Şimdi Ara

Arçelik ve Beko 3 Boyutlu Smart Tv Kullanıcı Yorumlarınız Yazarmısınız (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.781
Cevap
40
Favori
369.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beko led tv en son güncellemesinde neler değişti bilen arkadaşlar varsa lütfen cevaplayabilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanki

beko led tv en son güncellemesinde neler değişti bilen arkadaşlar varsa lütfen cevaplayabilirmi

işte bu bizde olan bir sıkıntı güncellemelerde ne değiştiğini ne gibi farklılıklar olduğu veya bir download bölümü falan olmalı, beko sayfasında hiç bişey yok ara sıra güncelleme tuşuna basıyoruz yeni güncelleme var diyor güncelliyoruz ne güncellediğimiz ise bilemiyoruz hala interactive bölümünde dişe dokunur bişey yok facebook ve youtube dışında
  • Arkadaşlar ; 4-5 ay önce A46-LEG-6B 117" Arçelik led tv aldım çok da memnundum.Ancak bir sorunum oluştu.Tv ile daha önce harici hdd ye kaydettiğim tüm filmleri çok güzel izleyebiliyordum.Şimdi ise daha önce izlediklerim dahil hepsine desteklenmeyen format yazıyor. yeni bir film kaydetsem bile böyle yazıyor. Geçen hafta kendisi internetten bir güncelleme yaptı. sebebi bu olabilirmi ? Arçelik yetkili servsine soracağım kesin bilemeyecekler. Deneme tahtasına çevirecekler Tv'mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: medetres

quote:

Orijinalden alıntı: osmanki

beko led tv en son güncellemesinde neler değişti bilen arkadaşlar varsa lütfen cevaplayabilirmi

işte bu bizde olan bir sıkıntı güncellemelerde ne değiştiğini ne gibi farklılıklar olduğu veya bir download bölümü falan olmalı, beko sayfasında hiç bişey yok ara sıra güncelleme tuşuna basıyoruz yeni güncelleme var diyor güncelliyoruz ne güncellediğimiz ise bilemiyoruz hala interactive bölümünde dişe dokunur bişey yok facebook ve youtube dışında

arkadaşlar bende güncelleme yaptım ve ne yazıkki daha önce kaydettiğim tüm filmler desteklenmeyen dosya hatası vermeye başladı. yeniden kaydetsem bile aynı hata iletisini alıyorum.sizdede böyle bir sorun oluştumu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: milcafe

Arkadaşlar ; 4-5 ay önce A46-LEG-6B 117" Arçelik led tv aldım çok da memnundum.Ancak bir sorunum oluştu.Tv ile daha önce harici hdd ye kaydettiğim tüm filmleri çok güzel izleyebiliyordum.Şimdi ise daha önce izlediklerim dahil hepsine desteklenmeyen format yazıyor. yeni bir film kaydetsem bile böyle yazıyor. Geçen hafta kendisi internetten bir güncelleme yaptı. sebebi bu olabilirmi ? Arçelik yetkili servsine soracağım kesin bilemeyecekler. Deneme tahtasına çevirecekler Tv'mi.

Arkadaşlar cvp verecek teknik arkadaşlar yokmu?.bugün kanal listesini clone yapıp fabrika ayarlarına geri döndürdüm tv yi. Hepsi düzeldi.ancak 10 dk onra herşey eskisi gibi omeyen dosya yazıyor.ldu. Ne açtıysam destklenmeyen dosya yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyberkuvvet

evet arkadaşlar beko 3D led tvlerde biss key girmeyi anlatacağım.

1-menü tuşuna basıp , kaynak ayarı bölümüne geliyoruz.Ve 2011 tuşluyoruz.Bu işlemi hangi kanalı açıcaksanız yapmanız lazım. (NTVSpor , Idman Azerbaycan v.s.)
    2-biss penceresi açılıcaktır.Sonrasında ekle bölümünden 16 haneli biss keyleri giriyoruz.
    3-Yanlız şuna dikkat edin.Tv versiyon v04.004.00 olması lazım şuanki son firmware'dür.

BİSS KEYLER

Idman Azerbaycan (1234560065432100) - UEFA - ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇLARI
    Ntvspor (A021230035461400) - İSPANYA LİGİ

Bir eklemede ben yapayım!

