Şimdi Ara

Aracim satilmiyor, yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba degerli forum sakinleri, yaklasik 3 haftadir aracimi satmaya calisiyorum. Bu ilk 2. el deneyimim o yuzden deneyimli olan kullanicilara danismak istedim.

Aracim Hyundai i10 Select 2010 model, 18.350 tl

Daha kolay satilmasi icin onerileriniz nedir, ben bilmiyorum belki, aracin piyasasi olu mudur?
    Fiyati bircok kez dusurdum, 20.000 tl'den basladim ve en son bu fiyata indim aciliyetim oldugundan.
    Bircok insan takas icin mesaj atti, ama nakit almak isteyenler nedense sonraki gun vazgecti..
    Lokal boyasi olmasi ve on tamponunun degismesi bu kadar mi problem yoksa gormedigim baska birsey mi var?

Onerilerinizi bekliyorum, tesekkurler.

NOT: Sahibinden linkini kaldirdim. Isteyene ozel mesaj yolu ile yollayabilirim.

Temsili fotograf :http://imgur.com/xI3zkuW

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hexagon Sun -- 3 Nisan 2013; 9:45:23 >

• Hocam, takas teklif edenlerin geneli kendi araçlarının fiyatını şişirip sizinkini uygun fiyata getirmek isteyenler, Lokal boya ve tampon hikaye takla ve tavanda boya olmasın fiyatı uygun yazdıktan sonra araç hemen satılır. Herşey fiyattta bitiyor, birde zaten aracın resimlerinide güzel çekmişsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: superxp

Hocam, takas teklif edenlerin geneli kendi araçlarının fiyatını şişirip sizinkini uygun fiyata getirmek isteyenler, Lokal boya ve tampon hikaye takla ve tavanda boya olmasın fiyatı uygun yazdıktan sonra araç hemen satılır. Herşey fiyattta bitiyor, birde zaten aracın resimlerinide güzel çekmişsin.
    Zaten dediginiz gibi mantikli takas teklifi yapan olmadi daha, hep yuksek km'li bitik araclar ile geldiler.. Fiyati uygun yazdigimi dusunuyorum, herhalde biraz daha beklemem gerekiyor.
  • i10 ikinci eli çok iyi bir araba değil,çoğu kişi varlığından bile haberdar değildir. Araba pazarına çıkarabilirsiniz hafta sonları falan. Sabredin er yada geç her araba satılır.
  • kesinlikle beklemek gerekiyor, 2. eli düşük araçlarda beklemek şart hocam
  • ikinci el i10 ve manuel otomatik olsa bayanlar alırdıda bunu biraz zor çıkarırsın.

Yani bu benzinli tır satmak gibi bir şey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemalnalga30 -- 3 Nisan 2013; 9:37:27 >
  • Yeni moda, ilanı ver sonra danışıyorum diyerek genele başlık aç. Kimse bana iyi niyetle gerçekten danışmak maksadıyla yapıldığını söylemesin. İlan linki paylaşılmasa inandırıcı olur ama bu durumda direk reklamdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SinanATASOY

Yeni moda, ilanı ver sonra danışıyorum diyerek genele başlık aç. Kimse bana iyi niyetle gerçekten danışmak maksadıyla yapıldığını söylemesin. İlan linki paylaşılmasa inandırıcı olur ama bu durumda direk reklamdır.

Reklam ile alakasi yok, arac satmakta tecrubem yok ve tavsiye almak icin actim basligi. eger inandirici olacaksa linki kaldirabilirim
  • quote:

Yeni moda, ilanı ver sonra danışıyorum diyerek genele başlık aç. Kimse bana iyi niyetle gerçekten danışmak maksadıyla yapıldığını söylemesin. İlan linki paylaşılmasa inandırıcı olur ama bu durumda direk reklamdır.

sol taraftanmı kalktın hemşerim niye suç buldun arkadaşa ?

