Şimdi Ara

Aralıkta’ta fatura talimatlarına 200 TL chip-para! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
20
Favori
23.576
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben baktım şirketi göremedim akbankın sisteminde. Muhtemelen olmuyor. Yapabilen varsa bana da haber verirse sevinirim.

Bir de netspeed enparada da kkartı ile ödeme kabul etmiyor, banka kartı ile kabul ediyor sadece, muhtemelen bundan sebep

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3 adet Turkcell faturası, birer adet de elektrik, su ve doğalgaz faturasıyla 6 yı tamamladım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MH Hizmetleri yetkilisi bana daha önceden hiçbir zaman (süresi önemli değil) axessten talimat verilmemiş bir fatura olmalıdır gibi teyide muhtaç bir bilgi verdi. Detaylar çok net değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • axess coştu yaw bu ne.. ing bonus nal topluyor...

• 6 fatura için aylık 33 tl faiz alsa zaten verdiği chip para çıkıyor.
    ne anladım ben bu kampanyadan?
  • erka1907 kullanıcısına yanıt
    Bencede

• quote:

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

Axess ile talimatlı olarak ödenen faturalarınıza, faturanın ödenme tarihinden itibaren ödeme yapılana kadar aylık net (KKDF ve BSMV hariç) %1,6 olacak şekilde fatura ödeme faiz oranı günlük olarak işletilecektir.

Burada fatura ödenme tarihinden, ödeme yapılana kadar faiz isles diyor. Kısaca hesap kesimle ilgili bir durum yok. Fatura ödendigi gün aynı tutarı karta yatırırsanız, yada karta fazladan yatmıs faturayı karsılayacak kadar ödeme varsa faiz işlemez.
    Kredi karti limiti+fatura toplami kadar limiti surekli sabit tutacak sekilde karta onceden yatirirsak faizden kurtuluyoruz gibi anladim. Dogru mudur?

• quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

6 fatura için aylık 33 tl faiz alsa zaten verdiği chip para çıkıyor.
    ne anladım ben bu kampanyadan?
    Hocam aylık 33 tl faiz nasıl alacak ya abartmayın

Telefon Faturası ödemeleri zaten ücretsiz çekiyor.
    Doğalgaz, su ve elektrikte zamanında siz manuel ödeseniz sorun olacağını düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaWYeR_2234 -- 17 Aralık 2019; 9:34:8 >
  • Az önce doğalgaz faturası için uyarı geldi.faturayı ödememiş axess günü geçmiş faturanın. Manuel ödedim.

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahbap -- 17 Aralık 2019; 14:17:4 >
  • Site aidatı için Apsiyon üzerinden otomatik ödeme talimatı versek kampanyaya dahil olur muyuz acaba? Bilen var mı?
  • Bu kampanyada hatalı fatura talimati girme ihtimali var mı?
    Örneğin abone girerken bir numarayı hatalı girdik talimat hatalı oldu. Kampanya süresi dolduğu için duzeltsekte puan eksilmesi olur mu?

• isl4m İ kullanıcısına yanıt
    madalyanı nereye gönderelim hocam?
  • Turkcell faturasına talimat veremiyorum, "Akbank veya başka bir bankada talimatınız bulunmaktadır. Otomatik ödeme talimatı verebilmek için öncelikle talimatınızı iptal etmeniz gerekmektedir." diye hata veriyor ancak başka yerde talimat filan yok, Turkcell'i aradım sordum onlar da yok diyorlar, bunun sebebi ne olabilir, böyle bir şey yaşayan oldu mu?

Test için başka bir bankada denedim o kabul etti talimatı. Başka bankada talimat varken Akbank'ı denedim, talimat verdiğim bankanın adını vererek "x bankasında talimatın var" diye hata verdi. O bankadaki talimatı iptal ettim ve Akbank'ta yine denedim ama yine ilk hataya geri döndü yani buna "Akbank veya başka bir bankada talimatınız bulunmaktadır. Otomatik ödeme talimatı verebilmek için öncelikle talimatınızı iptal etmeniz gerekmektedir."

Bu işten hiçbir şey anlamadım, müşteri hizmetleri de bir şey yapamıyor, talimat veremiyorum Akbank'ta. Böyle bir sorunla karşılaşıp çözen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• yok yere insanları faize bulaştırıyorlar uzak durmak lazım.
  • Ekstre tarihini en çok tutarda fatura gelen tarihe yakın yaptım. Böylece az faiz veririm

• AgentMahone A kullanıcısına yanıt
    Sarayıma

• Fatura 1 defa ödendikten sonra manuel ödersek sıkıntı olmuyor diyorsunuz
    Peki fatura ocakta değilde şubat mart vs gibi diğer ayların birinde ödense sıkıntı olur mu acaba?

• Bu işi faizsiz olarak yapan banka var mı? Tüm faturaları otomatiğe alsak, ayda bir kere ödeme yapsak güzel olur.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.