AzTv Azerbaycan Kanalı İtalya ligini veriyor biss keyi idman ile aynı ama keyi maç esnasında her kanala ayrı ayrı girilmesi gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: medetres

quote:

Orijinalden alıntı: atlantıc

arkadaslar ben bu cıhazın bı alt modelını aldım bende 3 de yok ama hersey aynı ve daha kucuk benımkı benımkınde sesı yukseltııgın zaman televızyonunn sesınde cızırtı var bu cızırtı sızde de varmı ben cozemedım yapada servısı arayacam yapacaklar haporlor den cızırtı gelıyor panelden sankı boyle cok basıt yapılmıs gıbı 24 dayadınmı sesı cızırtı barız bellıı oluyor kenarındakı laylonlar mı yapıyor dıye baktım daha eve gırmedın yenı evlenecegım ıcın cıhazı bı kurcalayıp deneyım dedım bu kadar kotu sesın cıkacagını tahmın bıle edememıstım servıs yolumu gozukıyor acaba bılen varsa aynı sorunu olan varsa buraya yazarsa acıl sevınrıım.......

benım tv bu

http://www.bekoyetkilisatici.com/Beko-B32-LEG-5W-Beyaz-Smart-Tv-Bekodan-ilk-beyaz-smart-tv-modelleri_2374.html#0

ben ses seviyesini 70 falan yaptığımı hatırlıyorum hiz cızırtı hatırlamıyorum ben gerçi ses sistemide kullanıyorum ama cızırtı duymadım bir servis yazdırın 3 yıl garantili sonuçta çözüm üretilecektir

tamamdır servıs geldı ses problemını halleetııı urunde 5+1 bolumu yuksekk ses ıcın kullanıyormusun bız onu acık bırakmısız yada geldıgınde oyle geldı yuksek ses verdıgı ıcın haporlıor cızırtı yaptıgı soylendı geldıler ve duızelltıler televızyonumda her hangı bır sıkıntı kalmadı gayet guzel ve memnunun da cozum bulundu
  • Arkadaşlar merhaba.

bende de 102 ekran 3d led tv var ve yaklaşık 4 aydır kullanıyorum ve şu sıralar benim şöyle bir sorunum var. filmlerde ve dizilerde görüntünün akıcılığı normal değil. sanki 1-2 sn farkla kesik kesik veriliyor gibi geliyor. yani kamera açıları değişirken böyle bir kopukluk varmış gibi değişik bir durum söz konusu. dediğim gibi 1sn lik bir durum.herhangi bir ses ve görüntü uyumsuzluğu yok ama seyir zevkinin içine ediyor.canlı yayınlarda, haber yayınlarında falan öyle birşey yok. acaba kumanda ile ayarlarla oynarken biryerden ayarları mı değiştirdim diye fabrika ayarlarına dönderdim, kanal aramalarını yaptım sonuç yine aynı.yayının kendisinden desem, olmaması lazım, çünkü daha önce izlediğim film ve diziler denk geliyor, yayın akıcılığı tvdeki gibi değildi.tv ayarlarından desem fabrika ayarlarına döndürdüğümde normale dönmesi lazımdı. böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? bir çözüm buldum buldum bulamadım servis çağıracağım ama onların da birşey yapacağını sanmıyorum. tv yi alır götürürler 1 ay armut gibi bekletirler çözemeden de geri getirirler gibime geliyor.

bu arada digitürk, kablolu tv falan yok çanak anten kullanıyorum.
    he bir de düne kadar beko yazarak ile açılan tv bugün arçelik yazıarak açılıyor

hadi hayırlısı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duyfl -- 7 Eylül 2012; 13:25:54 >
  • duyfl merhaba,

USB veya HDD'den herhangibir film izlediğinde de aynı şekilde mi? Yoksa sadece uydu yayınında mı problem var?
    Bu arada ben de satın aldım tv.den ancak 1-2 hafta içersinde teslim alacağım, lakin bu güncellemeler beni korkutmaya başladı.. Beko tv.nin Arçelik olarak açılması fln enteresan..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba basbilici;

