Şimdi Ara

Arçelik 5276NFIY A++ No Frost Buzdolabı İncelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
4
Favori
12.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: utku2304

Bizimkinden büyük olacağı için sıkıntı yok. Birde yeni buzdolapları ne kadar sessiz . Bizimki tahminen 50-55 db

arcelik ten model veya foto atarmısın merak etim
  • bilalkendisin0606 kullanıcısına yanıt
    Bizimkinin aynısı
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektrikli-ev-aletleri-beyaz-esya-300-liraya-arcelik-nofrost-169787839/detay

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arçelik nf-815 lg üretimi kore malı güzel dolap sadece elektrik tüketimi yüksek o da 93-94 model olmasından kaynaklı
  • Atl@s kullanıcısına yanıt
    Evet . Babaannemde de vardı ama o bozulmuştu ama hala kullanım kılavuzu duruyordu okudum. Çok fazla enerji harcıyor. Ve biraz sesli 50-55 db arası

• unknown115 U kullanıcısına yanıt
    Lütfen konuda çocukca paylaşımda bulunmayın karalama kampanyasına girişmeyin! Böyle şeyler olacaksa kimse önüne gecemez sonuçta her şey Allah'tan, ek olarak hangi marka alalım siz söyleyin siemens bosch bazı bulaşık makinesi modellerindeki bir parçanın yangına sebep olduğunu açıkladı tıpkı beko gibi ee napalım şimdi siemens bosch da mı almayalım o da yangın çıkarıyor. Lütfen o fotoğrafları kaldırın aksi halde şikayet etmek zorundayım sizi. Şunu da belirteyim dedem gilin ikinci evde de, dayımlarda da, yakın komşularımızda da arçelik buzdolabı var ve yananını görmedik, hatta dayımlardaki tıpkı haberlerde yangına sebebiyet verdiği iddia edilen statik doncurulu model. Bir şeyleri körü körüne karalamaya çalışmaktansa mantıklı öneri ve uyarılarda bulunmak daha yerinde bir davranış olur!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim arçelik 18,5 senelik . Allaha şükür yangın çıkarmadı. Ki kaç saat çalışıyor

• quote:

Bizimkinin aynısı
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektrikli-ev-aletleri-beyaz-esya-300-liraya-arcelik-nofrost-169787839/detay

istenilirse benim dolabınkini atarım
    Nasıldı o model dijital mi, anneannem gilin de 15 yıllık bosch var dijital sizinki ondan mı acaba?

• Arkadaş markayı körü körüne karalama kampanyası başlatmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: batu25

Nasıldı o model dijital mi, anneannem gilin de 15 yıllık bosch var dijital sizinki ondan mı acaba?

yok fotoraf geliyor
  • quote:

Arkadaş markayı körü körüne karalama kampanyası başlatmış.

ben arcelik buzdolabını köyde 2 senedir kulanıyorum cok memunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilalkendisin0606

quote:

yok fotoraf geliyor

bunun aynısıhttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektrikli-ev-aletleri-beyaz-esya-sahibinden-temiz-ilk-el-bosch-no-frost-410-lt-168652550/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilalkendisin0606 -- 4 Temmuz 2014; 23:22:22 >

Sizinkinin içi derinmiş anneannem gideki derin değil pek çok kötü bir model o, bir de çatır çutur buz kırma sesi hiç olmadık zamanda yüreğimize indiriyor

• quote:

Sizinkinin içi derinmiş anneannem gideki derin değil pek çok kötü bir model o, bir de çatır çutur buz kırma sesi hiç olmadık zamanda yüreğimize indiriyor

benim buzdolobı resimdekiyle aynı model degil benimki cam degil telli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilalkendisin0606 -- 5 Temmuz 2014; 0:49:52 >
    Cam ya da tel olması sadece estetik açıda biraz fark oluşturuyor sağlamlık olarak tel camdan daha önde.

• quote:

Cam ya da tel olması sadece estetik açıda biraz fark oluşturuyor sağlamlık olarak tel camdan daha önde.

dogru
  • batu25 kullanıcısına yanıt
    Maalesef. Ama gerçekten eski arçelik daha iyidi . 4100 ler falan sağlam makinelerdi plastik kazan iki amortisör 3 yay olmasına karşı . Türk malıydı. Bizim süpürgemiz beko. Altına baktım siemens patentiyle üretilmiştir diyor. Yalıtımlı diyor ve ses seviyesi 90 desibeldi ölçtüm

• Evet doğru haklısın bir çok markada durum aynı. Bizim süpürge de bosch 2200 watt 70-75db civarı ölçmedim ben ama verilerinde öyle bir şey yazıyordu yalnız gerçekten sesi az en son güçte, zaten en son güçte kullanılmıyor da her zaman.

• quote:

Maalesef. Ama gerçekten eski arçelik daha iyidi . 4100 ler falan sağlam makinelerdi plastik kazan iki amortisör 3 yay olmasına karşı . Türk malıydı. Bizim süpürgemiz beko. Altına baktım siemens patentiyle üretilmiştir diyor. Yalıtımlı diyor ve ses seviyesi 90 desibeldi ölçtüm

yaklıtımlımı? o zaman yalıtımsız halini siz düsünün bende de arcelik var sesi 90 desibel olması imkansız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilalkendisin0606 -- 5 Temmuz 2014; 12:05:18 >

• batu25 kullanıcısına yanıt
    Bizimki 1300 watt. Maxx ta kullanıyoruz . Automatic ve min var.. Biz alırsak bosch alırız yine herhalde .

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.