Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.238
Cevap
327
Favori
487.165
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    lancia baktım 114 olmuş fiyatı yok artık dedim. daha önceden hep kışa denk geliyordu kiralamalarım, yaz olduğu için mi böyle ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nabiaga

avea prime %50 Avis ind kodu ile telf. hat sahibi kiralar kullanır dedi mh.. aksini uygulayabilen bizle paylaşabilir..

Hat sahıbının olması gerekıyor diye biliyorum ve sozlesmede ıkıncı surucu olarak ekleniyor ole demişlerdi daha once yanı o kiralıcak siz ek sürücü olcaksınız. Bunuda tanıdığınız birinden baskası yapmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avis in internet sitesinde fiesta sınıfında bir araç kiralamak istediğinizde 103 lira fiyat veriyor. Avea indirimiyle(prime değil %30 indirimli kampanya) yaparsanız da fiyat aynı 103 lira. Çağrı merkeziyle görüştüm ikisi de aynı fiyat neden böyle dedim. İnternet sitemiz zaten indirimli fiyat veriyor dedi. o zaman avea indiriminin ne anlamı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonyzulfu

Avis in internet sitesinde fiesta sınıfında bir araç kiralamak istediğinizde 103 lira fiyat veriyor. Avea indirimiyle(prime değil %30 indirimli kampanya) yaparsanız da fiyat aynı 103 lira. Çağrı merkeziyle görüştüm ikisi de aynı fiyat neden böyle dedim. İnternet sitemiz zaten indirimli fiyat veriyor dedi. o zaman avea indiriminin ne anlamı var

Avea indirimi internette gecmiyor. Ofislerde gecerli.internette 100 lira olan araba ofiste 140 lira avea indirimiyle 100 lira oluyor, o fiyatta zaten internet fiyatina geliyo

• axeleon kullanıcısına yanıt
    aslında internette 103 lira olan aracın ofis fiyatı 125 lira çağrı merkezine onu da sordum ben ofisten alıyım 125 lira üzerinden indirim yapın dedim 90dan aşağı gelir araç. Avea indirimini sadece çağrı merkezi üzerinden yapıyoruz gibi saçma bi şey söyledi. Değişik bi pazarlama stratejileri var yersen :)
  • YOYO firmasından uzak durun. Yoyo reklamı yapan arkadaş bize Sigorta kurallarını açıklasın. Kaza durumunda süreç nasıl oluyor bunu açıklasın.
  • https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=81157376&p=5

Soyle bir konus varki yoyo icin arac kirqla!ada insani iki kez hatta 3 kez dusundurur.

6000 km bir aracin baski balatasi arizasiyla karsilasmasini musteriye yikmislar, hemde 10 gunde iki kisi ayni problemle karsilasmis.

• Saydığınız firmaların çoğundan fiestedan range rover'a, hundai accentten 520'ye kadar kiraladım.

Fiyat olarak Avis ve Budget pahalı olmakla birlikte problem çıkarmaz. Araba yoksa hemen üstünü temin ederler. S60a 320d, freemont'a X3 aldığım olmuştur. (Jeeplerde 300km sınır var)

Sixt en uygun fiyat verebilen firmalardan birisi. Turkcell indirimi ile tabi.
    56TL'ye focus, 67TLye 1.16 aldığım oldu.
    Bayram döneminde yine 58TLye B180 almış idim.

400km sınırı can sıkar ama. 20TL de tam hasar sigortası mevcut.

Garenta yeni olmakla birlikte iki defa A3 Sedan aldım. Mini hasar 10TL, diğerleri 20TL. 30TL sigorta biraz can sıkabilir. Bazı araçlarda da km sınırı mevcut.

National acemi bir firma. Fluence almış idim. Lastik inikti. Hava bastılar. Yolda yine indi. Fitil attırıp geri götürdüm. Focus ile değiştiler ama 2 saatim heba oldu.

Thrifty - mercedes c180 120TL idi kışın şimdi uçmuş. Tam sigorta 50TL imiş. Uzak durun.

Europcar - Eski araçlar hep. Görevli araç tesliminde, formda işaretlemedik yer bırakmıyo. Bu da bir nevi sigorta tabi. Sağ tarafta vuruk var ve siz de vurduysanız zaten işaretli.

Central - iyi diyorlar. Hiç almadım.

En fazla Sixt'ten araç kiralamışımdır. Gold kartım da mevcut. Bir kere kaza yaptım, polis raporu ile aracı iade ettim. Sıkıntı çıkmadı.

Avis de ikincisidir. Pahalı ama iyidir.

Htta bir keresinde 320d rezervasyonu yapıp teslim almaya gittim. Araç yokmuş.
    İnanmayacaksınız ama ya Subaru Jip ya da Lancia Thema alabilirsini dediler.

