Şimdi Ara

* ARÇELİK TEKLİ TELVE 105 TL - TÜRK KAHVESİ SEVERLER KAÇIRMASIN *** (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
2
Favori
25.918
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tekli veya çiftli olanda otomatik kapanma var mı arkadaşlar, su ısıtıcılarında olduğu gibi. Yoksa başında takip etmek mi gerekiyor?
    Kullananlar cevap verebilir mi acaba?
  • @gokmay;
    Her ikisinde de otomatik kapanma var.İşlem bitince sesli ve ışıklı olarak uyarıyor.
    @albati;
    Deneyeceğim,teşekkürler.
  • Teşekkür ederim...

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

@gokmay;
    Her ikisinde de otomatik kapanma var.İşlem bitince sesli ve ışıklı olarak uyarıyor.
    @albati;
    Deneyeceğim,teşekkürler.
  • Bir arkadaşımda bu kahve öğütücüden var.taze çekilmiş mis kokulu kahve gibisi yok.önceden çekilip saklanan kahvelerin aroması iyi olmuyor.Donanım haberci arkadaşların yorumlarını ve yardımlarını bekliyorum en ucuz nerden bulabiliriz bu aleti ?

http://www.hepsiburada.com/Liste/krups-gvx-2-kahve-ogutucu/ProductDetails.aspx?productId=mtkrupsgvx2&categoryId=231277

• Tam almaya karar vermiştim, fiyat 141 olmuş yine :(
  • İkilisini bilmiyorum ama teklide kopuk olayi hayalkirikligi oldu bende.hic kopuk olmuyor kahvenin ustunde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astery99

Bir arkadaşımda bu kahve öğütücüden var.taze çekilmiş mis kokulu kahve gibisi yok.önceden çekilip saklanan kahvelerin aroması iyi olmuyor.Donanım haberci arkadaşların yorumlarını ve yardımlarını bekliyorum en ucuz nerden bulabiliriz bu aleti ?

http://www.hepsiburada.com/Liste/krups-gvx-2-kahve-ogutucu/ProductDetails.aspx?productId=mtkrupsgvx2&categoryId=231277

türk kahvesi inceliğinde öğütemezsiniz bu cihazla..

• Sizinle aynı fikirdeyim.Ne yaptıysam o 15-20 TL lik makinaların yaptığı köpük ve yoğunluk olmuyor.Üstelik telve dibine süzülmüş ve üst kısım duru oluyor.Bir terslik var bu cihazda.Hızlı yaptığı için mi desem yoksa karıştırma falan olmadığı için mi bir türlü çözemedim.
    quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

İkilisini bilmiyorum ama teklide kopuk olayi hayalkirikligi oldu bende.hic kopuk olmuyor kahvenin ustunde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostile

quote:

Bir arkadaşımda bu kahve öğütücüden var.taze çekilmiş mis kokulu kahve gibisi yok.önceden çekilip saklanan kahvelerin aroması iyi olmuyor.Donanım haberci arkadaşların yorumlarını ve yardımlarını bekliyorum en ucuz nerden bulabiliriz bu aleti ?

o zaman türk kahvesi inceliğinde öğütebilen cihaz tavsiyesi alsam? bilenler var mıdır forumda acaba..

• quote:

quote:

quote:

o zaman türk kahvesi inceliğinde öğütebilen cihaz tavsiyesi alsam? bilenler var mıdır forumda acaba..

En güzeli bir el değirmeni alın bence. Sözen marka olabilir mesela. Bu fiyatlara alacağınız hiç bir elektrikli değirmen işinizi görmeyecektir.

• quote:

Sizinle aynı fikirdeyim.Ne yaptıysam o 15-20 TL lik makinaların yaptığı köpük ve yoğunluk olmuyor.Üstelik telve dibine süzülmüş ve üst kısım duru oluyor.Bir terslik var bu cihazda.Hızlı yaptığı için mi desem yoksa karıştırma falan olmadığı için mi bir türlü çözemedim.
    quote:

İkilisini bilmiyorum ama teklide kopuk olayi hayalkirikligi oldu bende.hic kopuk olmuyor kahvenin ustunde.

