sahibi olabilirsiniz ayrıca şikayet var comdaki sorunlarla ne kadar alakadar olduklarını da görebilirsiniz bu kadar dar düşünceli olmayın whatsapp destekten anında çözüm veya bilgi alabilirsiniz

• bblokee B kullanıcısına yanıt
    Tanıdık yeni tv aldı oradan istanbul bilişimden neredeyse bir ay oldu tv göndermediler bu canlı örnek böyle olunca normal olarak güvenmemem normal değilmi? Daha bilindik sitelerden alışveriş yapmak daha güvenli artı iade de bile sorun yaşıyorsunuz. Ben tüketiciyim ve huzmet kalitesine bakarım ezbere konuşmuyorum ayrıca kendi düşüncemi söyledim isteyen istediği yerden alma özgürlüğüne sahiptir bana uyarmak düşer vatandaş olarak.
    Şunu da söylim hemen hemen bütün elektronik sitelerle içli dışlıyım yani bolca araştırma yapıyorum bilinçsiz bir tüketici değilim o yüzden DUYMAMIŞ olmam söz konusu değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.sins -- 26 Aralık 2019; 15:35:53 >
    Sağol dostum fiyat fazla gibi ama iyi birşey almak lazım.
    Edit: burada daha uygunmuş ama kargo ücreti varmı göremedim.https://www.adeksstore.com/urun/cooler-master-mastergel-maker-nano-elmas-partikullu-termal-macun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.sins -- 26 Aralık 2019; 15:55:22 >
  • quote:

Sağol dostum fiyat fazla gibi ama iyi birşey almak lazım.
    Edit: burada daha uygunmuş ama kargo ücreti varmı göremedim.https://www.adeksstore.com/urun/cooler-master-mastergel-maker-nano-elmas-partikullu-termal-macun
    indirimde 63 tl aldım hb üzerinden aynı firmadan aldım çok kaliteli bir ürün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aragonReddevils -- 26 Aralık 2019; 16:22:24 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.