Satmak istiyor adam aracını reklamda yapacak bilgide danışacak belki gözüne çarpmayanların gözüne çarpar araç. Ne varki bunda sen neye celallendin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemalnalga30 -- 3 Nisan 2013; 9:43:05 >
  • Ha, satılmama nedenlerine gelince... 3 parça boya, dğeişen tampon ve kendisinden daha iyi araçlarla aynı fiyat

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-hasarsiz-ve-kazasiz-i10-118120273/detay
  • Fiyat yüksek bu sınıf bir aracı alacak insan sayısı çok az alacak kişide kelepir ister. Fiyatı 15 yapın muhakka satılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AO

Fiyat yüksek bu sınıf bir aracı alacak insan sayısı çok az alacak kişide kelepir ister. Fiyatı 15 yapın muhakka satılır.

Galericilere sordugumda 16'ya alirim, 18'e satarim diyor. Aracin en ucuzu sahibinden'de 17.500 zaten, sizce de biraz az bir rakam degil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: we[AGRA]

i10 ikinci eli çok iyi bir araba değil,çoğu kişi varlığından bile haberdar değildir. Araba pazarına çıkarabilirsiniz hafta sonları falan. Sabredin er yada geç her araba satılır.

+1453
    Ben bi kaç defa adını duydum ama sokakta hiç görmedim hocam açık konuşalım piyasada peynir ekmek gibi giden bir araç olmadığı aşikar... Bu yüzden satışı uzun sürecektir ama er yada geç satılacaktır, sizin için problem olan kısım acil olması işte...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemalnalga30

quote:

Satmak istiyor adam aracını reklamda yapacak bilgide danışacak belki gözüne çarpmayanların gözüne çarpar araç. Ne varki bunda sen neye celallendin

Genel başlığı bunu danışcak başlık dğeil maalesef bunun için ikinci el başlığı var. Bu arkadaşa bi kinim nefretim yok ancak son zamanda bu hareket çok moda oldu. Genel başlığı yakında sahibinden.com'a dönecek.

• quote:

quote:

quote:

Genel başlığı bunu danışcak başlık dğeil maalesef bunun için ikinci el başlığı var. Bu arkadaşa bi kinim nefretim yok ancak son zamanda bu hareket çok moda oldu. Genel başlığı yakında sahibinden.com'a dönecek.

2. el bolumune cok az kisi baktigindan buraya actim, ayrica sahibinden linkini de kaldirdim, hayirli gunler

• quote:

Orijinalden alıntı: Hexagon Sun

quote:

Orijinalden alıntı: AO

Fiyat yüksek bu sınıf bir aracı alacak insan sayısı çok az alacak kişide kelepir ister. Fiyatı 15 yapın muhakka satılır.

Galericilere sordugumda 16'ya alirim, 18'e satarim diyor. Aracin en ucuzu sahibinden'de 17.500 zaten, sizce de biraz az bir rakam degil mi?

Aracında tadilatlar olmasaydı 17 18 satardın. Ama galericiler gibi cambazlık yapabilirsen sende satarsın.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

2. el bolumune cok az kisi baktigindan buraya actim, ayrica sahibinden linkini de kaldirdim, hayirli gunler

Linki kaldırdığınızı gördüm, yukarda satılmama nedenini belirtmiştim, ekleme yapayım, aracın siyah olması çok tercih nedeni değildir hem yazın güneş çektiğinden hem bakımının zorluğundan. Emsal ilanlar var daha uygun olan. O sebeple kazasız boyasız aaraçla aynı fiyata satmanız mümkün değil.

• Bu sinif araclarda otomatik vites olmadiginda satisi cok zor. Hedef kitle bayanlar manuel dedin mi kaciyor.

Arac almak icin satiyorsaniz takasta degerlendirin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Reklam ile alakasi yok, arac satmakta tecrubem yok ve tavsiye almak icin actim basligi. eger inandirici olacaksa linki kaldirabilirim

hexagon firması ile alakan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: a tea monologue

quote:

quote:

hexagon firması ile alakan var mı ?

hayir, yok.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.