Şimdi Ara

Aracınıza hangi marka filtre setini alıyorsunuz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
6
Favori
100.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

bosch alıyordum ancak çok pahalandı. şimdi fiyat araştıracağım.
    Sileceksepeti sitesinden alıyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ie36

mann daha kaliteli ama pahalı sadece hava mann olabilir gerisi bosch mahle ufi vs olur
    Hava yağ ve karbonlu polen filtresinde 3lü sette 45-50 tl fark var değermi bosch dan mann geçmeye?

• quote:

Orijinalden alıntı: Alisilin07

Filtreleri nereden alıyorsunuz?

Alıntıları Göster
    Gittigidiyor ve n11den. Özellikle Gittigidiyordan 100/25 150/30 gibi indirim çekleriyle gayet uygun fiyatlara geliyo

• quote:

Orijinalden alıntı: CLİO SYMBOL

Bosch oem yedek parçanın sahtesi çok var piyasada dikkat etmek gerekir.
    Sileceksepeti sitesinden alıyordum orijinal diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tefennili

Hocam kesinlikle "Mann Filter" markası, Bosch dan çok daha kaliteli. Kendi aracım Renaultun, orjinal "Mais" markalı ürünleri yerine, "Mann" marka alıyorum, inanın orjinal den çok daha kaliteli emin olun.
    Sanırım bundan sonra Mann kullanacağım sipariş vereceğim site fzrulman (rulmancim) bi sorayım hangi ülkede üretilmiş.

@nacker

• quote:

Orijinalden alıntı: tefennili

Hocam kesinlikle "Mann Filter" markası, Bosch dan çok daha kaliteli. Kendi aracım Renaultun, orjinal "Mais" markalı ürünleri yerine, "Mann" marka alıyorum, inanın orjinal den çok daha kaliteli emin olun.
    Sanırım bundan sonra Mann kullanacağım sipariş vereceğim site fzrulman (rulmancim) bi sorayım hangi ülkede üretilmiş.

@nacker

• quote:

Orijinalden alıntı: cormen

VW'nin OEM tedarikçisi en son MANN'dı diye biliyorum. Alabilirsiniz, sıkıntı olmaz. Bir de Hengst var, o da kalitelidir.
    Netten arayıp konuştuğum parça satan kişide senin aracında Mann var orijinalinde demişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Batistuta

n11den komple bosch set alıyorum yağda ya mobil esp 5w30 yada castrol edge 5w30.
    Bende bosch setini alıyordum galiba Mann geçeceğim vede Castrol dan başka markaya geçmeyi düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Sürücü

Son bakım için fil yağ filtresi ve wunder hava filtresi aldım, 50e geldi. Bosch hava + yağ olmuş 90tl. polen de aldın mı 140-160ları buluyor.
    Sileceksepeti sitesinden aliyordum ben.

• Bosch

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sagiroda

Hava yağ ve karbonlu polen filtresinde 3lü sette 45-50 tl fark var değermi bosch dan mann geçmeye?

Alıntıları Göster
    İkiside kalitelidir tabi sahtelerine denk gelmediginiz sürece.Eger mann daha ucuzsa alın geçin sonuçta OEM üretici.
  • Sagiroda S kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen SPAIN yani İspanya üretimidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: alembizim

İkiside kalitelidir tabi sahtelerine denk gelmediginiz sürece.Eger mann daha ucuzsa alın geçin sonuçta OEM üretici.

Alıntıları Göster
    Mann pahalı bosch ucuz

• quote:

Muhtemelen SPAIN yani İspanya üretimidir.
    Almanya üretimi değilse almayayım mı? O zaman bosch tamı kalayım?

• quote:

Mann pahalı bosch ucuz

Alıntıları Göster
    Size kalmış mann Oem üretici.Boschda alsanız aradaki farkı hissetmezsiniz.
  • quote:

Size kalmış mann Oem üretici.Boschda alsanız aradaki farkı hissetmezsiniz.

Alıntıları Göster
    Kalite farkı hissedilmiyor diyorsun yani boşuna fazla para vermeyeyim öylemi?

• quote:

Kalite farkı hissedilmiyor diyorsun yani boşuna fazla para vermeyeyim öylemi?

Alıntıları Göster
    Hiç bilindemedik bir yan sanayi ürün olsa uzak durun derim ama bosch sahtesi olmamak kaydıyla sorun açacagını sanmıyorum.

Bosch aküden silecege fren balatasından bujiye kadar otomotivde çok parçaları dolanıyor.Ayrıca sadece otomotiv degil el aletlerinden beyaz eşyaya kadar degişik ürün yelpazesine sahip.

Tabi bir firma her şeyde ne kadar başarılı olur tartışılır yada daha kaliteli rakipleri vardır ama ürünleri belli kalitenin üzerinde.Ürünlerinin çoğuna kimse kalitesiz demez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alembizim -- 1 Şubat 2019; 0:6:49 >

• Sagiroda S kullanıcısına yanıt
    Demek istediğim her mann filtre Almanya da üretilmiyor. Ama marka aynı kalite aynı.

• quote:

Hiç bilindemedik bir yan sanayi ürün olsa uzak durun derim ama bosch sahtesi olmamak kaydıyla sorun açacagını sanmıyorum.

Bosch aküden silecege fren balatasından bujiye kadar otomotivde çok parçaları dolanıyor.Ayrıca sadece otomotiv degil el aletlerinden beyaz eşyaya kadar degişik ürün yelpazesine sahip.

Tabi bir firma her şeyde ne kadar başarılı olur tartışılır yada daha kaliteli rakipleri vardır ama ürünleri belli kalitenin üzerinde.Ürünlerinin çoğuna kimse kalitesiz demez.

Alıntıları Göster
    Beyaz eşyaları hep bosch aldım. Sileceksepeti sitesinden orijinal filtre setinide alıyordum yalnız fren balatası iyi değil diye çok duydum

• quote:

Demek istediğim her mann filtre Almanya da üretilmiyor. Ama marka aynı kalite aynı.
    50 tl fazla verip bosch yerine mann alsam mı yani?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.