Şimdi Ara

Banyom rezil oldu,Yardim !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi aksamlar beyler.Banyomu yaptiriyorum Uygun odakli biseyler yapalim dedik. Ve banyonun zeminini boyadik Eşiminde gaziyla. Boyamanin hic mantikli olmadigini kendisine anlatmak istedim ama anlamadi ve şimdide banyo rezil oldu. Boyamadan once astar vurmustuk Sonra gri boya yaptik fakat 2 gundur boya kurumuyo bugun 3.gun hayla ayni. Boya kurumadan bi islemde yapamiyoruz ve daha Banyo dolabi koyulcak ve duşakabin yapilcak. Simdi bu boyanin ustune kaplama tarzi biseyler istiyoruz Uygun biseyler olursa sevinirim
    Ne yapmamiz lazim Acil Cevapp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Banyom rezil oldu,Yardim !!

Boyali hali

• Fayans üstüne mi boya yapıldı eğer öyleyse tiner vb maddeyle temizleyip farklı bi fayans yaptırabilirisinz

• quote:

Orijinalden alıntı: mores

Fayans üstüne mi boya yapıldı eğer öyleyse tiner vb maddeyle temizleyip farklı bi fayans yaptırabilirisinz

İlk baş fayansın üstüne poliüretan malzemyle kapladık Sonra mavi boya vuurduk Sonra o boyayı beğenmeyip Gri renge boyayalım dedik

Direk fayans yapsak olmaz mı?
  • değişik bişey olmuş . Olur olur

• quote:

değişik bişey olmuş . Olur olur

Fayansi biz alip doseyebilirmiyiz. Basit iş mi

• İyi olmaz ustaya yaptırman lazım fayans üstune yapıstırıyolar en azından kırmakla ugrasmazsın

• quote:

İyi olmaz ustaya yaptırman lazım fayans üstune yapıstırıyolar en azından kırmakla ugrasmazsın

Yapistiricisi,kesme aletinide alsak yapilabilir aslinda. Olculerinide alip kesip bicip yapilabilir biraz el becerisi istiyo. Banyomda ufak 4 metrekare biyer

• boyayı farklı bir renk yaparsanız olur bence , bende küçük tuvaletin duvar ve yerlerini boyadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi landmoon -- 25 Şubat 2017; 8:15:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: landmoon

boyayı farklı bir renk yaparsanız olur bence , bende küçük tuvaletin duvar ve yerlerini boyadım

Yok hocam.Artık boya felan uğraşamam çok pişman olduk fayansları aldım döşeticem hemen

• Hep bu instagramdaki kaplamacıların yüzünden bunlar.Fotolarla oynuyorlar kadınlar da yapalım yapalım diye tutturuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfssfr

Hep bu instagramdaki kaplamacıların yüzünden bunlar.Fotolarla oynuyorlar kadınlar da yapalım yapalım diye tutturuyor.

Aynen

Fayans alıp kaplattım Eşim şimdide küveti beyaza boyayalım diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: landmoon

boyayı farklı bir renk yaparsanız olur bence , bende küçük tuvaletin duvar ve yerlerini boyadım

Hocam biraz zaman geçmiş üstünden ama siz direk fayansın üzerini mi boyadınız? Ya da ne malzemeleri kullandınız? :)

• evet ; bauhaus da fayans üzerine boya yapıcam derseniz sizi gerekli ürünlere yönlendiriyorlar , bir astar boya (sürünce mavi gözüküyor) , üstünede seçeceğiniz renk boyayı kullanabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.