Şimdi Ara

Archer (2009-) FX

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    quote:

ikinci baharindaki malory archer tarafindan yonetilen international secret intelligence service (isis) isimli bir gizli serviste calisanlarin baslarindan gecenleri konu alir. malory'nin oglu sterling archer bas ajandir, gozde bekardir, akli fikri kadinlarda ve ickidedir. savsak ve ozensiz davranislari yuzunden zaman zaman sikintili durumlar ortaya ciksa da, ekip arkadasi ve eski manitasi lana kane'in yardimiyla durumu kurtarir. melez guzeli olan lana da en az archer kadar sert ve iyi bir ajandir. dedikodu yapmazsa olecek hastaligi olan hr'ci pam poovey ile hem dedikoducu hem nemfomanyak cheryl/carol, muhasebeci cyril figgis, gay ajan ray gilette, deli bilimadami krieger ve sterling'in tirit olmus usagi woodhouse diger onemli karakterlerdir. ajanlarimiz surekli tehlikeli ve global operasyonlara katilmakta ancak kisisel cekismeler yuzunden siklikla kendi operasyonlarini baltalamaktadirlar.

En son 2x10'u bitirdim ve foruma gelip birkaç şey yazayım belki başkaları okuyunca bu muhteşem diziyi izlemeye başlar dedim ama forumda konusu bile olmadığını fark ettim. Yine forumda underrated kalmış muhteşem bir animasyon-komedi dizisi. Daha 2.sezonun sonlarında olmama rağmen BoJack Horseman ile birlikte favorim oldu. Archer başta olmak üzere bütün karakterler birbirinden harika ve komik. Espriler muhteşem, tam bir Arrested Development havası var. Zaten seslendirenlerden ikisi Arrested Development'ta oynamış kişiler. Biri Jessica Walter, ki kendisi Archer'ın annesi rolünde, diğeri ise Judy Greer, burada da kendisi sekreter rolünde.
    Uzun lafın kısası; muhteşem dizi, kesin izleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 20 Temmuz 2019; 13:11:16 >

• 9.sezonu da bitirdim. 7. sezondan sonra dizi biraz ivme kaybetti, bunun nedeni;
    Archer'ın komaya girmesiyle, Archer'ın rüyalarını izlemeye başladık. Karakterler eski kimliklerinden biraz uzaklaşınca olayın biraz tadı kaçtı. 8.sezon yine fena değildi ve aslında 7.sezonun bitme şeklinden sonra iyi toparlamışlardı ama aynı formülü yeniden önümüze sununca ve konu o kadar da iyi olmayınca 9.sezon gerçekten vasat kaldı. 10.sezonda da yine rüyadan devam edecek. Konusu da hazır, 1999 yılında uzay gemisinde geçecek ve büyük ihtimal Archer'ın komadan uyanamayıp ölmesiyle son bulacak. Umarım karakterleri bu sefer değiştirmezler ve ilk 7 sezon olduğu gibi bu muhteşem diziye hak ettiği şekilde veda ederiz.

10.sezon 2019 nisanda gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 20 Temmuz 2019; 13:11:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tolganaber

9.sezonu da bitirdim. 7. sezondan sonra dizi biraz ivme kaybetti, bunun nedeni;
    Archer'ın komaya girmesiyle, Archer'ın rüyalarını izlemeye başladık. Karakterler eski kimliklerinden biraz uzaklaşınca olayın biraz tadı kaçtı. 8.sezon yine fena değildi ve aslında 7.sezonun bitme şeklinden sonra iyi toparlamışlardı ama aynı formülü yeniden önümüze sununca ve konu o kadar da iyi olmayınca 9.sezon gerçekten vasat kaldı. 10.sezonda da yine rüyadan devam edecek. Konusu da hazır, 1999 yılında uzay gemisinde geçecek ve büyük ihtimal Archer'ın komadan uyanamayıp ölmesiyle son bulacak. Umarım karakterleri bu sefer değiştirmezler ve ilk 7 sezon olduğu gibi bu muhteşem diziye hak ettiği şekilde veda ederiz.

10.sezon 2019 nisanda gelecek.
    onbinlerce kişilik forumda diziyi izleyen tek kişisin , valla şaşırdım kaldım

yakında burada kendi sorularına kendin cevap vermeye başlama

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    BoJack, FOTC falan, bunlarda da sadece ben yazıyordum zamanında. Kaç kişi başladı sonra. Forumun haberi yok ki diziden izlesinler ondan arada uplarım bunu da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolganaber

BoJack, FOTC falan, bunlarda da sadece ben yazıyordum zamanında. Kaç kişi başladı sonra. Forumun haberi yok ki diziden izlesinler ondan arada uplarım bunu da.
    Bir ara bende buna başlayayım bari , komikde demişsiniz hep zaten netflixte komedi dizi yokluğu çekiyordum iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk sezonu bitirdim. Beklediğim kadar eğlendirdiğini söyleyemeyeceğim açıkcası umarım ileri ki sezonlarda daha iyi gelir.
  • İlk sezon bitti. İkinci yarıda özellikle çok güldüm. Archer'ın Cyril'ı kudurtması şahane Seslendirme kadrosu yıldızlarla dolu

• 5. sezonu bitirdim, Archer: Vice sezonunu. İnişli çıkışlı buldum ama sezon finali gayet tatmin ediciydi. Sezon içinde Archer, Cyril, Ray üçlüsünün maceraları güzeldi. Pam'in
    kokain
    muhabbeti bir zaman sonra baydı beni. Bu arada Cheryl ne hatun be

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nam nam nam nam acayip uyuz oluyordum ben de

• 7. sezon finali neydi öyle ya Sezon içindeki bazı muhabbetler sıkmıştı beni ama sezon finali baya iyiydi. Son 16 bölüm

• 10.sezonu mayısa çekmişler.
  • 8. sezonu da bitirdim. Güzel ve değişik bir konseptteydi ama biraz uzatıldı sanki. 3. sezondaki Heart of Archness gibi 3 bölüm olsa yetebilirdi. ISIS'li sezonların tadı bir başkaydı gerçekten. Bu arada
    8x8'de Lana için Archer "7 kurşun yedi, hayatta kalamayacak" gibisinden bir şey söyledi. Archer da gidici sanırım Uyanamayacak komadan.

• Fragman

• 11. sezon onayı aldı ve nihayet beklediğimiz şey olacakmış

• 11. sezon 6 Mayıs'ta başlıyor.
  • Corona nedeniyle ertelendi yeni sezon. Tam da dizinin toparlanmasını bekliyorduk

• 11. sezon inanılmaz iyi gidiyor, 12. sezon onayı da geldi

• 14. ve son sezon

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.