Şimdi Ara

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.780
Cevap
40
Favori
369.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beko B40 Leg 6W Tv'sini Aldık Bayide normal yayına göre görüntü kalıtesini iyi gördüm tv gelince tekrar yazıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakinli

bu onun yenisi arkadaşım

http://www.arcelikyetkilisaticisi.com/Arcelik-A37-LEP-6B-SMART-iNTERAKTiVE-LED-TV_407.html#0

Tv sanırım yarın geliyor fakat kullanıcı klavuzunu okuduğumda 3boyut için bir sürü sağlık uyarısında bulunuluyor. Lg ya da samsung kullanıcı kılavuzunda da yazıyor mu diye baktım ve orada da aynı uyarılar var. Kafam karışıyor açıkçası. Çünkü 3d tam gelişmemiş deniyor. Bu konuda deneyim paylaşımı da pek yapılmamış, çok memnunum diyen çok yok. Siz ne dersiniz 3d için tv yi değiştirmeye değer mi? Digituk hd kutum var bu arada. National geographic akşamları 3d yayın yaptığını görünce gaza geldim açıkçası. Görüş bildirebilecek birisi? Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Tv ye klavye takılamıyor ,kumanda ile yetinmek zorundayız

1-menü tuşuna basıp , kaynak ayarı bölümüne geliyoruz.Ve 2011 tuşluyoruz.Bu işlemi hangi kanalı açıcaksanız yapmanız lazım. (NTVSpor , Idman Azerbaycan ,trt gibi) yani hangi kanala bis girecekseniz önce o kanalı açın
    2-biss penceresi açılıcaktır.Sonrasında ekle bölümünden 16 haneli biss keyleri giriyoruz.
    3-Yanlız şuna dikkat edin.Tv versiyon v04.004.00 olması lazım şu anki son firmware'dir. değilse güncelleyiniz

BİSS KEYLER
    trt 1000000000000000
    Idman Azerbaycan (1234560065432100) - UEFA - ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇLARI
    Ntvspor (A021230035461400) - İSPANYA LİGİ

Teşekkürler.
    yazdıklarınızı uyguladım ve kanallardan görüntü aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cemyisgolvey

quote:

Orijinalden alıntı: sakinli

bu onun yenisi arkadaşım

http://www.arcelikyetkilisaticisi.com/Arcelik-A37-LEP-6B-SMART-iNTERAKTiVE-LED-TV_407.html#0

Tv sanırım yarın geliyor fakat kullanıcı klavuzunu okuduğumda 3boyut için bir sürü sağlık uyarısında bulunuluyor. Lg ya da samsung kullanıcı kılavuzunda da yazıyor mu diye baktım ve orada da aynı uyarılar var. Kafam karışıyor açıkçası. Çünkü 3d tam gelişmemiş deniyor. Bu konuda deneyim paylaşımı da pek yapılmamış, çok memnunum diyen çok yok. Siz ne dersiniz 3d için tv yi değiştirmeye değer mi? Digituk hd kutum var bu arada. National geographic akşamları 3d yayın yaptığını görünce gaza geldim açıkçası. Görüş bildirebilecek birisi? Teşekkürler.

biraderde var ancak 10 dakkika bakabildim oda zaten 3d ozeligi kulanmiyor su an icin degmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• digiturku içinde kampanyalarıyla satılan tüm arçelik ve beko tv lerin digiturk parasida içinde kanmayın derim :) ufak bi hesaplama ile olayı çözebilirsiniz..

siradan B42-LEP-6B model beko tv si 2 150 tl ye satılıyor 106 ekran, bu tv nin normal satışı 1500ü gecmememi gerekmekte

kalan 650 tl fark ta 12x55tl(digiturk ligtvli kamp. desen) =660tl yıllık digiturke vereceginiz para.. bu hesap bu kadar basit. türkiyede kimse kimseye bedavaya birsey vermez :))

japonyadan çek cumhr. gelen 106 ekran panasonic plasma veva samnsung veya lg 1500-1750 tl ye satilıp kar ettirdigine göre, ülkemizde üretilen bir tv 1500 tl ye neden satılamıyor mantıgıle yola cıkılırsa..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nodar

quote:

Orijinalden alıntı: cyberkuvvet

evet arkadaşlar beko 3D led tvlerde biss key girmeyi anlatacağım.

1-menü tuşuna basıp , kaynak ayarı bölümüne geliyoruz.Ve 2011 tuşluyoruz.Bu işlemi hangi kanalı açıcaksanız yapmanız lazım. (NTVSpor , Idman Azerbaycan v.s.)
    2-biss penceresi açılıcaktır.Sonrasında ekle bölümünden 16 haneli biss keyleri giriyoruz.
    3-Yanlız şuna dikkat edin.Tv versiyon v04.004.00 olması lazım şuanki son firmware'dür.

