Şimdi Ara

Aracıma ÇarpıpKaçtı Plaka okunmuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Resimdeki mercedes jeep aracıma çarptıktan sonra kaçıyor Güvenlik kamerası kayıtlarından malesef plaka okunmuyor :(
    Aracımda 14.000 hasar kaydı oldu. Plakasını bulmak mümkün olur mu ?
    http://dosya.co/0zlwnn4q0ara/Kaza_Video.zip.html

Aracıma ÇarpıpKaçtı Plaka okunmuyor

• yakın bölgede mobese var mıdır. var ise dava açıp inceleme isteyebilirsiniz, savcılık çözer o işi
  • integritybilisim kullanıcısına yanıt
    Bu görüntüler ile Savcılığa başvuru yaptım şikayetçi oldum.
    Ayrıca kendi çabam ile aracın plakasını öğrendim bunu da dosyaya eklettirdim.
    Kasko şirketinede görüntüleri yolladım karşı tarafın suçlu olduğunu belirttim.

Bakalım bundan sonra nasıl ilerleyecek...
  • sezgin77 S kullanıcısına yanıt
    Öncelikle geçmiş olsun. Umarım en kısa sürede sorununuz çözülür. Plakayı nasıl buldunuz acaba?
  • sisteminiz analogmu ahd mi ? Görünüşe göre analog a benziyor yada ucuz kamera kullanılmış
  • Merhaba Tekrardan arkadaşlar,

Aracın plakasını kaza sonrası gittiği yönde başka bir kameradan öğrendim. Dediğim gibi savcılığa sikayette bulundum.
    Savcı dosyayı açtı fakat takipsizlik kararı verdi neden bilmiyorum her şey bu kadar açıkken böyle bir karar ? Takipsizliğe itiraz hakkım var ama düşünmüyorum biraz adalete güvenim sarsıldı galiba. Aracımın hasarını kendi kaskom ödedi aracımda değer kaybı oldu ve seneye çok daha fazla kasko ücreti ödeyeceğim. Allah hepimize böyle soysuz olmadan yaşamayı nasip etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezgin77

Merhaba Tekrardan arkadaşlar,

Aracın plakasını kaza sonrası gittiği yönde başka bir kameradan öğrendim. Dediğim gibi savcılığa sikayette bulundum.
    Savcı dosyayı açtı fakat takipsizlik kararı verdi neden bilmiyorum her şey bu kadar açıkken böyle bir karar ? Takipsizliğe itiraz hakkım var ama düşünmüyorum biraz adalete güvenim sarsıldı galiba. Aracımın hasarını kendi kaskom ödedi aracımda değer kaybı oldu ve seneye çok daha fazla kasko ücreti ödeyeceğim. Allah hepimize böyle soysuz olmadan yaşamayı nasip etsin.

Hocam kasko firması, eksper bu konuyu takip eder aslında, keşke aynı kararlılıkla devam etseniz...

Haklıysanız sonuna kadar devam edin. Bakın benzer durum bizim başımıza geldi 21 sene süren davayı kaybettik ama pes etmedik(karar veren yargıtay hakimlerinin hepsi fetö den içeride yatıyor). AYM ye gidiyoruz şimdi, oradan da bişey çıkmayacak muhtemelen fakat AIHM'den umutluyuz. Sistem güçlünün yanında olsa da sistemden güçlü AIHM var.
    Vicdanınız sizin haklı olduğunuzu söylüyorsa sonuna kadar peşini bırakmayın, 14000TL az para değil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.