Şimdi Ara

Araçlara taş ve benzeri cisimler atanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araçlara taş ve benzeri cisimler atanlar

Bu çocuklara hiç mi eğitim vermiyorlar? Araçları, yayaları tehlikeye atıyorlar. Polisi aradım biz gidene kadar kaçarlar onlar diyor bana gülerek. Arabaya gelseydi inip dövecektim. O kadar sinirlendim.

• Dövecen hocam zaten. Bu sıpalar başka birşeyden anlamaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim malım değerlidir arkadaş. insanlar doğurup doğurup sokağa salıyor.
  • 2 tane tokat atsan veya araba çarpsa yüzüne bakmayan anası gelir olay çıkartır ağlar zır zır
  • Acaba kökenleri neresi? Hakikaten merak ettim. Hangi mahalle?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çocukken 5-6 yaşında yaramazlık ve cahillikten yapmışlığım var. Arabalara bir şey olmaz sanıyordum. Dayak yemedim çabuk bıraktığım için ama bunlar dayak yeseler bırakırlar. 12 yaşından küçük olduklarında polis bir şeyde yapamıyor.
  • Dövsen suçlusun dövmesen devam edecekler iki ucu b...u değnek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rena34

Acaba kökenleri neresi? Hakikaten merak ettim. Hangi mahalle?

Küplüce Mahallesi, Güzeldere Alt Caddesi. Beylerbeyinin üst tarafı, Boğaziçi Köprüsüne yakın.
  • dikkat et döverken bıçak veya taş yiyebilirsin ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: infidel

quote:

Küplüce Mahallesi, Güzeldere Alt Caddesi. Beylerbeyinin üst tarafı, Boğaziçi Köprüsüne yakın.

Kesin cingandir oralarda çok olur

• Bence konu başlığı "Araçlara taş ve benzeri şeyler atan cisimler" daha iyi olurdu.Bunlar insan diye nitelendirilemez çünkü.Aile eğitimi görmeden sokağa salınan çocuklar hepsi.Birde aile eğitimi görmelerine rağmen atanlarda var,onlara işte her türlü küfür,dayak müstehak bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoloClassic75 -- 23 Mayıs 2017; 13:10:52 >
  • Benim de dün Ankara Çiğdem'de başıma geldi. Tavandan tak diye bir ses geldi ilerde bir yerde durdum baktım tavanda belli belirsiz bir göçük ve boya atması olmuş. Taş mı başka birşey mı anlamadım.

• İlkel insan davranışının tipik örneği
    Gora filminin başında da Komutan Logar'ın babasına köylü nasıl taş atıp, arkasına geçiyordu.
    Dua et sadece taş atmakla kalmışlar
  • Oda bir şey mi? 90 km ile giderken ön cama tüm parke taşı attılar. Allahtan özel yapım olduğundan kırılmadı. Benim refleks olarak eğilmem ve araçtakilerin yaşadığı adrenalin paha biçilemez😊

• Eğitimin ve ailenin önemi konulu başlık.

Eğer yaptıklarının yanlış olduğunu öğrenmemişlerse(ki öyle) ağaç yaşken eğilmeli.
  • Küçükçekmece Kanarya Mahallesi de bir aralar aynen böyleydi. Şimdi nasıl acaba?
  • Bir gün gidiş-geliş yolda cam açık giderken, nereden geldiğini anlayamadığım bir şekilde aracın içine bir şeyler düştü. Sol tarafta park halindeki aracın içindeki çocukların gülerek bana baktıklarını gördüm. Trafiğin akışını bozmayacak şekilde az ilerde yavaşlayıp durdum. Bu arada atılan şeyin muz kabuğu olduğunu anladım. Bir kısmı kolumun üzerinde, diğer kısmı da sol dikiz aynasının üzerinde kalmıştı. Hemen geri çocukların olduğu aracın yanına dönüm, yetişkin biri gelene kadar da bekledim (elimde muz kabukları). Babaları geldiğinde olayı anlattım ve muz kabuklarını adamın avuçlarının içine bıraktım. O da çok şaşırıp, utanmıştı.

Sanırım bir çok insan çocuğundan bu tarz davranışlar beklemez ama çocuk işte eğlencenin dozunu ayarlayamıyorlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

quote:

quote:

Süzme Karadenizlidir o mahalle

Kürt değil malasef

• quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

quote:

quote:

Süzme Karadenizlidir o mahalle

Kürt değil malasef

Kürt demedim zaten karadenizli çokmus bana denk gelmedi hiç

• eskiler boşuna dayak cennetten çıkmadır dememişler... hakedene vereceksin sopayı ki akıllansın...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.