Şimdi Ara

Aracı sattığım adam arabayı yaptıracaksın diyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
11.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hukuk değişmez önce karşı tarafın bana satarken kusursuz demişti diye kanıtlaması lazım. Expere sokmayarak bu olay da bitiyor.

Nereden bileyim senin bilerek bozmadığını km düşürmediği vesaire. Önce kanıt.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozgutozkan kullanıcısına yanıt

Bizde işler karışık. Her ülkede farklı kararlar olabilir.

https://www.akahukuk.com.tr/2017/08/02/ikinci-el-arac-satisinda-saticinin-sorumlulugu// Gerçi bu linkteki bilgiler avukat sitesi dava açın bizede ekmek çıksın diyor kısaca ama karışık işler...

Expere sokulmadığı için sizde bozuk satmadığınızı kanıtlayamıyorsunuz. Bizde misal noter satışında kusurlar belirtilmeli yada exper raporu filanla belgelenmeli.

• Ortadoğu ve asya dünyanın mabad deliğidir.

• websosyal kullanıcısına yanıt
    Aracı sattığım adam arabayı yaptıracaksın diyor

bak bakalım trollmuymuş

• kenbalx K kullanıcısına yanıt

Muayeneden geçtiğinde arabadaki kusur görülmediyse dahi ilgilendirmiyor satıcıyı, burada tamamen alıcı sorumlu böyle şeylerden. Almadan önce herşeyine baktıracaksın baktırmazsan ortada kalıyorsun

• Sierre34 kullanıcısına yanıt

tabi kanada olamaz kesin Türkiyedir kötü bir durum varsa bir ahlaksızlık varsa bir bozukluk bir dolandırıcılık varsa kesin Türkiye'dir, dünyanın geri kalanı güllük gülistanlık....

yazık ya...

ne hale geldik ülkesinden bu kadar aciz gören bir başka toplum yoktur

• Ben gemilere su ikmali yapan bir firmadayım su ikmali bitince genelde hep pürüzler araplardan cıkıyor hatta firmasıda abi halledin adamlar arap laf anlatamıyoruz diyor :D adın cıkacagına canın cıksın bosuna dememisler.

• Elin kanada sında bile arabı bulup ticaret yapman takdire şayan. Kusura bakmada kendin kaşınmışsın.

• bilmez miyiz, acemi birliğim Qubec'te yaptım. usta birliğini de devre kaybı olduğum için Sürgün bölüğünde Alaska Anchorage de yapmıştım :)

• ben olsam ortadoğuluya satmazdım gerekirse binmeye devam ederim.

• Zebani yok onun yerine Kanada nin çukurları var. Okumayın

• Böcekli sümük kullanıcısına yanıt
    km düşürme Almanya 'da da cok yaygın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • biz kanadanız yollarını iyi biliriz..)

uçağa bindinmi diye sorsana..

ve kanadanın yolları..(

araplara gelirsek ırkçı değilim yalnız hepsi ayrı bir facialar..( evlerden uzak

• Hacı hacıyı tekkede misali. Gecmis olsun.

Ayrica belediyenin butcesizlikten yapamayip da ulastirma bakanligina devrettigi yollar bahsettiginiz kadar kotu degil. Ama belediye en ucuz malzemeyle ihale usulu calisip dandik yok yapiyor. Bir kez karı gormesin hemen parcalaniyor. Gelismis ulke deyip yollari kaymaktir sanmayin, ulkemizdeki duble yollarin yarisi yok orada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electrun -- 29 Nisan 2021; 4:30:24 >

yurt dışına çıkmayan insanların Türkiye hariç her yeri cennet harika problemsiz mükemmel ülke sanma gibi bir davranışları var anlamış değilim sebebini.

• quote:

Orijinalden alıntı: bdeniz1997

yurt dışına çıkmayan insanların Türkiye hariç her yeri cennet harika problemsiz mükemmel ülke sanma gibi bir davranışları var anlamış değilim sebebini.

Maalesef yurtdisina cok sik gidiyorum. Bu ülkelerin arasında ülkemizi kıyaslamak zorunda kaldığım ve yine de beterin beteri var dediğim 3.dunya ülkeleri oldugu gibi en azından çocuklarımızın geleceği için seviyelerine yaklaşmayı hayal ettiğim gelişmiş ülkelerde var. Fazla da abartmaya gerek yok. Ahlak, görgü, çalışkanlık hususlarında Arap'lardan bir tik daha iyiyiz hepsi bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sierre34 -- 29 Nisan 2021; 5:11:59 >
  • Aaa Kanada’da yasayan ultra zengin sen degilmiydin? 3000 $ lik arabayla isin ne ki hani Bu forumu cok seviyorum adam oteki konuda Sabanci gibi takiliyor sonra ne hikmetse Sabanci oldugunu unutuyor baska konuda

ben japonyaya gittim mesela uzun dönem - isteyerek ve severek-. ama tonlarca eksik bulduğum yanı var. başkasına sorsan 1. dünya ülkesi. öyle bi şey duyunca delleniyorum direkt. o ülke öyle olur mu burası böyle olur mu. amerika ve fransayı arkadaşlardan duyduğum kadarıyla şey yapabiliyorum sadece onlar da serzenip duruyorlar. yani. bakınca aslında biraz ekonomi biraz kültür bilgi dışında öyle aman aman büyük bi fark yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sierre34

Kanada'dan bahsettiginize eminmisiniz? Üçkağıtçı Turk galeri ,alt takim bitiren bozuk yollar , eksper isleri , km dusurme iddiasinda bulunan sikintili Arap müşteri... Dünyanın en yaşanılır birkac ülkesinden biri olan Kanada'dan değilde İstanbul Fatih'ten bahsediyorsunuz sanki

Ben kanadayı "göçmen deposu" bir ülke olarak hatırlıyorum ama ..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.