2013 model Lancia Thema'yı 150TL'ye emanet ettiler. 3000 motor ama nası gidiyor. Araçta gaz pedalı yükseklik ayarı falan vardı. Bu da böyle bir anımdır.

Bu arada Budget Card 10 gün kiralamaya 1 gn hediye ediyor. Red ile ucuza gelir araçlar.
    Ama 20.000 - 40.000km'lik araçlara rast gelebilirsiniz.

Soru varsa cevaplandırabilirim.
    Firmalardaki çoğu aracı kullandığım için hangi arç ne yakıyo yardımcı da olabilirim.

Bmw 1.16i (0.42₺), 3.16i(.46₺), 3.20d(.33₺), 5,20i(.55₺), X3 (.37₺)
    Mercedes A180(.48₺), A180 CDI(.32₺), B180(.45₺), C180 (.45-.50₺)
    Audi A3 Dizel(.28₺), A3 TSI (.4₺)
    Volkswagen Passat Dizel (.32₺), Golf Dizel (.27₺), Jetta 1.2 Benzin (.35₺)
    Seat Leon (.26₺)
    Ford Focus Dizel (.3₺), Focus Benzin Auto (.5₺), Fiesta (.3₺)
    Lancia Thema (.6₺)
    Volvo V40 (.28₺), S60 (.24₺), S80 (.3₺)
    Hundai Blue Accent Auto / Manual (.3₺)
    Nissan Qashqai Benzin Auto (.5₺)
    Fiat Linea (.26₺), Freemont (.35₺)
    Mini Cooper Countryman (.5₺)

Bu değerler istanbul trafikli çıkış (1-2 saat şehir içi) 4-5 saat de uzun yol içindir. Sırf şehir içi ya da sırf uzun yolda değişecektir.

Ortalama 100-120 km hız içindir. (Koceli ya da AdapaZarı arası temde araba ne gidiyorsa, çift şeritli yolda ise genelde cruise control ile max 118km hız)

Edit : Bu arada YOYO'dan uzak durun. 1 saat de lazım olsa araba, günlük alın bırakın yatsın kapıda. Buna değecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozdil -- 28 Ağustos 2014; 9:48:31 >

• arkadaşlar 8 eylül - 16 eylül arasında dalaman havalimanından araç kiralamak istiyorum. bildiğiniz kampanya vb. var mıdır acaba? ben thy çalışanıyım şirket için özel indirim yapan yerler oluyor mu acaba? bana ufak bir araba yeter ama dizel olsun istiyorum...
  • bayramda 2 günlük araba kiralamak istiyorum şirketler en az 5 gün istiyor yardımcı olabilecek varmı
  • selam

banada AVEA PRIME kodu lazım. verebilecek olan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: femmefatal

selam

hattın sahibi kullanabilir demişlerdi ...
  • bildiginiz motor kiralama yerleri var mı istanbulda ? saglam yerler ?
  • bu kadar araç kiralamışsın buraya yazmadıklarında olabilir daha
    niye kendine araç almıyorsun, kiralamaya bu kadar para veriyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nabiaga

quote:

Orijinalden alıntı: femmefatal

selam

hattın sahibi kullanabilir demişlerdi ...

ama sitesinde şöyle bir ibare var ;

"İndirimden yararlanmak için 7580'e PRIME AVIS yazıp göndererek gelen şifre ile cep telefonu numaranızı ödeme noktasındaki yetkiliye iletmeniz yeterli olacaktır."

gncturkcel biletinde ki gibi olmuyor mu, o isme mi araba kiralanıyor, burdan kiralayan varsa bilgi verebilir mi?
  • kozdil kullanıcısına yanıt
    Çok bilgilendirici oldu sağ olun...
  • Arkadaşlar Avea Prime müşteri indiriminden yararlanmak için önceden yapmış olduğunuz rezervasyon sonrası aracı teslim alacağınız ofiste iken İndirim kodunu almanız ve ofis çalışanına göstermeniz gerekiyor.Aksi takdirde farklı numaralar üzerinden almış olduğunuz İnd kodları bir işe yaramıyor.
  • Arkadaslar cok acil prime kodu lazim elinde olan varsa lutfen ulastirsin.

• ultraslan_34 İndirim kodunu başka birisinden almış olmanız bir işinize yaramaz.Üstelik bayram öncesi Aviste kiralamalara zam gelmiş 375 tl olan kira bedeli 432 tl olmuş.Haberiniz olsun...
  • Konu sahibi olarak baya uzak kaldım ama bu aralar fiyatlar biraz yukarılarda galiba. Antalya için 3 günlük araç kiralayacağım bakalım.. şuan sixt'in profesyoneller kulubü kampanyası en mantıklısı gibi ama yeni duyduğum anadolu gruba ait rent a car olan garante'yi de 2.sıraya koydum.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.