BİSS KEYLER

Bir eklemede ben yapayım!

AzTv Azerbaycan Kanalı İtalya ligini veriyor biss keyi idman ile aynı ama keyi maç esnasında her kanala ayrı ayrı girilmesi gerek.

idman keyleri değişti bu ayın basında sıkıntı yaşayan oldumu?

• quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

quote:

Orijinalden alıntı: nodar

quote:

Orijinalden alıntı: cyberkuvvet

evet arkadaşlar beko 3D led tvlerde biss key girmeyi anlatacağım.

1-menü tuşuna basıp , kaynak ayarı bölümüne geliyoruz.Ve 2011 tuşluyoruz.Bu işlemi hangi kanalı açıcaksanız yapmanız lazım. (NTVSpor , Idman Azerbaycan v.s.)
    3-Yanlız şuna dikkat edin.Tv versiyon v04.004.00 olması lazım şuanki son firmware'dür.

BİSS KEYLER

Bir eklemede ben yapayım!

AzTv Azerbaycan Kanalı İtalya ligini veriyor biss keyi idman ile aynı ama keyi maç esnasında her kanala ayrı ayrı girilmesi gerek.

idman keyleri değişti bu ayın basında sıkıntı yaşayan oldumu?

Frekansı 10964 olarak değil 10965 frekansı ile ekleyin yeni şifreler;
    Az tv
    001fff 01 123456c96543219c
    İdman
    001fff 05 3453450034534500

Bu şifrelerle açılıyor hocam sıkıntı yok tekrar deneyin.

• B40leg TV'sinde HD uydu alıcısında hangi kanalları HD Gösteriyor Bilginiz Varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aysenbebe

B40leg TV'sinde HD uydu alıcısında hangi kanalları HD Gösteriyor Bilginiz Varmı ?

var,TRT1,TRT HD,ATVHD,ATVHABER
  • quote:

Orijinalden alıntı: medetres

quote:

Orijinalden alıntı: aysenbebe

B40leg TV'sinde HD uydu alıcısında hangi kanalları HD Gösteriyor Bilginiz Varmı ?

var,TRT1,TRT HD,ATVHD,ATVHABER

Teşekkürler.
  • üç hafta kadar önce bir arçelik a32leg5b almıştım ve çok memnun kalmıştım. daha sonra aynı ürünün 3boyutu destekleyen modelinden sipariş verdim. üç boyutla ilgili deneyimim sadece mağazalardaki üç boyutlu tv'lere bulabilirsem gözlüklerle bakmaktı. Şimdiye kadar da teknosa ve mediamarkt'ta denemelerim oldu. Bu ürünü de dün denedim ve çok beğendim. iki boyutlu hd yayını üç boyuta dönüştürmesi çok güzeldi. Normal üç boyutlu tv'yi de sıkıntı yaşamadan izledim. denediğim videolar youtube da, size kılıç ve ok uzatan bir genç adamın videosu

http://www.youtube.com/watch?v=FSGfN9rr78Q

ve sörf ve kayak yapan gençlerin olduğu

http://www.youtube.com/watch?v=CDQ3rmEeKN8

videolar. Bunlar üç boyutlu özelliğine sahipler. İki boyutluyu üç boyutluya çevirerek izlediğim kanallar da, national geographic hd idi. akşam natio da biraz geç saatte yapılan 3d yayını deneyemedim. denedikten sonra bilgi veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemyisgolvey -- 12 Ekim 2012; 14:05:39 >

• B40 Leg TV'si Normal kanal yayınını 3Dye çevirebiliyormu ?
  • beko 40 leg 3d modelse evet cihazda o özellik var convert ettiğinizde bir derinlik hissi veriyor lakin bundan fazla bir 3d özellik beklememek gerek(samsug lg vb içinde aynı şey geçerli) neticede 2d bir yayını upscale ediyor yani 3d ye çeviriyor o kadar basit olsaydı milyon dolarlık filmler 3d kamerayla çekilmez bu şekilde upscale edilirdi,anlıyacağınız cihazda bu özellikte mevcuttur kullanabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: medetres

beko 40 leg 3d modelse evet cihazda o özellik var convert ettiğinizde bir derinlik hissi veriyor lakin bundan fazla bir 3d özellik beklememek gerek(samsug lg vb içinde aynı şey geçerli) neticede 2d bir yayını upscale ediyor yani 3d ye çeviriyor o kadar basit olsaydı milyon dolarlık filmler 3d kamerayla çekilmez bu şekilde upscale edilirdi,anlıyacağınız cihazda bu özellikte mevcuttur kullanabilirsiniz

