Şimdi Ara

Aracıma çarpıp kaçtılar. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçmis olsun hocam aracınız neydi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeLLaT_1905

geçmis olsun hocam aracınız neydi acaba?

Fiat Tempra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: robotica

quote:

Fiat Tempra

her serde bir hayır vardır hocam sağlığınızın iyi olmasına sevinin gerisi mühim değil çarpıp kaçan elbet cezasını bulacaktır
  • quote:

Hala sinirden elim ayagim titriyor.

Duz yolumda gidiyordum. Bir doner kavsagin oradan gecerken kavsaktan cikan bir arac bana sol arka kapimdan vurdu. Araçtaki akrabamın dediğine göre ters yönden kavşağa girmiş. Lan ne oluyor demeye kalkmadan adam sokaga dondu ve kacti. Ben plakayı okuyamadım ama araçta bulunan akrabam il kodu ve harf grubunu okumuş, sadece son üç haneyi bilmiyoruz. Sonrasi polis tutanak vs.. Mobesede kabak gibi gorunuyor arac ancak plaka net degil, kaza aninda da plakasini alamadim. Isimiz adamin kactigi ara sokaktaki market kameralarina kaldi...

Arka kapi tamamen ezildi, kapinin cami patladi, arac 15 yasindan buyuk oldugu icin kasko da yok dogal olarak, adam bulunacak da anlasilacak da anlasilmazsa mahkeme vs... Yav bir insan neden carpar da kacar derdi ne sabahin korunde ya!

Aracıma çarpıp kaçtılar.

Resimde de gördüğünüz üzere gittiğim yolun bir şeridi sadece araç park edenlere kalmış, sol şeritten araçlar gidiyor.

Şimdi o sürücünün açısından bakıyorum olaya.

-Ulan kavşağa tersten girdim. Bir de adamın arabasına çarptım. İyi mi. Arabamın sigortası yok. Polis çağırır şimdi. Tonla ceza yemek var işin içinde. En iyisi sıvışayım. Plakamı okuyabildi ise zaten bulur beni. Artık şansıma.

Vınnnnnnnnnnnnn................

• quote:

quote:

quote:

Fiat Tempra

her serde bir hayır vardır hocam sağlığınızın iyi olmasına sevinin gerisi mühim değil çarpıp kaçan elbet cezasını bulacaktır

Parasızlık dönemimdi, nasıl yaptırırım ben bu arabayı

• 2006 yılında o zamanki aracımla tali yoldan bir gidiş bir geliş yola çıkmak üzereydim. Yol ağzına geldiğimde doğal olarak soluma baktım araba geliyor mu diye. Araba olmadığını gördüğümde hafif burnumu çıkardım o sırada şerefsizin biri karşı şeride geçmiş en az 90km hızla gidiyormuş. Fark edemedim ve araç önden aracıma sürttü. Tabi onun aracının sol tarafı boydan boya çizik. Hiç unutmuyorum lacivert bir honda civicti. Plakasını da alamamıştım. Sonra aklıma bir şey geldi. O bölgeye yakın 2 tane sanayi vardı. Bu araç elbet yapılmak için sanayiye gidecekti. Tanıdıklarımın hepsine haber verdim. Görürseniz kulağınıza gelirse haber verin diye. Ve buldum arabayı.

Sözün özü eğer elinizde plaka yoksa sizde bu yola başvurabilirsiniz.

Geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

quote:

Duz yolumda gidiyordum. Bir doner kavsagin oradan gecerken kavsaktan cikan bir arac bana sol arka kapimdan vurdu. Araçtaki akrabamın dediğine göre ters yönden kavşağa girmiş. Lan ne oluyor demeye kalkmadan adam sokaga dondu ve kacti. Ben plakayı okuyamadım ama araçta bulunan akrabam il kodu ve harf grubunu okumuş, sadece son üç haneyi bilmiyoruz. Sonrasi polis tutanak vs.. Mobesede kabak gibi gorunuyor arac ancak plaka net degil, kaza aninda da plakasini alamadim. Isimiz adamin kactigi ara sokaktaki market kameralarina kaldi...

Arka kapi tamamen ezildi, kapinin cami patladi, arac 15 yasindan buyuk oldugu icin kasko da yok dogal olarak, adam bulunacak da anlasilacak da anlasilmazsa mahkeme vs... Yav bir insan neden carpar da kacar derdi ne sabahin korunde ya!

Aracıma çarpıp kaçtılar.

Resimde de gördüğünüz üzere gittiğim yolun bir şeridi sadece araç park edenlere kalmış, sol şeritten araçlar gidiyor.

Şimdi o sürücünün açısından bakıyorum olaya.