tvye laptopu bağlayıp dizi açtım.akıcılıkta herhangi bir sorun görmedim.acaba dediğin gibi uydu yayınından kaynaklanan bir sorun mu acaba?herhangi bir güncelleştirme yapmadım ama beko diye açılan tv niye arçelik olarak açılmaya başlar anlamadım.açılış resmini de çektim de telefondan yükleyemedim.
    yakın çekimde kamera açısı değişirken özellikle belli oluyor bahsettiğim sorun.mesela iki kişi yakın çekim karşılıklı konuşuyor, kamera birinden diğerine dönerken o sahneden başka bir sahneye geçerken çok belirginleşiyor kopukluk.film dizi sanki böyle amatör çekimmiş gibi tatsız bir seyri oluyor.
    uydu yayınında böyle bir sorun olabilir mi acaba? şu an en güçlü ihtimal bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duyfl -- 8 Eylül 2012; 18:12:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: duyfl

Arkadaşlar merhaba.

bende de 102 ekran 3d led tv var ve yaklaşık 4 aydır kullanıyorum ve şu sıralar benim şöyle bir sorunum var. filmlerde ve dizilerde görüntünün akıcılığı normal değil. sanki 1-2 sn farkla kesik kesik veriliyor gibi geliyor. yani kamera açıları değişirken böyle bir kopukluk varmış gibi değişik bir durum söz konusu. dediğim gibi 1sn lik bir durum.herhangi bir ses ve görüntü uyumsuzluğu yok ama seyir zevkinin içine ediyor.canlı yayınlarda, haber yayınlarında falan öyle birşey yok. acaba kumanda ile ayarlarla oynarken biryerden ayarları mı değiştirdim diye fabrika ayarlarına dönderdim, kanal aramalarını yaptım sonuç yine aynı.yayının kendisinden desem, olmaması lazım, çünkü daha önce izlediğim film ve diziler denk geliyor, yayın akıcılığı tvdeki gibi değildi.tv ayarlarından desem fabrika ayarlarına döndürdüğümde normale dönmesi lazımdı. böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? bir çözüm buldum buldum bulamadım servis çağıracağım ama onların da birşey yapacağını sanmıyorum. tv yi alır götürürler 1 ay armut gibi bekletirler çözemeden de geri getirirler gibime geliyor.

hadi hayırlısı...

benimde 102 led 3d arcelik var..4 ay oldu alali..ayni sorun bendede oldu..dizi veya filmlerde yayiin akişi geride.kişilerin goruuntulerinde arkada onlari izleyen goruntuleri var.müşteri hizmetini aramak mi gerekki yada gunceleme mi gerek..acil bilgi verirseniz seviniirim:(:(

• quote:

Orijinalden alıntı: alpercanxxx

quote:

Orijinalden alıntı: duyfl

Arkadaşlar merhaba.

hadi hayırlısı...

benimde 102 led 3d arcelik var..4 ay oldu alali..ayni sorun bendede oldu..dizi veya filmlerde yayiin akişi geride.kişilerin goruuntulerinde arkada onlari izleyen goruntuleri var.müşteri hizmetini aramak mi gerekki yada gunceleme mi gerek..acil bilgi verirseniz seviniirim:(:(

üstad sen de mi çanak anten kullanıyorsun.kablolu tv, digitürk vs de de aynı yayın sorunu var mı acaba?
    ben de servisi arayıp çağıracaktım.bir yolculuk çıktı, ilgilenemeyeceğim için servisi falan aramadım. artık gelince ilgileneceğim.şu an çözümü bilmiyorum ama bi dünya para verip de böyle bir sorunla karşılaşmak can sıkıcı.
  • Merhaba Arkadaşlar,

Dün Arçelik - A46 LEG 6B - model Led tv aldım. Fakat bu konulara biraz uzağım.

Danışmak istediğim bazı detaylar var. Yetkili servis Televizyonu digiturk - hdmi kablosuyla hdmi den bağladı. Fakat televizyon net değil, örnek ntv izlerken aşağıda geçen haber yazıları kesik kesik ve çizgili tam net değil. Aynı zamanda bazı kanallarda üst çizgi ve alt çizgide aynı kesiklikler oluyor. Bu sorunun neden kaynaklanmaktadır?

Bir diğer sorum ise bu televizyonu en yüksek görüntü kalitesinde hangi ayarlarda kullanabilirim.Aynı televizyona sahip arkadaşlar deneyimlerini ve ayarları paylaşabilirlerse sevinirim.

