Şimdi Ara

Araç toplama...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tebrik etmek lazım fakat o araca hayatta binmem
  • Ben buna hiç inanmadım.Baksanıza arabanın iskeleti dahi yokki araç toplasınlar.

Edit;
    Bodykit çok berbat olmuş o nasıl bir spoiler öyle aynı küvet gibi, yağmur yağınca birikecek sular için gider yapmışlarımı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞAhin -- 30 Mart 2009; 20:26:50 >
  • Slogana da bak !!!

"discaver chanel kanal varsa bizde burda varız"
  • çüş okadarda değil araba resmen hurda yani ğraşmaya değmez sıfırdan yap daha iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: ŞAhin

Ben buna hiç inanmadım.Baksanıza arabanın iskeleti dahi yokki araç toplasınlar.

Edit;
    Bodykit çok berbat olmuş o nasıl bir spoiler öyle aynı küvet gibi, yağmur yağınca birikecek sular için gider yapmışlarımı acaba

bu forumun orjinal yorumlarına bayılıyorum yaa
  • discaver chanel kanal varsa bizde burda varız

Baştan bir araç icat et dersiniz ya işte megan HB adım adım fotoları ile ustalığımız işçiliğimiz başarımızın zamana karşı getirdiği emeğin sonucu bu araç satılmıştır,bunun için mesaj atmayın tanıtım için siteye koyduk tüm arkdaşalara göstermiş oldukları ilgiden dolayı tşk ederiz .

YENİ ÇALIŞMALARIMIZ VE HASARLI ARAÇ ALIMLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR

HASARLI ARACINI MANTIKLI SATMAK İSTEYENİN ARACI ALINIR

BU İLAN TANITIM AMAÇLIDIR herkesin işi gücü rastgele

ilan açıklaması harika bunu yazmak için çok düşünmüşlerimidir acaba kaç kişi bir araya gelip bu şaheseri ortaya çıkardılar
  • iyide o araba pert zaten
  • benya yalan madem o araci topladilar niye hic ara fotograflar yokda bi ilk fotograf bi son fotograf var?

Aracin yarisi yok onu toplasinlar? Sasesi olmayan araci toplayacak adam yok daha neler demekki altina 5-10 kisi versen sifirdan arac yapacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: i have a dream

benya yalan madem o araci topladilar niye hic ara fotograflar yokda bi ilk fotograf bi son fotograf var?

Aracin yarisi yok onu toplasinlar? Sasesi olmayan araci toplayacak adam yok daha neler demekki altina 5-10 kisi versen sifirdan arac yapacak

Sitenin resim yükleme kapasitesi o kadar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.