-Ulan kavşağa tersten girdim. Bir de adamın arabasına çarptım. İyi mi. Arabamın sigortası yok. Polis çağırır şimdi. Tonla ceza yemek var işin içinde. En iyisi sıvışayım. Plakamı okuyabildi ise zaten bulur beni. Artık şansıma.

Vınnnnnnnnnnnnn................

Küfretmek istemiyorum, bela da okumak istemiyorum. Adamda vicdan yok sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zapt-ı Na Mümkün

2006 yılında o zamanki aracımla tali yoldan bir gidiş bir geliş yola çıkmak üzereydim. Yol ağzına geldiğimde doğal olarak soluma baktım araba geliyor mu diye. Araba olmadığını gördüğümde hafif burnumu çıkardım o sırada şerefsizin biri karşı şeride geçmiş en az 90km hızla gidiyormuş. Fark edemedim ve araç önden aracıma sürttü. Tabi onun aracının sol tarafı boydan boya çizik. Hiç unutmuyorum lacivert bir honda civicti. Plakasını da alamamıştım. Sonra aklıma bir şey geldi. O bölgeye yakın 2 tane sanayi vardı. Bu araç elbet yapılmak için sanayiye gidecekti. Tanıdıklarımın hepsine haber verdim. Görürseniz kulağınıza gelirse haber verin diye. Ve buldum arabayı.

Geçmiş olsun.

Kaza yaşadığım şehirde olmadı işte. Sıkıntı da orada zaten

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zapt-ı Na Mümkün

2006 yılında o zamanki aracımla tali yoldan bir gidiş bir geliş yola çıkmak üzereydim. Yol ağzına geldiğimde doğal olarak soluma baktım araba geliyor mu diye. Araba olmadığını gördüğümde hafif burnumu çıkardım o sırada şerefsizin biri karşı şeride geçmiş en az 90km hızla gidiyormuş. Fark edemedim ve araç önden aracıma sürttü. Tabi onun aracının sol tarafı boydan boya çizik. Hiç unutmuyorum lacivert bir honda civicti. Plakasını da alamamıştım. Sonra aklıma bir şey geldi. O bölgeye yakın 2 tane sanayi vardı. Bu araç elbet yapılmak için sanayiye gidecekti. Tanıdıklarımın hepsine haber verdim. Görürseniz kulağınıza gelirse haber verin diye. Ve buldum arabayı.

Geçmiş olsun.

Kaza yaşadığım şehirde olmadı işte. Sıkıntı da orada zaten

plakanın il kodu ve harf kısmı belli ise ve aracın marka/model/renk bikaçı biliniyorsa bulunması lazım.
    999 plaka arasında kaç tane aynı araba olabilirki?

• Çok geçmiş olsun

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sacramental

İşte böyle durumlar için kesinlikle araç içi kamera kullanmanızı öneriyoruz ki aracı bulup yakasına yapışabilesiniz diye.

Umarım bulunurda cebinizden ödemek zorunda kalmazsınız.

Geçmiş olsun.

Aracın sadece önüne takılmıyor muydu?

Evet hocam ama envai çeşidi var. Hatta 5 parçalı olan bile var ( ön cam,arka cam, aracın içini çeken birtane , sol va sağ aynalara monte edilen iki tane toplam 5) bu konuyla ilgili forumda bir başlık var. Olguerhan adlı kullanıcı açmış sanki maaşa bağlamışlar 24 saat burada. Kameraları alıp test etmiş sorduğunuz her soruya cevap veren bir arkadaş. Ben de onun tavsiyelerine uyup bir kamera aldım çin'den. Gayet memnunum. Şimdi arka cam için bir sipariş daha vereceğim. Olguerhan a tekrar Teşekkürler.

• quote:

Aracıma çarpıp kaçtılar.

hocam çok geçmiş olsun aracın markası ve alabildiğiniz kadarıyla plakası neydi il kodu ve harfleri.Buradan bir ekip oluşturalım e-devletten tarayıp bulalım şu aracı..

• Geçmiş olsun herifin yaptığı ş....zlikten başka bir şey değil. Umarım en kısa zamanda bulursunuz adamı, olay dilediğiniz gibi sonuçlanır.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mersahin

geçmiş olsun gerçekten sıkıntılı durum.
    umarım öncelikle çarpan aracı bulursunuz. çarpıp kaçan birinin anlaşmaya yanaşacağını sanmam. iş mahkemeye kadar gider muhtemelen.

