Şimdi Ara

ARÇELİK 6588 A+++ BULAŞIK MAKİNESİ KISA İNCELEMESİ&KULLANICI GRUBU (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
10
Favori
56.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim makinem geldi, 2020 üretimi (seri numarası 20- olarak başlıyor), çok memnunum cihazdan, çok detaylı incelemede bazı işçilik kusurları göze çarpıyor ama bunlar kısa veya uzun vadede sorun çıkaracak şeyler değil. Kesinlikle tavsiye ederim. Bu fiyatlarda daha iyisi yok :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6588 modelinde tavan çatal kaşık yıkama cekmecesi yerinden çıkarılıp takılabilir bir parçamıdır

• Merhaba
    Benim makine bugün geldi.
    - Yarım yük yıkamayı nasıl yapıyoruz? Programını bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OZASLAN31 -- 9 Mayıs 2020; 20:42:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavrich

6588 modelinde tavan çatal kaşık yıkama cekmecesi yerinden çıkarılıp takılabilir bir parçamıdır
    Evet raylarından rahatlıkla tamamen çıkarılabiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: OZASLAN31

Merhaba
    Benim makine bugün geldi.
    - Yarım yük yıkamayı nasıl yapıyoruz? Programını bulamadım
    Merhaba, makinede sadece alt veya üstün çalıştırılabilmesi özelliği yoktur. Otomatik modda yükü ve kirliliği ölçerek optimum sıcaklık ve uzunluğu ayarlar, içindeki bulaşık miktarı az ise hızlı 58' veya otomatik modu kullanabilirsiniz. Gerçi maşallah içindeki bulaşık miktarı çoksa da hızlı 58' modu oldukça temiz yıkıyor

• Bloodin kullanıcısına yanıt
    Dinamik yıkama fıskıyesi kolu sağa sola kendi mi dönüyor? Yada yerini biz belirleyip sabit mi çalışıyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • OZASLAN31 O kullanıcısına yanıt
    Sağ tarafta öne arkaya doğru kendisi hareket ediyor, ve sağ tarafa konulan tüm bulaşikları güçlü şekilde yıkıyor fakat menüden dinamik yıkama açılmadığı sürece çalışmıyor. O da her programda açılamıyor farketmişsinizdir.

Bu arada makine varsayılan olarak filtre temizleme özelliği kapalı geliyor. Kullanım kılavuzuna bakarak mutlaka açın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloodin -- 10 Mayıs 2020; 20:46:15 >
    Teşekkür ederim. Bakıyorum hemen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Teşekkürler...
    Bu arada Iki gün önce 6588 li olduk bizde. Allah utandırmasın..

• mavrich M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, ben çok memnunum makineden, +4 yıl garanti yapmayı unutmayın, bulaşık makineleri zaten 3-4 yıldan sonra başlıyor arızalara, ilk arızada 250 TL'dan çok daha fazla ödemek zorunda kalırsınız :)

• Teşekkürler,
    +4 garanti yaptırdık , cumadan beri hanım memnun.otomatik programı kullanıyordu, bugün yoğun seçmiş yıkıyor şu an.
    Bir iki sorum olacak,
    Kurulum elamanları belli cihaza çok vakıf değildi, yüzeysel olarak ac-kapa-prg secimi ..vb anlattılar.
    Klavuzu kotrol ettim ve su sertlik ayarına gore cihaza girilen degerler var (ektevresmi var) ve bu yapılmadı, peşlerinden aradım sordum fabrika çıkışı yapılıp çıkıyor, klavuz eski dedi ....ama beni pek tatmin etmedi. Sizlere yapildimi bu ayar,
    Birde filtre temizleme fonksiyonu nu bizmi acmaliyiz, açarsak eğer sürekli açık mı kalması gerek...
    ARÇELİK 6588 A+++ BULAŞIK MAKİNESİ KISA İNCELEMESİ&KULLANICI GRUBU

Hayır hayır fabrika çıkışı yapılıp çıktığı filan yok, siz yapın mutlaka orada yazdığı şekilde, mesela Ağrı'da kireç neredeyse sıfır bu yüzden o ayarı 1'e getirdim ve tuz atmıyorum ben, tabletlerdeki tuz bana yetiyor ama kireç oranınıza göre hem makinenin içindeki döndürülen alandan hem de makinenin üzerinden dijital olarak tuzu sizin ayarlamanız gerek. Doğru elemanlar makinelere hakim değil malesef

Not: Yalnız makinenin içindeki döndürülen alan hem çok sıkı hem de yumuşak plastik, tornavida veya bıçak kullanmayın dönmüyor ve plastiğe zarar veriyor, çay kaşığının sapı onu döndürmek için en ideali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bloodin -- 11 Mayıs 2020; 17:51:50 >
  • Kireç seviyesini nasıl tespit edeceğim.Istanbuldayim.
    Kontrol çubugu yok bende, makina poşetlerinin içinde belki vardı ama servis topladı attı hepsini.
    Ayrıca ben servisin önerdiği manyetik kirec önleyiciyi taktırdım.Ayar gerekir mi acaba gene.

• Merhaba bu makinada ekstra durulama fonksiyonu var mı?
    Yoksa ekstra durulama olan makinalar var mı?

Kullanım kılavuzunda "su sertliğinizi bulunduğuz yerdeki teknik servisi arayarak öğrenin" yazıyor ama bilmiyorum, ben buranın su sertliğinin 1 olduğunu daha önceden AEG makinemden dolayı biliyordum.

• Disconnectus_Erectus kullanıcısına yanıt
    Hayır bu makinede ekstra durulama diye bir fonksiyon yok fakat tüm programların durulama süreleri uzun uzun :) Bilmiyorum Arçelik'de ekstra durulama olan bir cihaz var mı...

Karma ve Ekstra Hijyen programlarında su tüketimi az değil 3 durulama yaptıkları için de bu programlarda bence gerek yok.

• -YucukluSucurtam- kullanıcısına yanıt
    3 defa durulama varsa yeterlidir sanırım.

• Disconnectus_Erectus kullanıcısına yanıt
    Evet yeterlidir şimdiki çoğu makine genelde 2 durulama yapıyor.

• bunu en uyguna alan ne kadara aldı acaba?_
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.