Şimdi Ara

ArchiSteamFarm | IdleMaster'ı defalarca sollayan Kart düşürme Programı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.194
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir kazancım yok. Sadece bilgilendirme amaçlı açtım konuyu.

Idlemasterın kötü yanı; steam açık olmak zorunda. Bunda öyle bir şartta yok, kartları otomatik trade'e alabilmesi ve birden çok hesap kullanabilmeniz de cabası.

Uzun süredir kullanıyorum, nedense hiç kullanana rastlamadım

Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.
    https://github.com/JustArchi/ArchiSteamFarm/releases/latest

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reborned -- 19 Haziran 2017; 3:19:34 >

• Idlemaster güncellemeyi durdurmuş zaten. Ayrıca VAC yeme olasılığı en az olan programmış. Bende bunu kullanıyorum iyidir iyi.
  • Ben 1 haftadır kullanıyorum ama idlemaster daha iyi gibi geldi çünkü tüm oyunları aynı anda 2 saat rölanti ediyor ve ilerle diyerek kartlar hızlı şekilde düşüyor bu archi ile tek tek 2 saat dolmasını bekliyorum
  • nasıl kullanıyoruz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: boogiee90

nasıl kullanıyoruz ?

Buradan.
  • Archiye macro yazarsanız yada bulursanız mükemmel olur. Mesela 15 dakika bir oyunda bekle sonra tüm oyunları sıra sıra dolaş 15 saniye aralıklarla sonra tekrar random bir oyun seç gibi.

Bunlar yapılabilir. Daha pek çok şey yapılabilir. Bence de Archi çok iyi. Tabi bunları yapamayacak son kullanıcı için Idlemaster yada iyi gözüküyor.

Birde son olarak ARchi'de de aynı anda rölanti et seçeneği var.
  • IdleMaster'ın arayüzü işi çok cazip kılıyor. Üstelik 2 saati geçen tüm oyunların kartlarını anında düşürebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MurderBunnie

IdleMaster'ın arayüzü işi çok cazip kılıyor. Üstelik 2 saati geçen tüm oyunların kartlarını anında düşürebiliyor.

https://www.steamgifts.com/discussion/eT97I/asfui-archisteamfarm-user-interface-asf-gui
  • Zuko kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, benim için fazlaca karışık bir kurulum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.