Şimdi Ara

Aracınız ile çıkabildiğiniz en yüksek hız kaçtı ? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ishadami Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
663
Cevap
5
Favori
33.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen sene Eskişehir-Kütahya yolunda Mini Cooper S ile 195 km/h yapmıştım. 85 Beygir sanırım araç.
  • Şu son hızları bir de, eğimli yol mu, düz yol mu diye belirtseniz çok daha iyi olur.Yoksa 1.3 astra'nın 200 yaptığına asla inanmam.
    Subaru BRZ 200 hp bir spor araç.O bile zar zor 200'e gelirken, yok doblo ilen 190 yaptım, yok astra ile 220 yaptım hiç ama hiç inandırıcı gelmiyor.
  • İnsignia 1.4 turbo ile 219 km/h a çıktım sonra sapağı kaçırmamak için yavaşladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muharrem.05

İnsignia 1.4 turbo ile 219 km/h a çıktım sonra sapağı kaçırmamak için yavaşladım.

az daha yol olsaymış 250'ye gelirmişsiniz demek ki...
  • PUG 106 Quik --> 180km
    PUG 206 Quik --> 205km
    PUG 307 1,4HDi --> 185km

Audi R8 4,2 420HP --> 280km (her türlü gideri vardı yol müsait değildi)

PUG RCZ 1,6 200HP --> 225km

aklıma geldikçe yazarım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: quadream

quote:

Orijinalden alıntı: muharrem.05

İnsignia 1.4 turbo ile 219 km/h a çıktım sonra sapağı kaçırmamak için yavaşladım.

az daha yol olsaymış 250'ye gelirmişsiniz demek ki...

Yok en fazla göreceği 225-230 km/h olur o da sapma payı ile 215 km/h a denk gelir. Zaten max. hızı fabrika verisinde 205 km/h verilmiş hafif eğimli bir yolda bu hızlara çıkmak zor olmasa gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeZoPa

quote:

Orijinalden alıntı: Ex-Diesel

quote:

Çok merak ediyorum acaba mercedes 124 kasa 200D diesel ne yapar :D deneyen yok mu ? :)

72BG en fazla kadrana göre 160km

Eywallah usta.

Yanlız rampa görürsen bastır yarı yolda bayılmasın, ilk yeni aracım olmuştu 1985 yıllında almıştım, 230 bin km yol yaptım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Çok merak ediyorum acaba mercedes 124 kasa 200D diesel ne yapar :D deneyen yok mu ? :)

72BG en fazla kadrana göre 160km

Eywallah usta.

Yanlız rampa görürsen bastır yarı yolda bayılmasın, ilk yeni aracım olmuştu 1985 yıllında almıştım, 230 bin km yol yaptım

Ben bassam basmasam bayılıyor zaten :D ayağım sürekli gazın dibine. Çok yavaş hızlanıyor son viteste. Hatta ufacık yukarı eğimde bile düşüyor son gazda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeZoPa -- 28 Aralık 2012; 21:41:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Abzurt Teori

Ford Fiesta (2012) 300 iyide 350 titreme yapıyor...

Çok ayıp :) :) ölü adamın arkasından konuşulmaz (!) :)

• quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

quote:

Orijinalden alıntı: bberko

quote:

Orijinalden alıntı: gokhannnn_taz

quote:

Orijinalden alıntı: bberko

2008 megane II 1.5 dci 100'lük. 250 km/h ibre sonu.
    2004 boxer 2.8 128 hp. 180 km/h
    2004 lacetti 220 km/h
    2006 h100 kamyonet 180 km/h

Ironinin bu kadarı

yalan söyleyen en adi.. ne dersen de.

Hadi diğerlerini bilmiyorum da Megane nasıl yapıyor o kadar?

