Şimdi Ara

Aradığım duvar rengi hiçbir yerde yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben şu an kirada oturuyorum, öğrenciyim, unutmamak istemediğim bir şeyi daha sonra silineceğini düşünerek kurşun kalemle duvara yazmıştım, büyük yazmıştım bir de onu, daha sonra silinmediğini fark ettim, farklı malzemelerle silmeye çalıştığımda yayıldığı gibi boya da çıktı alttan beyaz duvar görünmeye başladı nokta nokta, duvarın boyasının kalkık olduğu küçük bir bölgeden yanıma bir parça alıp etraftaki yapı marketleri falan gezdim boya satan neresi varsa işte ama hiçbir yerde elimdekinin tamamen aynısı yok, muhakkak duvarda kocaman belli olacaktır o bölge renk ne kadar yakın olsa da. Kimse bilmeden boya alıp üzerini boyamak istiyorum fakat bu rengi hiçbir yerde bulamadığım için ne yapmam gerektiğini bilemiyorum. Herhangi bir rengi yaptırabileceğim bir yer var mı mesela ve varsa kaç TL isterler? O boyanın çıkıp da alttaki beyazı verdiği küçük bölgeleri görmezden gelebilecek olsam o yaydığım leke, kurşun kalemi nasıl çıkar? Yani en olmadı ev sahibine de anlatırım çok büyük bir sorun da olmaz ama yine de bilmemesini tercih ederim, anlarsınız, her şeyden önce zaten ayıp olur. Kurşun kalemi lekesini nasıl çıkarabileceğime ve/veya istediğim rengi nasıl bulabileceğime dair önerilerinizi bekliyorum. Lütfen.

• Duvara yazı yazılmayacağını ömrün boyunca duymadınmı hocam öğrencisin bide.
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Ne bileyim çıkar sandım, kurşun kalem sonuçta. Bu zamana kadar böyle bir deneyimim olmadığı için şimdi öğrendim duvara yazı yazılmayacağını.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.