Şimdi Ara

Arçelik ankastre P 15 YCES veya P 14 YCEB ve 9546 CDEB Fırın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni evim için ankastre ürün bakıyordum. İStediğim özelliklerde ürünleri Arçelik'te buldum. Model numaraları ve linkleri aşağıda. Özellikle davlumbazı güçlü, sessiz ve şık olduğu için tercih ettim ama gezdiğim hiçbir mağazada davlumbazı çalışır vaziyette bulamadım. Sizden ricam eğer bu ürünlerden herhangi birini veya birkaçını kullanan varsa ürünler ile ilgili deneyimlerinizi ve yorumlarınızı paylaşır mısınız? Özellikle de davlumbazın ses seviyesi ve gücü ile fırının pişirme performansı hakkında düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum.

Davlumbaz: P 15 YCEB veya P 14 YCES
    Fırın: 9546 CDEB
    Ocak: OCD 607 YB

• Hocam bizim dusundugumuzun beyaz serisi sayilir

9548

P12

Ocd607

2400 Tl set halinde

Siyah tutku diye geciyor

Beyazin seti varsa dahada uygun olur ayri almaktansa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JackDaniels kullanıcısına yanıt
    Set yok maalesef ama sağolsunlar bayağı yardımcı oldular fiyat konusunda. 3250 TL'ye satın aldım. Liste fiyatı 4014 TL. Ben davlumbaz ve fırının performansını merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaCkBuiLt

Set yok maalesef ama sağolsunlar bayağı yardımcı oldular fiyat konusunda. 3250 TL'ye satın aldım. Liste fiyatı 4014 TL. Ben davlumbaz ve fırının performansını merak ediyorum.

hayırlı olsun hocam

davlumbaz tamam kuvvetli ama sanki gereksiz pahalı gibi

bende n11den sipariş verdim

9548 fırın 975 tl

p12 davlumbaz 760 tl

607 ocak 575 tl

toplam 2310 tl

ocak fırın aynı davlumbaz farklı sadece
  • JackDaniels kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim size de hayırlı olsun. Bu davlımbazı tercih etmemin sebebi daha güçlü olmasına rağmen daha sessiz olması. Tabii ki fabrika verilerine göre öyle. Bugün bayiide hem p15 i hem de p 12 yi çalıştırttım. P15 biraz daha sessizdi. Ama çok farklı değildi. Ürünleri birkaç ay sonra kuracağım. Kafaya koydum inceleme yazacağım hepsi ile ilgili. Arçelik Beko kullananlar ürünler ile ilgili hiç inceleme ve yorum yazmıyorlar nedense. Ben yazacağım bu gidişle. Sen de yazabilirsin erken eline geçiyorsa.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.