Şimdi Ara

araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    arkadaşlar 6000-8000 liralık bir bütçem var.şehir içinde yakıt sarfiyatı az olana bi araba almayı düşünüyorum.nereyi okusam faklı farklı bilgiler var.şuan için aklımda uno corsa ve escord ve flash s var.bilgisi olan arkadaşlar hangisini tavsiye eder.şuan kartala biniyorum ve sermayeyi komple lpg cilere yüklüyorum.benim için önemli olan yakıtının az olması.lütfen yardımcı olun.benim durumumdaki diğer arkadaşlarada yardımcı olmuş olursunuz hem.şimdiden teşekkürler

• o fiyatlara alınacak en diri ve en cimri araç uno olacaktır. Temiz bir uno bulmaya bakın derim ben. Flash ve escordtan tamamen uzak durun.
  • eyvallah.peki unonun kaç modelini hangi serisini önerirsin aklımda sxie var ama enjeksiyonda problem çıkıyor zamanla başın ağrır diyorlar sxie olmazsa sx düşünüorum forumda okudum ikinede boşa para verme 70s al diyenler var ne önerirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgokhan1985

o fiyatlara alınacak en diri ve en cimri araç uno olacaktır. Temiz bir uno bulmaya bakın derim ben. Flash ve escordtan tamamen uzak durun.

eyvallah.peki unonun kaç modelini hangi serisini önerirsin aklımda sxie var ama enjeksiyonda problem çıkıyor zamanla başın ağrır diyorlar sxie olmazsa sx düşünüorum forumda okudum ikinede boşa para verme 70s al diyenler var ne önerirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.