Şimdi Ara

Aralık ayında en fazla satan ilk otuz model. Passat Sürprizi! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
3.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bianconera

quote:

Orijinalden alıntı: ex_silver

Arkadaş sadece aralık ayına göre yazmış.Millette genel satış olarak algılayıp vermişler gazı birbirlerine.

Passat sınıfında 2011 de en çok satan d segmenti araçtır.C serisiyle yaklaşık 2 katı kadar fark vardır satışlarda...

Passat 10 bin satmış.C-class'ta 7 bin satmış, nerde 2 katı var.

10 küsüre 6 küsü.Neredeyse 2 katı.Bende onu söyledim neredeyse 2 katı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ohara

Passat'ın yeni kasası pek tutmadı bir de Mercedes'in 1.6'lık motorunun fiyat avantajı eklenince kimse Passat'ın yüzüne bakmaz oldu

Fiyat yakın olunca tabiki Mercedes daha mantıklı ama bakım fiyatları çok yuksek beni korkutan konulardan biri
  • listede en çok dikkatimi çeken nokta bir zamanlar çok satan satış rekorları kıran Hyundai nin Türkiye de ciddi bir darbe yemiş olmasıdır yanılmıyorsam ilk onda araçları yok bu fiyat politikasıyla satmaması gayet normal .
  • Chevrolet gördüğünüz yerde topuk yapacaksınız, kesbi ne derse he diyeceksiniz
  • Astra HB çok satmış diyene hemen o satışların çoğu H kasa diye çıkışıyorsunuz ama adamlar, müşterinin kompakt sınıf ihtiyacını karşılıyor. H satmış, J satmış ne farkeder, adamlar C sınıfında çok satmış arkadaş.
  • Bayi ile konuştuğumuzda 215 aracın yaklaşık 100 adedi opel astra h olmuş. Yani azımsanmayacak kadar yüksek bir oran. Yeni kasa ve bir çok model olmasına rağmen bayilerin büyük kısmında kotalarının doldurulmasında opel astra h büyük rol oynamaktadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NapoleonBonaparte

Suv - Crossover ...

1-) Dacıa Duster SUV 1.439
    2-) Nisan Juke SUV 1.146
    3-) Chevrolet Captıva SUV 959
    4-) Nissan Qshqai SUV 914
    5-)Tahminlerime göre 5. sırada da büyük ihtimalle Tiguan vardır ,

Bu arada Duster ilk çıktığında da aynı paraydı şimdi de aynı hemen hemen , helal olsun Dacia'ya maliyeti nasıl dengeliyorsa ...
    Juke ise forum ahalisine nispet yaparcasına her ay satışlarını arttırıyor , bayanların yeni favorisi , B sınıfından araç alıcaklarına Juke'ye yöneliyorlar ;)
    Captiva'da da muhteşem bir ivme var 2 aydır , ben son ÖTV zamlarından sonra satılmaz diyordum , fakat helal olsun ...
    Qashqai ise her ay aynı rakamlar hiç bozmuyor ancak bu listeye eklenmeyen , tahminimce 150-200 tane QQ +2 de var , o ayrı olarak yer alıyor listede

Forum muhitinin yıldızları ASX , İX35 , Yeni SPORTAGE 'nin satışlarda yine asamisi okunmuyor ...

Tahmininiz doğru. Suv segmentinde 5. sırada VwTiguan var. Aralık ayında toplam satışı 781 adet.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.