Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.233
Cevap
327
Favori
486.796
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, garenta firmasından araç kiralamayı düşünüyorum. İlave sürücü eklemek kaydıyla adıma 2 araç birden kiralayabilir miyim?
  • Enterprise prime kodu olan arkadaş varsa yardımcı olabilir mi acaba saygilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • avis üstünden araç kiralama yapacak biri varsa indirim yapabilirim. parafly üzerinden puanla adınıza kiralama yapıcam. aldığınız fiyattan %20 indirim yapabilirim. dm atabilirsiniz
  • Enterprise prime kodu için biri yardımcı olabilir mi?

• Enteprise Türk Telekom Primelı olan varsa yardımcı olabilir mi acaba
  • Europcar, İş bankası müşterilerine %45 indirim yapıyor 12 Kasım'a kadar.

• Allah derim
  • Antalya'dan araba baktimda en ucuz, enterprise çıktı günlük 74 lira sizce daha araştırmaya gerek varmı

Ayriyetten Gold car diye firma var günlük 40 liraya veriyor araba ama kaskosuZ

• quote:

Orijinalden alıntı: OneTezcan

Malatya Malatya oto kiralama hizmeti veriyoruz. Hal bçyle olunca ufak işletmeler dükkan kapatıyor valla. Rekabet nasıl olacak ki.

Ufak işletmeler batmayı hak ediyor desem yeridir.

Ayda 400 km sadece işe gidip gelmek için araç arıyorum. Tek kişi kullanacak kapalı garajım var araçta sigara bile içmem aylık 1300 tl fiyat çekiliyor.

Araç yatacak sıfır aldığım gibi teslim edicem ama yok efendim bizde böyle şöyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

enterprise prime %50 indirim için yardımcı olurum

Ayda 300-400 km araç tek kişi kullanılacak, araçta sigara kullanmıyorum kapalı garajım var.

6 aylık kiralama için ayda 1300 tl altına inebilecek misiniz?

Bir de aracın içine edilecek şekilde ayda 10 kişiye kiralamak ve tek elden tertemiz kullanılması arasında fark olmuyor mu?
  • Cuma günü Gaziantep'e giderken uçağım 2,5 saat rötar yedi. Haliyle arkadaşlarımı 2.5 saat bekletmemek için Gaziantep Enterprise'ı aradım sordum, "benim uçağım rötar yedi ek şoför arabayı alabilir mi?" "İnişte bana kimliğini getirirsen olur" dedi. Normalde vermiyorlardı. Bunun için kendilerine teşekkür ederim amaaaaaa

otomatik araba istemiştik manuel araba verdiler,"abi manuel versek olur mu?" demişler, arkadaş belki olmaz dese ayarlarlardı ama o da yapılan kolaylığa kolaylıkla karşılık verdi, fakat genelde şehir içinde gezdiğimizden manul bizi yordu, üç kuruş fazla yaksın otomatik olsun beyler sakın manuel kiralamayın aman diyim bir de arabanın bagajı açılmıyordu çok fazla zorlamak gerekiyordu, yine de şikayet etmedim. Yapılan kolaylık sayesinde 2.5 saat arkadaşlarımı bekletmedim onlar o ara yemeğini falan yediler. Ben de merkeze gelip onlarla buluştum. Lakin bu durum olmasa, manuel araba vermeye kalksalar kesinlikle almazdım ve şikayeti basardım. Antep'deki bütün araç kiralamaları benzer mantıkta çalışıyor sanırım biraz esnafvariler.

Otomatik istiyorsanız, gittiğiniz yer Ankara,İstanbul falan değilse mümkünse gitmeden 2-3 kere arayın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dtsaykopat

quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

enterprise prime %50 indirim için yardımcı olurum

Ayda 300-400 km araç tek kişi kullanılacak, araçta sigara kullanmıyorum kapalı garajım var.

6 aylık kiralama için ayda 1300 tl altına inebilecek misiniz?

Bir de aracın içine edilecek şekilde ayda 10 kişiye kiralamak ve tek elden tertemiz kullanılması arasında fark olmuyor mu?

adam kiralamıyorki aracı.. sadece indirim kodu verecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dtsaykopat kullanıcısına yanıt
    Kurumsal firmalardan kdv dahil 1200-1500tl arası aradığın gibi bir araç bulursan kaçırma derim.
    Küçük işletmelere bulaşmaya hiç gerek yok, hele ki uzun dönem kiralamalarda.
    Bana sorarsan merdiven altı bir yerden kiralayacağına hiç kiralama daha iyi.Kurumsaldan kirala başın ağrımasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zune -- 9 Kasım 2017; 1:10:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zune

Kurumsal firmalardan kdv dahil 1200-1500tl arası aradığın gibi bir araç bulursan kaçırma derim.
    Küçük işletmelere bulaşmaya hiç gerek yok, hele ki uzun dönem kiralamalarda.
    Bana sorarsan merdiven altı bir yerden kiralayacağına hiç kiralama daha iyi.Kurumsaldan kirala başın ağrımasın.

o fiyatlara hangi firmalar var hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatansever Müslüman Türk kullanıcısına yanıt
    kurumsalların bir şirketiniz olmadıkça o fiyatlara ineceğini düşünmüyorum
    arkadaş 1300tl'nin altına inebilecekmisiniz diye sormuş yukarda enterprise için de, ona istinaden yazdım.
  • Kış gelince konuda hiç yazılmama başladı :)
    19*22 kasım antalya iç hatlar için dizel araç arıyoruz. garenta sarı kutu ile günlük 85 e linea bulabildim.
    daha uygun ne olabilir acaba ?
  • Enterprise havalimanlarında ilk defa araç kiralayacak arkadaşlar dikkat edin eğer uçuş kartınız yok ise araç vermiyorlar. Araç vermesi için minimum 1 defa enterprise firmasından araç kiralamanız veya uçuş yapmanız gerekiyormuş..
  • Garentada ki passatlar boş modeli mi acaba

• fantastik74 kullanıcısına yanıt
    Trendline yazıyor hocam.

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar

• emrec4nl4r E kullanıcısına yanıt
    Kira ne kadar günlük bu araç

• 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.