Şimdi Ara

Arçelik 5276NFIY A++ No Frost Buzdolabı İncelemesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
4
Favori
12.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim annem bosch ister . Annemin içini dışını biliyorum. Çamaşır makinesi iyi ya ( şu anlık ilerde ne olacak belli değil elektronik makine yani )

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marka takıntısı yapmamak gerek f/p de önemli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • batu25 kullanıcısına yanıt
    interneten alısverise güvensem ve homend de güvensem alırdım
  • bilalkendisin0606 kullanıcısına yanıt
    Kliksa, hepsiburada gibi sitelerden korkmayın ben alışveriş yapıyorum. Geçen kulaklık aldım kliksadan sorunsuz ulaştı elime kargo da ücretsiz ama homend hakkında benim de bilgim yok pek.

• Homend'in süpürgeleri çöp bence. Hazne içinde Hepa filtre olan hiçbir toz hazneli süpürgeyi evime sokmam şahsen. O filtrenin bakımıyla uğraşana kadar torbalı model almak çok daha mantıklı.
  • candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Demek ki o yüzden fiyatları böyle uygun ben almayı düşünüyordum ama filtreleri filan nasıl bilmiyordum.

ben zaten ya eletorolüx ya arcelik tornado ama eletırolüx daha cok ilgimi cekiyor
  • bilalkendisin0606 kullanıcısına yanıt
    Arçelik bence iyi değil süpürgede tavsiye etmem profilonun torbasız modelini anneannemlere aldık çekişi iyi parça kalitesi de normal ama tek kafama takılan türkiye üretimi olması umarım bir sorun çıkarmaz.

• Bu arada buzdolabında motor koruma devresi varmış kompresör çalışırken elektrik gidip gelirse tekrar çalışmaya devam etmiyor yaklaşık 10-15 dakika sonra çalışmaya başlıyor kompresör.

• quote:

Orijinalden alıntı: batu25

Bu arada buzdolabında motor koruma devresi varmış kompresör çalışırken elektrik gidip gelirse tekrar çalışmaya devam etmiyor yaklaşık 10-15 dakika sonra çalışmaya başlıyor kompresör.

O yıllardir vardı. Eski dolabında da olmali

• lazpanyol kullanıcısına yanıt
    Eskide yoktu bir zararını da görmedik gerçi ama olsun iyi bir şey Bir de peş peşe süper soğutma veya dondurma fonksiyonlarını devreye sokup çıkarınca yine koruma devreye giriyormuş.

• quote:

Demek ki o yüzden fiyatları böyle uygun ben almayı düşünüyordum ama filtreleri filan nasıl bilmiyordum.

Piyasadaki Homendin torbasız modelleri, Kingin torbasız modelleri, Arzumun torbasız modelleri, Philips FC8475, Fakir Clyde vb. hepsi aynı ürün. Birbirlerinden hiçbir farkları yok. Dandik bi siklon, arkasında sünger, arkasında koku yapan hepa filtre.
    Bu bilgi çok faydalı oldu teşekkür ederim. Demek ki ucuz diye atlamamak gerek her modele de bunu anladım.

Candoğan hocam, bu bosch nasıl ? Homend gibi berbat mı ?
    http://www.bosch-home.com/tr/ürünler/elektrikli-süpürgeler/elektrikli-süpürgeler/BGS6PRO2.html?source=browse

• quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

Piyasadaki Homendin torbasız modelleri, Kingin torbasız modelleri, Arzumun torbasız modelleri, Philips FC8475, Fakir Clyde vb. hepsi aynı ürün. Birbirlerinden hiçbir farkları yok. Dandik bi siklon, arkasında sünger, arkasında koku yapan hepa filtre.

arcelik toz torbasız modelerini ekleyelim cekisi iyi filtre kötü. 1 aylıken sevrise gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilalkendisin0606 -- 6 Temmuz 2014; 11:05:35 >

• Benim babaannemde hala bundan var ama kullanmıyor
    http://www.atakanticaret.com/Arcelik-Beko-Torpsdo-Tornado-S15-16-S6160

• unknown115 U kullanıcısına yanıt
    bir ihtimal sadece,

sabah haberlerde okumuşsundur,

minibüs maltepe de kaldırıma dalıp bir kişinin ölümüne 3 kişinin yaralanmasına sebep oldu buda ihtimal,

ürünlerin sattıkları adet ne kadar, bu tip olayların yaşanması % kaç ihtimal buna bakmak lazım, her ürün aynı olacak diye bir şey yok

bizim evde küçüklüğümden beri arçelik / beko tv kullanılmıştır, ayrıca kendimi bildim bileli (yaş 35) evde arçelik buzdolabı vardır 10 yıldan önce bozulduğu olmadı hiç,

halen baba evinde bulunan buzdolabı arçelik, 12-13 sene olmuştur

bence o kadarda kötü değiller
    güle güle kullanın, arçelik çok çok iyi olmasa da iyidir :)
  • seckinty kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, şimdilik oldukca memnunuz, soğutması, dondurması gayet iyi umarım memnuyetimiz hep böyle devam eder.

• Paylasım için tesekkurler.
    Evlilik yakın, bana da buzdolabı alma yolu görünüyor :)
    Sanırım Ben tercihi mi boshtan yana kullanırım.:)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.