Şimdi Ara

Aracım soğukta 3 marşda çalışıyor. Lütfen yardım !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
87
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aracım 2005 model Peugeot Partner Adventure 2.0 modeli
    Aracım kışın soğukta sabahları 3 marşda falan anca çalışıyor. Kaç tane tamirciye götürdüm kimi enjeksiyon dedi kimi elektrik aksamı dedi. Kime güveneceğimi şaşırdım, eğer enjeksiyon değilse boşuna bi dolu masraf yapmış olucam. Hava biraz sıcak olsa tek marşda çalışıyor araba. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• akü - marş motoru bakimlimi- dizelse kizdirma bujileri

sadece kisin yapiyor galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.4 lpg li polo var bende de oluyor soguk havada calisinca titreme oluyor isininca duzeliyor buji ve bobin aldim ilk bakimda degistirtcem benimki ondandir %80

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • upliftingsky kullanıcısına yanıt
    Akü ve marş moturu bakımlarını yaptırmıştık. Sadece kışın yapıyor onda da diyelim hava biraz sıcak yine tek marşta çalışıyor
    Kızdırma bujilerine baktırmak lazım. Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: hesapmakinesi01

Akü ve marş moturu bakımlarını yaptırmıştık. Sadece kışın yapıyor onda da diyelim hava biraz sıcak yine tek marşta çalışıyor
    Kızdırma bujilerine baktırmak lazım. Teşekkür ederim
    Kızdırma bujilerini şöyle deneyebilirsiniz; sabah ilk çalıştırmada marşa basmadan 3-4 kez arka arkaya bujileri kızdırıp bırakın ışık sönene kadar, sonra marşa basın. Bu şekilde tek seferde alırsa ve motor sarsıntısız çalışırsa kızdırmalar sağlamdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustyyyyy -- 20 Ocak 2019; 0:20:45 >
  • mustyyyyy kullanıcısına yanıt
    Onu şöyle yapıyordum ben. Sabah ilk çalıştırma da marşa basmadan kontağı açıp bi 10 saniye falan bekleyip marşa basıyodum ama ilk marşda çalışmıyordu. Sonra ikinci kez aynı şeyi yapıyordum yine çalışmıyordu, üçünce çalışıyordu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.