Şimdi Ara

Aralıkta’ta fatura talimatlarına 200 TL chip-para!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
20
Favori
23.572
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yok fatura ödendiği gün karta havale yap, yok mauel öde, ulan zaten bunları takip etmemek için otomatik ödeme talimatı veriyorum (kendi adıma) ayda 6 tane faturanın son ödemesi ne zaman vs diye sürekli takip edeceğime almam bu parayı daha iyi,

Ama merak ettiğim yukarıdaki arkadaş açıklamış nakit avans gibi mantığı olduğunu ve düşününce ben bugüne kadar hep banka hesaplarına vermişim otomatik ödemeyi. Diğer banka kredi kartları da bu şekilde mi oluyor ? alıyor mu fark hepsi bilen var mı ?
  • Faiz işlemese güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Axess ile talimatlı olarak ödenen faturalarınıza, faturanın ödenme tarihinden itibaren ödeme yapılana kadar aylık net (KKDF ve BSMV hariç) %1,6 olacak şekilde fatura ödeme faiz oranı günlük olarak işletilecektir.

Cep telefonu (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Mobil (Avea), Teknosa Mobil ve POCELL) faturaları ve Superonline faturalarınızdan faiz alınmamaktadır.

3 telefon hattı için 50₺ alırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Her fatura için masraf alacaksa anlamı olmuyor bankaya talimat vermenin bilgisi olan varmı

• Süper ilan sahibini çok teşekkürler

• Link patlamış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Site açmıyor. linkte kasim başlıkta aralik yazıyor. 2 cep 1 dsmart verecem açılırsa
    Haber veren arkadaşa selamlar

• Link açılmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ztalan kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom sabit telefon ve internet faturalarından da %1,6 faiz alınıyor mu ?
  • ben verdim arkadaşlar HER yazıp 4556 ya gönderin 4442525 i arayın yapıyolar sıkıntı olmaz ben 4 tane cep faturası verdim kampanyaya katıldım demi diye aradım sıkıntı olmadı karılmışsınız dedi

• Geçen ay yapıkrediye 6 fatura tanımladım.i,iptal Edip Axess e geçeyim... 2 fatura daha önce axessdeydi sorun olur mu acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jayus -- 6 Aralık 2019; 18:14:31 >
  • buna anca düşük gelen faturalar verilir yoksa faizden evin yolunu bulamayız fatura başı kaç tl veriyor ?
  • pasaport02 P kullanıcısına yanıt
    Telekom mobil hatlar da faiz yok internet ve sabit telefon için alır

• Link şuan açılıyor arkadaşlar.

• Normal ykb 6 ay süreli olan verilen talimat için asgari 1 kez ödeme şartı getiriyor. Bunda nasıl acaba ? Şöyle yazıyor sadece:

“Kampanyadan ödül kazanmanız durumunda, ödül yükleme tarihinden itibaren 6 ay içerisinde iptal etmemeniz ve Otomatik Ödeme talimatı verdiğiniz faturaların tahsilatının karttan yapılmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde chip-para taahhüt sonunda geri çekilecektir.”

1 kez yeterli olursa talimat durur faiz gelmemesi için farklı yollardan faturalar ödenebilir

• başlıkta 200 linkte 100 yazıyor?

• Faturayı zamanında ödedikten sonra faiz olayını neden bu kadar takıyorsunuz ki işlem ücreti değil sonucta bu

• Kafam almadı bu işi 14 ünde hesap kesim tarihi diyelim 20 sinde 200 tl fatura ödendi bunun karşılığında ne alırlar acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Nonchalnt

Faturayı zamanında ödedikten sonra faiz olayını neden bu kadar takıyorsunuz ki işlem ücreti değil sonucta bu
    Axess ile talimatlı olarak ödenen faturalarınıza, faturanın ödenme tarihinden itibaren ödeme yapılana kadar aylık net (KKDF ve BSMV hariç) %1,6 olacak şekilde fatura ödeme faiz oranı günlük olarak işletilecektir.

Hocam bence öyle degil mesele. Gun farkı başına faiz alacaklar

• Pttcell dahil midir acaba?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.