Şimdiden herkese teşekkürler.
  • arcelik led goruntu ayarlari icin müşteri hizmetlerini arayabilir miyiz.not=canak anten kulaniyorum

• arcelikk akili kumandayii telefonuma yukledim ama tv gunceleme 03 ve ustu degil diye olmadi yappan var mii

• quote:

Orijinalden alıntı: alpercanxxx

arcelikk akili kumandayii telefonuma yukledim ama tv gunceleme 03 ve ustu degil diye olmadi yappan var mii

Arçelik SMART Inter@ctive TV'nizi Android telefonunuzu kullanarak kontrol edebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan televizyonunuzu ve Android telefonunuzu aynı internet bağlantı noktasına bağlamanız. Telefonunuz, TV'nizi otomatik olarak bulur ve televizyonunuzu kontrol etmenizi sağlar.
    Özellikler:
    Uygulamanın Kumanda, Dokun, Klavye ekranları vardır.
    - Kumanda: Normal uzaktan kumandanızda olduğu gibi tüm uzaktan kumanda işlevlerine bu ekrandan ulaşabilirsiniz.
    - Dokun: Bu ekran dokunma ve kaydırma hareketleriyle televizyonunuzu kontrol etmenizi sağlar.
    - Klavye: Android telefonunuzu klavye gibi kullanıp televizyonunuza yazı yazabilirsiniz.
    Kullanım:
    - Arçelik SMART Inter@ctive TV'yi ve Android telefonunuzu aynı bağlantı noktasına bağlayın.
    - Eğer Android telefonunuz Arçelik SMART Inter@ctive TV'nizi otomatik olarak bulamazsa, TV'ye manuel olarak bağlanabilirsiniz.
    - Eğer uygulamayı ağ bağlantısı olmadan kullanmak isterseniz Demo Modu'nu kullanabilirsiniz.
    - İngilizce, Almanca ve Türkçe dillerini desteklenmektedir.
    Arçelik Akıllı Kumanda Uygulaması, V03.000.00 ya da daha yüksek yazılım versiyonu olan Arçelik SMART Inter@ctive TV'leri ile uyumludur. Televizyonunuzun yazılım versiyonunu kontrol etmek için, “Ayarlar” menüsünü açın ve “Yazılım Sürümü” yazan yere kadar aşağıya inin. Eğer yazılım versiyonu V03.000.00 ya da daha yukarı değilse “Internet güncellemelerini denetle”ye çıkın ve son yazılımı indirin. Bu işlem (internet bağlantınıza bağlı olarak) birkaç dakika sürecektir. Lütfen bu işlem sırasında televizyonunuzun fişini çekmeyin.
  • dün bir adet a32leg5b model arcelik led tv siparişi vermiştim ve bugün geldi ve kuruldu.
    -bence çok başarılı: görüntü ve ses çok güzel.

-kablosuz internete bağlandıktan sonra kapatıp biraz bekleyip açınca yazılım güncellemesi yaptı. interactive tv bölümündeki kanal ikonlarının yerleri değiştirilmişti ve bir de youtube'a girmiyordu. güncelleme sonrası, benim gözlediğim kadarıyla bunlar düzeldi.

-dlna'yı merak ediyorum. bir de harddiskten film izlemeyi. bunları henüz deneyemedim.
    düzeltme: dlna'yı kullandım ve ağda paylaşıma açık bir bilgisayar varsa hemen tanıyor ve içindeki dosyalara ulaşabiliyorsunuz. müzik parçalarının tamamını seç diye bir öge yok, eğer tamamını seçmek istiyorsanız, tek tek tıklamanız gerek. sonra da uzaktan kumanda üstündeki çal butonuna basıyorsunuz.
    ek: dlna'dan film izlemek çözünürlük düşükse sorunsuz oluyor. çözünürlük yüksekse takılmalar oluyor. Bu, modemin hızından kaynaklanıyor olabilir mi?

-android telefonla tv'ye bağlanmayı başardım. modem'den tv'nin ip no'sunu aldım ve uygulamaya yazdım. uygulama, tv'yi bulduktan sonra tv1 diye isim atıyor ve onun sağında belli belirsiz bir ok oluyor, sağ tarafı gösteren. o oka tıklayınca, kumanda vesaire kullanmak mümkün oluyor.
    ek: android telefondan bağlantı, eğer biraz ara vermişseniz, sorunlu olabiliyor. ama hala tam inceleyebilmiş değilim.
    Ek2: apple app store'da beko nun tv remote uygulamasi var. İphone icin görünüyor ama ipad de de calışıyor.

