Şimdi Ara

Aralıkta’ta fatura talimatlarına 200 TL chip-para! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
20
Favori
23.576
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Faiz yine de isler sizin yatirdiginiz karta ara odeme olarak gorunecek. Ay sonunda gelecek ekstre borcundan dusecek sadece. Abarti bir faiz islemiyor zaten. Farzedin ki faturayi gidip ptt den yatirdiniz onlarda aliyir 1 2 tl komisyon yansiyacak tutar belki o kadar da olmayacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Taksit kampanyası varsa otomatik ödenmiş faturayı taksit yapabilir miyiz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yibo90 kullanıcısına yanıt
    Hocam taksit kampanyasında otomatik ödemeleri bölmüyor diye hatırlıyorum fakat doğalgaz için ücretsiz 3 taksit kampanyası var ona katılırsanız doğalgaz faturası için otomatik ödeme ya da manuel olarak ödense de 3 e bölüyor.

Not:Doğalgazı ücretsiz 3 e bölüyor fakat otomatik ödenen faturalardan ücret kestiği için faiz alınıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 11 Aralık 2019; 22:6:26 >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    O zaman onu manuel ödemeye devam. 1 lira ücret alıyor ama taksit var. Teşekkür ederim

• yibo90 kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim.

• https://www.akbank.com/tr-tr/kampanyalar/Sayfalar/otomatik-fatura-talimati-kampanyasi.aspx

Burada da vadesiz hesaba 100 TL chip para kampanyası var. Faturaları tanımlayıp müşteri hizmetlerine mesaj attım, bu kampanya akbank tarafından mesaj gelen müşteriler için diye cevap geldi. Böyle saçmalık olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furbey40

https://www.akbank.com/tr-tr/kampanyalar/Sayfalar/otomatik-fatura-talimati-kampanyasi.aspx

Burada da vadesiz hesaba 100 TL chip para kampanyası var. Faturaları tanımlayıp müşteri hizmetlerine mesaj attım, bu kampanya akbank tarafından mesaj gelen müşteriler için diye cevap geldi. Böyle saçmalık olur mu?
    Sadece 1e1 müşterisi yararlanıyor.

https://www.akbank.com/tr-tr/genel/Sayfalar/Birebir-Bankacilik-Hakkinda.aspx
    Banka’mızda 1 ay boyunca en az 200.000 TL veya muadili para cinsinden varlığınızın bulunması, veya
    750.000TL ve üzeri expertiz değerine sahip ev için konut kredisi kullanmış olmanız yeterli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jayus

Bugün ilk faturm ödendi.fatura bedelini hemen karta yatırdım.faiz işlemez umarım
    neden bu ay fatura ödediniz hocam. 31 aralıktan sonra da ödenebilirdi.
  • BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Sistem otomatik ödemiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • otomatik ödeme verecegim, elimde tam 4 tane dogalgaz faturası var. bunların faizleri beni bitirir.
    ödemeyi fatura ödendiği an yaparım. sistem nasıl işler bunu cözmem gerekiyor. karta bu ay dahi 1700 fazla ödemem var. fazla ödemeden dolayı faizden kurtulabilecegimi sanmıyorum. nakit avans gibi olursa faiz islemez mantıken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuZ-MaViSi -- 12 Aralık 2019; 0:24:8 >
  • Maestro26 hocam siz ne dersiniz?
  • Telefon harici fatura ödemede 20 günlük bi fark olsa 100 lira da 10 liraya yakın bi faiz çıkabilir muhtemel, bu faturaları farklı bankadan manuel ödesek ödül iptal olur mu acep?

• faturanın son ödeme tarihinde eft yaparım faize girmem diye düşündüm
    ama faturanın son ödeme tarihi kartın son extre kesim tarihine denk gelirse
  • Axess otomatik ödemeye gecen aydan örnek vereyim:

07.11' de 11.50 tl. dogalgaz odemesi yapıldı.
    24.11 ' de hesap kesiminde 0.40 tl.faiz yansıtilmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

otomatik ödeme verecegim, elimde tam 4 tane dogalgaz faturası var. bunların faizleri beni bitirir.
    ödemeyi fatura ödendiği an yaparım. sistem nasıl işler bunu cözmem gerekiyor. karta bu ay dahi 1700 fazla ödemem var. fazla ödemeden dolayı faizden kurtulabilecegimi sanmıyorum. nakit avans gibi olursa faiz islemez mantıken.
    Son gün ödeme günü ödeyin tmm ben hep öğle yapıyorum hem ödemiş oluyorum hem faiz işlemiyor hemde chip-para alınıyor talimat vardikmi verdik ☺️

• Kredi kartindan ödeme yapın

• otomatik ödemelerde bir kaç telekomünikasyon ödemesi dışında diğerleri kredi kartından nakit çekme/avans kullanma olarak işliyor. Bunu maaş ödemesi yapan bankalar da ücretsiz diye aldıkları otomatik ödemelere uyguluyor.Kredi kartlı alışveriş değil, kredi kartından nakit çekme..Faiz gelirleri kısılan bankaların müşterileri yeni söğüşleme tekniği.Ödeme günü ve öncesinde karta ödeme tutarını yatırsanız da, valörlü çalıştıklarından karttan işletmeye ödeme yapıldığı anda nakit faizi işliyor.Ben 7 fatura geçirdim, türk telekom tt netin taahhüdü bitiyor, vodafone nete geçmeyi düşündüğümden, yedekte 1 tane fazla tuttum.
  • Merhaba belki yeri degil ama akbank neo kartımda 5tl chip para var n11 de kullanamadım başka hangi sitelerde kullanabilirim acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: cengos07

Axess otomatik ödemeye gecen aydan örnek vereyim:

07.11' de 11.50 tl. dogalgaz odemesi yapıldı.
    24.11 ' de hesap kesiminde 0.40 tl.faiz yansıtilmış.
    ayın 7 sinden 24 üne kadarlık faiz hesaplanıyor sanırım.peki kredi kartını son ödeme tarihinde ödersem bi 10 günlük daha faiz mi gelecek sonraki ekstreye.
  • Kredi kartına hesap kesiminde faiz yansıtıyor ise bu kampanyanın avantajını ben anlayamadım.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.