Kahve çok bayatlamış olabilir mi?
  • Telvede köpük garantisi var ve bu yüzden iade edilebiliyor diye biliyorum ben.
  • Shazili diye hazır Türk kahvesi çıktı.
    30 kuruş tanesi.
    üstüne sadece sıcak su dökülüyor.
    köpüklü Türk kahvesi oluyor.
    tadı da fena değil.
  • Kutusundan çıkan Mehmet Efendi'yi kullandım.Tarihi de yeniydi.Belki kahve iyi değildir diye Kurukahveci İhsan'ı da kullandım.Sonuç değişmedi.Biraz köpük oluyor ama kıvamlı güzel bir kahve içemiyorsunuz.Ne bileyim köpüğü bile sahte gibi geliyor bana.
    quote:

quote:

Sizinle aynı fikirdeyim.Ne yaptıysam o 15-20 TL lik makinaların yaptığı köpük ve yoğunluk olmuyor.Üstelik telve dibine süzülmüş ve üst kısım duru oluyor.Bir terslik var bu cihazda.Hızlı yaptığı için mi desem yoksa karıştırma falan olmadığı için mi bir türlü çözemedim.
    quote:

Kahve çok bayatlamış olabilir mi?

• cafelerde filan Arçelik Telve'yle yapılıp getiriyorlarr genelde.. extra bişey yapmıyorlarsa güzel valla
  • arkadaşlar türk kahvesinin olayı ;

agır ateşte yavaşça pişmesidir. bunu elektrikle yapmak nede 100 lira gibi bir ücret olsun ki ? bu kadar basit bir mantık. köpük yapan bir prosedür yok ki...bu espresso degilki belli basıncta suyu kahveden geçirsin.

bakır cezvede yapamadınız diyelim prtiklik istiyorsunuz, bildiginiz 2-3 liralık japon pazarı makinalarına malzemeleri koy çalıştır gayet güzel köpüğüde oluyor. önermiyorum, en azından f/p acısından güzel değil. ederi max 40lira bu teklinin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dOmi
    arkadaşlar türk kahvesinin olayı ;

agır ateşte yavaşça pişmesidir. bunu elektrikle yapmak nede 100 lira gibi bir ücret olsun ki ? bu kadar basit bir mantık. köpük yapan bir prosedür yok ki...bu espresso degilki belli basıncta suyu kahveden geçirsin.

bakır cezvede yapamadınız diyelim prtiklik istiyorsunuz, bildiginiz 2-3 liralık japon pazarı makinalarına malzemeleri koy çalıştır gayet güzel köpüğüde oluyor. önermiyorum, en azından f/p acısından güzel değil. ederi max 40lira bu teklinin.

Yok hocam bir kopuk yapma mekanizmasi var tasma sensorlu.ikilisi gayet guzel yapiyor kopugude teklisi o kadar iyi yapamiyor.
  • quote:

Damacana suyla yaptıysanız köpük az oluyor. Musluk suyu kullanın. 2 yıldır kullanıyorum (tekli olandan) ve günde 2-3 fincan kahve içen biri olarak köpüğünden de tadından da çok memnunum.
  • Damacana su ile çayın demi de az oluyor zaten. Musluk suyu daha iyi
  • Arkadaşlar bende teklisini kullanıyorum bunun.Her gün içerim bende,kesinlikle ölçülerini düzgün kullandığınızda köpüğüde,kıvamıda süper oluyor.Duruluğundan ve köpüğünden şikayetciseniz musluk suyu kullanın.Zaten kahve için içinden ölçü kaşığı çıkıyor onla silme bir kaşık koyun,sonra şekerini koyun sonra biraz karıştırın yoksa topaklaşıyor kahve ve fincana koyduğunuzda dibe çökmüyor içerken ağzınıza telve geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.