----------------

Konu da yine beklediğim gibi, yeri gelince trafik polisi kesilenler maşallah 200'ün üstünde hep

Ben de 3.28i ile 280 bastım Porsche falan tokatladım hepsini.

arabamız bakımlıydı kardeş hafif eğimde vardı bide iki saatte çıktı zaten

kapışalım abi o zaman bizim şahini alıyım 1.6 lpg de 480 gördüm

• 99 benzinli 1.6 16v palio ile 200 km/h yi geçmiştim ama şimdiki aklım olsa asla yapmam. bir şey olsaydı atomlarımı bulamazlardı.

2010 1.2 12v 3 silindir fabia ile 170

2010 caddy 1.9 tdi ile 200 ü gördü görmedi bıraktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Energetic -- 28 Aralık 2012; 23:39:44 >
  • 100-110 bg araçlar nasıl çok rahat 220 leri görüyor anlamadım.
  • 300 küsür gördüm motosiklette ibre bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dentex Dentex -- 29 Aralık 2012; 0:11:14 >
  • Clio: 150 (Direksiyon titremeye başladı),
    Palio: 140 (Araç rüzgara direnç koyamadı kontrolü çok zorlaştı.)
    2001 manuel Civic 220
    2004 otomatik Civic: 210 (3 kişi+ 4 dolu bavul)

Bir araçla yaptığım en yüksek hız da toplantı için kiraladığım BMW 6 serisi oda 270 km.

Yeminliyim, 200 km yi bir daha geçersem namerdim.

Edit: Bütün hızlar düz yolda yapılmıştır.

Ayrıca not: Bir aracın içinde gördüğüm en yüksek km yi Mercedes AMG e class coupe de gördüm. 307 km fakat aracı ben sürmüyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IslakFasulye -- 29 Aralık 2012; 0:13:18 >
  • 300SEL Mercedes -240 kestirdim

Mazda 6 - 210-220 arası bişi
  • 1993 Renault Fairway 175+ km (3 kişi İstanbul Ankara Otobanı benzide)

2000 Opel vectra 100. yıl manuel f23getrag = 235+km (ibre 240 ıgeçmişti ama sapmadan dolayı gerçek hız bu civarda birşeydir) (2 kişi İzmir otobanı, yol biraz eğimli olabilir zira bu hıza çabuk çıkmıştı, düz yolda 225 civarında hızlanma neredeyse duruyor. 5. vites 260ı geçiyor, liftte denendi)

Edit:eğim durumu+diğer bilgiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gOkO -- 29 Aralık 2012; 2:08:34 >
  • dizel megane la 250 yapanlar var ama vu hiza cikmasi 2 saat surmus. harvi iki saat bu hizda gidilebilecek bir yol varmi Turkiyede.. o degilde 250 kmh ve megane ve dizel neyse dogrudur ne diyelim..

• quote:

Orijinalden alıntı: nanoona

dizel megane la 250 yapanlar var ama vu hiza cikmasi 2 saat surmus. harvi iki saat bu hizda gidilebilecek bir yol varmi Turkiyede.. o degilde 250 kmh ve megane ve dizel neyse dogrudur ne diyelim..

Doğru olamaz abi vites oranları yetmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gOkO

quote:

dizel megane la 250 yapanlar var ama vu hiza cikmasi 2 saat surmus. harvi iki saat bu hizda gidilebilecek bir yol varmi Turkiyede.. o degilde 250 kmh ve megane ve dizel neyse dogrudur ne diyelim..

valla bilmem ben demiyorum yukarida biri 2 saatte cikmis. demekki arkasina firtinayi almis yuce mevlamda yuru ya kulum demis

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gOkO

quote:

valla bilmem ben demiyorum yukarida biri 2 saatte cikmis. demekki arkasina firtinayi almis yuce mevlamda yuru ya kulum demis

iki saat gidecek yol olsa, velevki eğim olsa, lastiklerin hız endeksi uygun olsa, vites oranıda yetse bile o hızda o motor 10 dakika devir çeviremez :D Sanırım şaka amaçlı yazılmış :)

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.