Şimdi Ara

Araç önerisi 15.000 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstediğim özellikler spor bir araç olacak abs klima airbag birde benzin yada lpg li bir araç arıyorum hb uzun zamandır araç arıyorum bulamadım pejolar var onlarında hepsi kazalı cıkıyor

• Clio RS..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka önerisi olan varmı arkadaşlar
  • Clio
  • 156 iyi bir seçim olabilir Yürütme masrafı az olsun isterseniz Brava'da olabilir.
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Alfa lar masraflı bir araçmı cok isyan eden var baktıgımda diğer 3 kapılı 5 kapı arıyorum
  • bencede alfaya bulaşmayın fiat panda sizin için biçilmiş kaftandır
  • Fiyat panda aile arabası gibi geliyor birde istanbulda istediğim fiyata bulmak zor
  • paloi bakınız, ya da 1-2 daha çıkıp fiesta ya da bir çılgınlık yapıp proton gen 2 alın :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: arimayaa

paloi bakınız, ya da 1-2 daha çıkıp fiesta ya da bir çılgınlık yapıp proton gen 2 alın :D

palio konusunda hemfikirim
  • Palio biraz modifiye ile güzel bir araca benziyebilir nasıl peki sağlam araçmıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mbiwa

Palio biraz modifiye ile güzel bir araca benziyebilir nasıl peki sağlam araçmıdır

temizini bulabildin mi kullanışlı ve sağlam araçtır
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakantrk

quote:

Palio biraz modifiye ile güzel bir araca benziyebilir nasıl peki sağlam araçmıdır

temizini bulabildin mi kullanışlı ve sağlam araçtır

2004-2008 1.3 multijet bulunur bu fiyata tek airbag, klima, abs sadece 4 jant takarsınız tamamdır, 7 sene kullandım periyodik bakım hariç sadece 1 kere marş motoru arızalndı onun dışında hiç sorun çıkartmamıştı
  • Şu araç nasıl arkadaşalr tek kapılı ama karizması var punto da kullandım kursta cok sağlam araç 450 km de dizel hemde kullandıgım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-hatasiz-punto-gorulmeye-deger-141998173/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mbiwa -- 31 Ekim 2013; 20:29:26 >
  • makyajlı clio 2.
  • spor araç isteyene palio, panda ha? her geçen gün kendini aşıyor forum vallahi

106 gti
    saxo vts
    clio rs
    megane coupe
    alfa 145
  • quote:

Şu araç nasıl arkadaşalr tek kapılı ama karizması var punto da kullandım kursta cok sağlam araç 450 km de dizel hemde kullandıgım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-hatasiz-punto-gorulmeye-deger-141998173/detay

puntolarda güzel araçtır ancak palio kadar elden çıkması kolay olmaz satmak istediğinizde
  • Aradığınız araç palio 1.2 Dynamic.
    Lpg ile yakmaz koklar .:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • durbun goguslu makyakli polo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.