Şimdi Ara

Aracı sattığım adam arabayı yaptıracaksın diyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
11.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Suçlu sensin. Kanada gibi medeniyetin olduğu ülkede hala Orta Doğu insanıyla iş yapıyorsun. Bak rahatına ver mahkemeye uğraşsın dursun hiç olmadı 500 CAD ateşle bir daha arama beni de.

• Boşuna dememişler iç şarabı, mik arabı diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O yollar çok kötü ya bir yapamadılar
  • bir bok yapamaz istediğini denesin

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

Hocam böyle ucuz araçları anca araplar ya da zenciler alıyor ne yazık ki. 6 ayda satabildim zaten çoğusu da mezarcı.

• cüsseli savaş hocam sen misin

• En yakın Konsola başvur :)
  • Araptan sonrasını okumadım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz de 1. dünya savaşında yaptığınız ihanetin bedelini ödeyin diyin adama.

O şerefsizlerin yanında evliya kalırız biz.

Bak işine diyin yol verin.

• Umarım çsb'dir kanadanın yollarıı  

• ulan adam 3000 dolara araba almış hala konuşuyor ne diyeyim daha

• "bilen bilir Kanada’nın yolları rezalet"

ah hocam bilsek DH de ne işimiz var  

• quote:

Orijinalden alıntı: kimbehicayy

Afam neden 30 40 bin birim verip sıfır mercedes bmv almamış da dandirik fiesta almış acaba

Arada 1e 10 fark var

• quote:

Orijinalden alıntı: kenbalx

Aracı o kusurları ile sattığını belgeleyebiliyormusun. Alıcı mahkemede kusursuz olarak sattı derse sıkıntı. Oranın mahkemelerinin böyle olaylardaki tutumunu işi bilen bir avukata sor.

İddiayı ortaya atan alıcı .herkes iddiasını ispatlamakla mükelleftir. Hukuk böyle işler

• quote:

Orijinalden alıntı: Phenx

Arabalar sadece Türkiye'de yaşam biçimini ve zenginliği simgeler. Yurt dışında çoğu kişi için araba bir amaç değil ihtiyaçları gidermek için araçtır. Ordaki insanlar vizyon sahibi çünkü hayata bakışları farklı kimseye malıyla hava atma gibi bir derdi yok. Adam diyor ki Mercedes almayayım Fiesta alayım ikisi de beni evden işe işten tatile götürüyor. Aradaki parayla da gider eşimle çocuklarımla 2 hafta daha tatil yaparım çocukların birikim hesabına atarım vb diyor. Ha tabiki ekstra arabayla ilgili seven insanlar var onlar zaten alıyor. Yani kısacası siz yarın Kanada'ya gitseniz ortalama bile Kanadalı ile aynı maaşı alsanız siz Mercedes'e binersiniz ama çoğunlukla o adam binmez.

Kanada Türkiyeye yakın olsaydı doğru ama kanada uzak bu nedenle bir Türk pahalı araç almayacaktır. Çünkü pahalı araçlar çok ve onlarla rekabete girmek istemeyecektir... Türkiye yakın olsaydı işte o zaman alırlardı. Türkiye'de 1-2 ay tatile geldiğinde 1-2 ay boyunca hava atabilecektir. Türkiye'de pahalı araç hem eskstra pahalı hemde Türkiye'dekilerin alım gücü düşük olduğundan alınamıyor. Böylece fakir Türkiyede hava atmak gurbetçi için eğlenceli oluyor. Almanya'da avusturyada Fransa'da Hollanda'da garson ,güvenlik elemanı Türkiye'deki doktordan mühendisten daha değerli vali kaymakam ayarında olmakta. Gurbetçi demek istiyor ki sizin torpille devlete kapak atmak için o kadar uğraşıyorsunuz ama çıktığınız seviye benden daha aşağıda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 30 Nisan 2021; 16:1:4 >

• Galiba kuzey ülkeleri aşırı kar yağışından dolayı yolları çabuk bozuluyor diye düşünüyorum

• Ya hocam ben de geçen New York merkezde dublex villamı sattım işte ,hep dert,sıkıntı ya. Amerika, kanada bitmiş bitmiş..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/148896103

Bu mesajda burda alıcı sorumludur dedi kapandı konu. Bunu bildiği halde neden konu açmış orası ayrı ortadoğulu karalama konusu sanırım.

Bizdede eskiden çaktım gitti gerisi beni ilgilendirmez mantığı vardı şimdi ekspere götürme,örnek mahkeme kararları filan birsürü şey çıktı.

https://www.akahukuk.com.tr/2017/08/02/ikinci-el-arac-satisinda-saticinin-sorumlulugu//

Karşı taraf işi bilse biraz uğraşmak istese aracı aldığında tanıdık tamirciden sıkıntısı yok diye temiz kağıdı alır, 3-5 gün sonra araç bozuk diye avukata verirdi. Sanmıyorum ordaki hakimlerinde dolandırıcılık olsa bile almasaydın bu arabayı diyecek kadar vicdansız olduklarını.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.