Çok Teşekkür Ederim.
  • Selam, arçelik in a32lep6b model led tv sinin digiturk 3d kanalındaki 3 boyutlu görüntü performansının çok iyi olduğunu belirtmek isterim. ( Eşimin yorumu, bir pencereden bakıyormuşsun gibi, oldu) Tabi, şu an tek sorun 3d yayın yapan kanal sayısının neredeyse sıfır olması. Digiturkteki 399. Kanalda discovery kanalı yayın yapıyor ama aynı programları biraz döndürüp duruyorlar. Türkçe dublajı yok. Fakat görüntüler çok etkileyici, mağazalarda gördüklerimden çok daha iyi. Bence bunun kanalla ve 3d çekimle ilgili olduğu açık .

Gözlükler pasif. Gözümün şu an izlediğim yayında yorulmadığını söylemek isterim. Yu tüpteki videoların çoğunda gözlerimde bir zorlanma ve gerginlik hissettim. Bu da 3d deneyiminde yayının ve çekim tekniğinin, kalitesinin önemli olduğunu gösteriyor.

32inçlik 3d ve smart tv özelliği olan bir tv almak isteyene arçelik haricinde ağırlığı daha az olan(a32lep6b 12 kg - samsung un muadil modeli 6 kg) web tarayıcısı olan bir modelini öneririm. Arçelik te smart bölümünde almanca olan çok sayıda site bağlantısı var. yani bunun türkiye de bir anlamı yok. Samsung da ve lg de durum nedir acaba?

Bu arada 3d aldığıma memnunum. Tv nin 3d li olup olmaması kafa karıştırıcıydı çünkü bu konuda olumlu olumsuz çok sayıda şey söyleniyor internette.
    Hd ve 3d yayınların artması dileğiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemyisgolvey -- 14 Ekim 2012; 17:00:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cemyisgolvey

Selam, arçelik in a32lep6b model led tv sinin digiturk 3d kanalındaki 3 boyutlu görüntü performansının çok iyi olduğunu belirtmek isterim. ( Eşimin yorumu, bir pencereden bakıyormuşsun gibi, oldu) Tabi, şu an tek sorun 3d yayın yapan kanal sayısının neredeyse sıfır olması. Digiturkteki 399. Kanalda discovery kanalı yayın yapıyor ama aynı programları biraz döndürüp duruyorlar. Türkçe dublajı yok. Fakat görüntüler çok etkileyici, mağazalarda gördüklerimden çok daha iyi. Bence bunun kanalla ve 3d çekimle ilgili olduğu açık .

Gözlükler pasif. Gözümün şu an izlediğim yayında yorulmadığını söylemek isterim. Yu tüpteki videoların çoğunda gözlerimde bir zorlanma ve gerginlik hissettim. Bu da 3d deneyiminde yayının ve çekim tekniğinin, kalitesinin önemli olduğunu gösteriyor.

32inçlik 3d ve smart tv özelliği olan bir tv almak isteyene arçelik haricinde ağırlığı daha az olan(a32lep6b 12 kg - samsung un muadil modeli 6 kg) web tarayıcısı olan bir modelini öneririm. Arçelik te smart bölümünde almanca olan çok sayıda site bağlantısı var. yani bunun türkiye de bir anlamı yok. Samsung da ve lg de durum nedir acaba?

Bu arada 3d aldığıma memnunum. Tv nin 3d li olup olmaması kafa karıştırıcıydı çünkü bu konuda olumlu olumsuz çok sayıda şey söyleniyor internette.
    Hd ve 3d yayınların artması dileğiyle.

Türksatta 3d yayın yapan kanal var test de olsa şimdilik bedava tek o var frekans bilgileri ise;
    12135 H (yatay) 9160 siz zaten digitürkten bahsettiğinize göre uydunuz türksatmı bilemiyorum ama verdiğim frekans ücretsiz ve 3 d dir bilginize

• Medetres, bilgi için teşekkürler.

• Turkiye yayin sartlarinda her tv alinabilir bence...

Diger turlu bi yere kadar sen ugrasiosun ama sonra klasik tv izleyicisi gibi 380p kanald izleniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PiLLiMunati

Turkiye yayin sartlarinda her tv alinabilir bence...

Diger turlu bi yere kadar sen ugrasiosun ama sonra klasik tv izleyicisi gibi 380p kanald izleniyor.

• Şu an Youtube sorunu yaşayan var mı arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.