Hocam araç markasına modeline rengine kadar belli de plakayı okuyamadık. Şimdi benim aklıma 3 olasılık geliyor:

- Alkollü sürücü, sabahın bir köründe alkol biraz zayıf bir ihtimal.
    - Babasının arabasını kaçıran ehliyetsiz ergen
    - Aracın evrakları eksik, böyle bir durumda da kaçmaya gerek olmadığını düşünüyorum gerçi. Bu ihtimal de zayıf

İnsan ne olursa olsun merak eder, çarptığın araçta yaraladığın insan var mı diye!

e devlet şifreniz var ise .

plakanın il rakamları ve harf grubu elinizde var.

sondaki rakamları teker teker deneyerek plakayı bulun ...

daha sonra o plaka ile polise suç duyurusunda bulunun.

• Benimde park halinde vurmuşlardı geçenlerde hafif göçük var nerden baksan 100 150 tl masraf ama o kadar belli olmuyor hiç dokunmadım kamerada vardı ortamda ama hiç uğraşmadım allahından bulsun zaten tamponunu falan bırakmışta kaçmıştı
  • Büyük geçmiş olsun. Saatte 143 KM hızla giderken bile, karşıdan en az 90 Km hızla gelen aracın bile plakasını okuyabilen bir kameraya ihtiyacınız var.

Böyle durumlar için araçta kameradan çok daha önemlisi,
    Plakayı okuyabilecek kadar kaliteli bir kameraya sahip olmak
    Umarım kaçan şerefsiz bulunur

Konu ile ilgili forum :http://forum.donanimhaber.com/m_74988670/f_//tm.htm#74988670

Aracıma çarpıp kaçtılar. Aracıma çarpıp kaçtılar. Aracıma çarpıp kaçtılar.

GT680W için yeni bir gündüz çekimi ( Kayıpsız Netlik )

https://www.dropbox.com/s/u9s5mzmor53x7n9/GT680W_542MB.rar
    https://www.dropbox.com/s/u9s5mzmor53x7n9/GT680W_542MB.rar

Aracıma çarpıp kaçtılar.

Not : Satışını yapmıyorum kimse yanlış anlamasın. Yurtdışı cihazı.

http://www.foxoffer.com/shadow-gt680w-full-hd-1080p-car-dash-camcorder-black-p-651.html#.Ut1AjhBaiUk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 20 Ocak 2014; 17:28:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: calop

quote:

quote:

İşte böyle durumlar için kesinlikle araç içi kamera kullanmanızı öneriyoruz ki aracı bulup yakasına yapışabilesiniz diye.

Geçmiş olsun.

Evet hocam ama envai çeşidi var. Hatta 5 parçalı olan bile var ( ön cam,arka cam, aracın içini çeken birtane , sol va sağ aynalara monte edilen iki tane toplam 5) bu konuyla ilgili forumda bir başlık var. Olguerhan adlı kullanıcı açmış sanki maaşa bağlamışlar 24 saat burada. Kameraları alıp test etmiş sorduğunuz her soruya cevap veren bir arkadaş. Ben de onun tavsiyelerine uyup bir kamera aldım çin'den. Gayet memnunum. Şimdi arka cam için bir sipariş daha vereceğim. Olguerhan a tekrar Teşekkürler.

Rica ederim

Maksat millet Türkiye'de satılan, çöp gibi çekimler yapan, allandıra ballandıra sattıkları, hiç bir işe yaramayan cihazlara boşu boşuna para ödemesin

• robotica R kullanıcısına yanıt
    Hocam alkol düşük ihtimal demişsiniz de aslında en yüksek olanlardan biri o.
    Adamlar gece içiyor içiyor sabah karşı direksiyona geçip araba kullanıyor.En yükseklerden biri o.
    Ergen dediklerinizin sabahın köründe kaçıracağını sanmam çünkü sabah yakalanma ihtimali da yüksek aklı varsa zaten araba kaçırmaz ama ergen olduğunu sanmam.
    Evet evrakları eksik olabilir

Son olarak yakalarsanız çözülür.

Plakada il kodu varsa model renk biliniyorsa polis kameraya bakmadan bile bulabileceği düşüncesindeyim.
    Hangi il desiniz birde aracın marka model ve plaka rakamlarını söylerseniz o ilde bulunan arakadaşlar görürse polise ve size ihbar edebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: calop

quote:

quote:

Geçmiş olsun.

Rica ederim

Maksat millet Türkiye'de satılan, çöp gibi çekimler yapan, allandıra ballandıra sattıkları, hiç bir işe yaramayan cihazlara boşu boşuna para ödemesin

Olguerhan, bu 5 parçalı kamera hangisidir?

• robotica R kullanıcısına yanıt
    Bu fakat tavsiye etmiyorum. Pahallı ve net çekmiyor.

http://eng.icaro.co.kr/product/product01.php
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.