-youtube izlemek çok keyifliydi. youtube'a bağlanırken, youtube'un verdiği bir kodu, bilgisayardawww.youtube.com/activate adlı sayfaya girip youtube tv'yi aktive etmeniz gerekiyor.
    ek: ertesi gün youtube'a girdim ama videoları oynatmadı. youtube hesabından çıktım ve geri girdim. yeniden aktivasyon numarası istedi. girdikten sonra dün seyrettiğim videolar bu kez çalışmadı. sadece bir kaç videoyu açmak mümkün oldu. ilginç bir durum.
    ek 2: bu sorun daha sonra düzeldi. :) bir de, yüksek çözünürlükteki videolar kesik kesik geliyor. Yine internet hızından kaynaklanıyor olabilir. ttnet adsl kullanıyorum, eğer kota aşımına girmemişsem hızım 10 mb görünüyor.

-harddiskten film ve foto izleyebiliyorsunuz. iki usb girişinden birinde sorun çıkmadan film izleyebildim. diğeri acaba flash disk falan mı tanıyor, henüz denemedim. foto'yu hemen slayt gösterimi haline getiriyor ve bu akıcı ve keyifli değil. bir de, tümünü seç diye bir seçenek olmadığı için, ya da, klasörü seç ve içindekileri izle seçeneği olmadığı için görmek istediğiniz fotoları tek tek işaretlemeniz gerekiyor.

-32 inç ekran boyutu bence 24 metrekare için yeterli. bu durum, hem de 24 metrekarenin uzun kenarı için geçerli.

sanıırım aktarmam gereken pek bir şey kalmadı. sonuç şu: tv'yi digiturk hd kutu'dan izliyorum artık ve gerçekten fark ediyor. ayrıca, 1080p film denedim, avatar filmiydi ve görüntü süper. bu arada, bluray çalıcılar epeyce ucuzlamış ama bluray filmler çok pahalı. 40-60 tl arası değişiyor. daha da ucuzlaması gerekiyor. ya da malum yere dayanmak gerekiyor, ona da sabır gerekiyor, 20-30gb boyutunda film ya da diziler için.

evet, şimdilik bu kadar.

ek: biraz önce tek..sa'da 32 ekran led tv gördüm, 3d si de vardı ve baya inceydi. fiyatı da 1400 küsürdü. bluray görüntüler yayınlıyorlardı, acaba ondan mı, çok güzel görünüyordu. tavsiye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemyisgolvey -- 16 Eylül 2012; 17:32:27 >
  • Bende akilli kumandayi indirdim iphone ye. Telefonda iphonede ayni modeme bagli oldugu halde tv ile baglanti gerceklestirilemedi. Tv ' nin internet guncellemesi de a : 4 00 00 00 00 ama hala baglanamadi bilgisi olan varsa yardimci olmasina sevinirim saygilar...

• selamlar arkadaşlar yeni çıkmış sanırım. 140 Ekran 3d led. 2516 + kdv bana cazip geldi.

özelliklerden anlayan arkadaşlar bi bakabilirler mi?

http://www.bekoyetkilisatici.com/Beko-B55-LER-6B-55-INCH-140-Ekran-Beko-3D-LED-TV_2466.html#0

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

hocam sen de tv ni tüm özelliklerini yazmışsın, modelini yazmamışsın. ben de fiyatına bakıp inceledim arçelik2in a46-leg-3b diye isim verdiği tv nin 2d olması da ilginç

öncelikle bu video formatı desteklemiyor gibi bir mazeret çok saçma olmuş onu size söyleyen kimse resmen sallamış usb record özelliği ile ilgili olarak ise tv içerisinde bulunan dahili uydu alıcısı ile diğiturk kullanırken kayıt yapmaması ile ilgilide bu tamamen diğitürkün içerik koruma teknolojisi (hdcp protection) ile ilgili yani diğiturk yayınını kopyalatmak istemiyor onun için tv genel özelliklerine bakıldığında hepsi bir arada bir çözüm arayanlar için güzel bir tv piyasada alternatifler var ancak bu kadar koplike bir cihaza daha rastlamadım ayrıca mkv destegide var
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.