Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.236
Cevap
327
Favori
486.898
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 7 kişilik araç kiralayabileceğimiz kurumsal bir şirket var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: D. Targaryen

arkadaşlar 7 kişilik araç kiralayabileceğimiz kurumsal bir şirket var mı?

Avis'in bazı şubelerinde Fiat Freemont vardı hocam.
  • Merhaba, başkasına ait prime kodu ile enterprise'dan indirimli olarak kiralama yapabilir miyim ? Rezervasyonda sorun olmuyor ama ofise gidince telefon size ait değil araç vermiyoruz diyebilirler mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: moral83

Merhaba, başkasına ait prime kodu ile enterprise'dan indirimli olarak kiralama yapabilir miyim ? Rezervasyonda sorun olmuyor ama ofise gidince telefon size ait değil araç vermiyoruz diyebilirler mi ?

Problem olmuyor, internetten şifre ile rezervasyon yapınca bir şey sormuyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: D. Targaryen

arkadaşlar 7 kişilik araç kiralayabileceğimiz kurumsal bir şirket var mı?

İstanbul Atatürk'de var hocam.

Avis sitesindeki fiyatlar üzerinden %25 e varan indirim yapabilirim.
  • Merhabalar,

Bana da İstanbul Atatürk veya Sabiha Gökçen üzerinden minivan tarzı 6-7 kişilik araç kiralayabileceğim, kurumsal bir şirket va rmıdır?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eesina

Merhabalar,

Bana da İstanbul Atatürk veya Sabiha Gökçen üzerinden minivan tarzı 6-7 kişilik araç kiralayabileceğim, kurumsal bir şirket va rmıdır?

Teşekkürler.

avis freemont

enterprise c4 picasso ve nissan xtrail var. Rezervasyon 3008 grubunda yapılıyor, telefon ile 7 kişilik diye not bırakmanız iyi olur
  • Arkadaşlar merhaba, yarın (18.09.2017 Pzt.) ile 21.09.2017 perşembe arası 3 günlük araç kiralayacağım. Bundan önce hep Garenta ile kiralama yaptım fakat Enterprise fiyat açısından uygun geliyor. Prime şifresi temin ettim ama telefon bilgileri uyuşmamaktadır diyor. Bir bilen var mıdır ?
  • Rentalcars sitesinden araç kiralayan oldu mu güvenilir mi

• Herkese Merhaba;
    22 Eylül-25 eylül arası hatay havalimanında araç kiralayacağım. en uygun fiyatı nereden bulabilirim acaba?
  • Günlük araç kiralayacağım. Red, tcell platinium ailemde var, prime da burada birinden edinebilirim.

Ama tüm kampanyalarda şifre devredilmez vb. İbareler var. Kiralama esnasında sıkıntı yaşayan var mı Prime kod alıp mesela yakın tarihlerde?

• Hiç araba kiralamadım. 1 Haftalığına muğladan kiralamayı düşünüyorum balayı için. Öneriniz hangi firmadır ? Kod vesaire kullanabileceğim firmalar varmı ?
  • Arkadaşlar selam Dalaman alış Atatürk teslim şeklinde drop ücreti ödemeyeceğim tavsiye edeceğiniz bir firma var mı?

• 21ekimde 1 günlük en uygun neresi olur anladığıma göre enterprise en uygunu şuanda? tavsiye verecek olan var mı ? birde aviste 6-7 kişillik göremedim freemont 5 kişilik yazıyor
  • cümleten selamın aleyküm 30 eylül 2017 antalya havaalanından araç kiralayacağım mini hasar sigortası ile beraber 700 küsur liraya geliyor. Daha uyguna ayarlayacak var mı? Ayrıca garenta hakkına beni aydınlatacak biri var mı? vakit daralıyor acil görüşlerinize ihtiyacım var
  • güzel kampanya

tabi fiyatlara bindirmemişlerse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Yazın İstanbul ,İzmir Ankara vs den bodruma tatile giden araçları bize geri getirtiyorlar resmen
  • serkans. S kullanıcısına yanıt
    Prime kod ile enterprise dan kiraliyorsunuz zaten online rezervasyon yaparken istiyor kodu, şubeye gidince ne kod nede telefon istiyorlar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

• Arkadaşlar

Benim en uygun bulduğum Turkcell Platinum koduyla Europcar dan yapılan kiralamalar. Liste fiyatlarından %50 indirimli. Günlük 95 TL ye dizel Linea kiralıyorum Egea veriyor Taksim şubesi.

Şifre isteyenler kod satış bölümünden bulabilirler. Bana da ulaşabilirler.

Kiralama sırasında hiç kod istedikleri de olmadı. Bilginize.
  • 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.