Şimdi Ara

Aracıma talip var,ne kadar isteyeyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar aracımı kesin olarak satmak niyetinde değilim ama çok iyi bir fiyat veren olursa satabilirim şeklinde düşünüyordum.Bir tanıdığın tanıdığı aracı görmüş ve beğenmiş.Benden fiyat istedi,aracı çok beğenmiş iyi bir miktara satma durumum olabilir.Araç Passat modeli ve 1.6 102 motor LPG'li.2004 model ve 53 bin kmde orjinal.Çizik boya değişme hiçbirşey yok çok şükür.Rengiyle görünüşüyle çok diri ve temiz bir araç.Esp,karartmalı iç dikiz aynası,park ve yağmur sensörü,klimatronic clima,cd çalar,hız sabitleyici,yan ayna sinyalleri gibi donanımlar mevcut.Sizce peşin ne kadar fiyat çekmeli,en son kaça bırakmalıyım?Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kemal Fırat

Arkadaşlar aracımı kesin olarak satmak niyetinde değilim ama çok iyi bir fiyat veren olursa satabilirim şeklinde düşünüyordum.Bir tanıdığın tanıdığı aracı görmüş ve beğenmiş.Benden fiyat istedi,aracı çok beğenmiş iyi bir miktara satma durumum olabilir.Araç Passat modeli ve 1.6 102 motor LPG'li.2004 model ve 53 bin kmde orjinal.Çizik boya değişme hiçbirşey yok çok şükür.Rengiyle görünüşüyle çok diri ve temiz bir araç.Esp,karartmalı iç dikiz aynası,park ve yağmur sensörü,klimatronic clima,cd çalar,hız sabitleyici,yan ayna sinyalleri gibi donanımlar mevcut.Sizce peşin ne kadar fiyat çekmeli,en son kaça bırakmalıyım?Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler.

ben de talip olabilirim :) fiyatı önemli ama tabi...

• Piyasadan haberi olan arkadaşlardan ricam bu konuda beni bilgilendirmeleri...
  • Sahibinden'e bakın orada piyasaya bir bakın derim. Az da olsa size bir fiyat çıkar belki . . .

Edit : Düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Messerschmitt BF109 -- 7 Aralık 2009; 18:18:08 >
  • Trendline ise tavan 27.500 , Comfortline ise 31.000
  • aracınızın piyasası 24 ile 28 bin tl arası değişiyor temizliği ve km sine göre fiyat kararını ona göre takdir edin aracınıza
  • Ben 30.000den aşağıya bırakmayı düşünmüyordum zira alıcı da 30.000 verecek gibi konuştu,buna rağmen satmayı düşünmüyorum,yine de bilgiler için teşekkürler.Bu arada araç trendline ama bomboşline şekilde değil ilk mesajımda yazdığım gibi :D
  • alanada satanada şimdiden hayırlı olsun
  • İnşallah satarsın o fiyatlara ama biraz zor gibi geliyor bana....
  • Teşekkürler arkadaşlar.Dediğim gibi satmayı yine de düşünmüyorum.Benim merak ettiğim şimdi 30.000'e satmazsam seneye çok zarar edermiyim.
  • WV bu, seneye fiyatı yükselebilir bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kemal Fırat

Ben 30.000den aşağıya bırakmayı düşünmüyordum zira alıcı da 30.000 verecek gibi konuştu,buna rağmen satmayı düşünmüyorum,yine de bilgiler için teşekkürler.Bu arada araç trendline ama bomboşline şekilde değil ilk mesajımda yazdığım gibi :D

Hocam gün geçtikçe azda olsa fiyat düşecek ha belki aynı fiyatada gidebilir belli olmaz..Birazda nasip,kısmet..Eğer 28-29 verirlerse hiç düşünme sat..
  • hayırlısı olsun diyelim.
    yalnız, aracımı beğendiler talip oldular diyince acaba aracınızı hamamda mı yıkıyorsunuz diye bir an düşündüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polemik

WV bu, seneye fiyatı yükselebilir bile.

desene çeyrek altın gibi mübarek...
  • Teşekkürler arkadaşlar hepinize,aracı satmıyorum.Pazarlık yapmadık ama çok büyük ihtimal 30.000 çıkarıyordu vatandaş.Sağlık olsun araba bana lazım zaten şimdi başka temiz araba bulmakla kim uğraşacak.

quote:

Orijinalden alıntı: individual

hayırlısı olsun diyelim.
    yalnız, aracımı beğendiler talip oldular diyince acaba aracınızı hamamda mı yıkıyorsunuz diye bir an düşündüm

• 30.000 veriyorsa sat bence.Çünkü 24-25 anca eder kanımca...Gerçi Vw'e çok para veren çok ama neyse...30'a satarsan yeni kasa Trendline bulabilirsin ayrıca...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Derin Mavi -- 7 Aralık 2009; 23:13:37 >
  • DOD'a gir on-line ekspertiz ve fiyat al. Sonra dod'unbenzer aracı kaça sattıklarına bak. İkisini topla ikiye böl üstüne 1000 lira koy ilk gelene 500 altına ver kurtul.
  • vw passat satilir mi yahu, zorda kalsaniz bile su icinde 35 bini var o aracin. aman ha hayatinizin hatasi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oldsalt

DOD'a gir on-line ekspertiz ve fiyat al. Sonra dod'unbenzer aracı kaça sattıklarına bak. İkisini topla ikiye böl üstüne 1000 lira koy ilk gelene 500 altına ver kurtul.

DOD programı hatalı diye forumda birisi yazmıştı.Hakketen öyle.20.342 YTL fiyat çıkardı

@Derin Mavi;Teşekkürler öneriniz için ama attığım taş ürküttüğüm kurbağaya değmez diye düşünüyorum çünkü temiz ve güvenilir bir araba bulmak zor bu zamanda,üstüne alım-satım masraflarını da koyunca uğraşmaya değmez diye düşünüyorum,,çok şükür şu an memnunum zaten sadece çok iyi bir fiyat alacak oldum o kadar

• İki tane sorum var:

O arabaya 30 bin teklif edilir mi?

O arabaya 30 bin teklif gelirde satılmaz mı?

Arkadaşınız bana 30 bin getirsin ben ona en kral passatı alırım.3-4 binde bana kalır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhilleus -- 7 Aralık 2009; 23:55:32 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.