Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.238
Cevap
327
Favori
487.141
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eşimin ailesi başka şehirde olduğu için sürekli uçakla seyahat edip araç kiralıyoruz bugüne kadar turkcell kampanyası(%25 turkcell prof klubu ve iştecell) dolayısı ile sixtten tam sigortalı araç kiralıyordum volvo s60 dizel, golf dizel manuel, bmw 3.20d, seat leon tdi için iyi fiyatlar oluyordu ancak 23 ağustostaki tatil için biraz geç kaldım baktım fiyatlar uçmuş internette ararken garenta yı buldum a1tdi ile a3sedan tdi arasında kaldım iki kişi olduğumuz için a1 i tercih ettim 7 gün 850tl ye maximum güvence paketi dahil + 1000mil miles smiles çok iyi fiyat diye düşünüyorum
  • SercY S kullanıcısına yanıt
    Evet sizin yaptığınız uygulama çok doğru gerçekten makul görünüyor. Ben havaalanına gitmek istemiyorum bide günlük gecelik gibi kiralama yapıyorum daha çok =)
    Uçuş sonrası hemen aracı teslim almak ve dönüşte yine havaalanına bırakmak gerçekten pratik . Heleki uzun süre kiralayacaksanız çok daha ekonomik. En son bende Central'den kiraladım 1.400 km'de polo araç verdiler ve hizmet güzeldi gerçekten. Memnun kaldım ama 1 günlük kiralamada havalanına taksi ile gidip gelmem benim için ekstra maliyet oldu tabi :D Central'in hizmetini de beğendim tavsiye edebilirim sürekli seyahat ediyorsanız.
  • Beyler bilenler için birşey soracağım. Sportif yada lüks sınıf bir araba kiralamak istiyorum tek günlüğüne. 22 yaş ehliyette de 3 yıl dolmuş durumda. Nereden nasıl kiralayabilirim ? Birde sürekli ekstra masraf çıkıyor. Yurtdışında araç kiralayınca anında son fiyatı görüyordum yaş cezası falan dahil ne kadara mal olur acaba ?

İzmir cuma alım cumartesi teslim şeklinde c180 bmw 3.16 düşünüp a180 1.16 seat leon vw golfe kadar düşebilirim nerelere bakmak lazım ?
  • KSK_istayfa kullanıcısına yanıt
    aviste bmw 3.20i var ehliyetin yeterli 1 günlük kirası 243 tl bakabilirsin avisin sayfasından
  • aviste bir ay önce 180 liraya f30 320d vardı ne olmuş bu fiyatlara böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: renji

aviste bmw 3.20i var ehliyetin yeterli 1 günlük kirası 243 tl bakabilirsin avisin sayfasından

Hocam çok teşekkürler yalnız kampanyalı bir yer bekliyordum. garentada falan 180-200 civarına denk geldi genç ücretleriyle o yüzden belki sıcak fırsatlar ahalisinden yardım gelir diye yazmıştım.

Bu bölümün az ekmeğini yemedik , bizden uzman arkadaşlarda vardır kesin :)
  • KSK_istayfa kullanıcısına yanıt
    aviste avea prime a %50 yapıyorlar budgette her zaman vodofane'a %30 var bildiğim kadarıyla onun dışında bu sıralar gördüğüm bi kampanya yok çünkü çoğu şirketin ellinde bazı lokasyonlarda hiç araba bile kalmamış durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rock_starr

Yoyo kurumsal bir firma arkadaşon reklam yaptıgını düşünmüyorum ayrıntılı bilgi verirsen sevinirim km başı ücret diyo arabayı dolu depoyla alıp gittiğimz km başı 65 kuruş + kiralama ücreti mi kesecek ?

Yoyo kadar berbat, %80 müşterisinin şikayetçi olduğu başka bir firma daha yok.
    Sistemi anlatayım 24 saat (1 gün) için 130 TL araca ödüyorsunuz + yaptığınız km kadar da 0,50 TL yakıt ücreti ödüyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gssn

arkadaşlar ZEPLİNCAR dan araç kiralayan oldu mu hiç

link

Bayramda 3 günlüğüne kiraladim, gayet iyi bir firma. Fiyatları da diğerlerine gore gayet uygun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fowell-one

quote:

Orijinalden alıntı: rock_starr

Yoyo kurumsal bir firma arkadaşon reklam yaptıgını düşünmüyorum ayrıntılı bilgi verirsen sevinirim km başı ücret diyo arabayı dolu depoyla alıp gittiğimz km başı 65 kuruş + kiralama ücreti mi kesecek ?

Yoyo kadar berbat, %80 müşterisinin şikayetçi olduğu başka bir firma daha yok.
    Sistemi anlatayım 24 saat (1 gün) için 130 TL araca ödüyorsunuz + yaptığınız km kadar da 0,50 TL yakıt ücreti ödüyorsunuz.

Kazıklama konusunda adamlar fantastik noktalara gelmis.

• bana da 2 günlük araç lazım gelın arabası olabılecek uygun
    nereden kıralamak gerekır avısde guıletta 2 gun once 320 ıdı suan 394 olmus :S
  • Amerika'da hangisini önerirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Broon

Amerika'da hangisini önerirsiniz

Fox, Alamo, Budget 3'ünü de kullandım, hepsi iyiydi.
  • bursada araç kiralayacağım uygun yer neresidir acaba?

bir de özel aracı olup da kiralamak isteyenlere ulaşabileceğim bir yer (site) vs var mı arkadaşlar?
  • Ben de ara kiralayip il disina cikip arkadasi gorup gelecegim..
    Ama su hasar kaza riskleri insanı endişelendiriyor..
    Konuda arkadaşlar full sigorta full kasko dedikleri kiralama şekli acaba herşeyi kapsayan, hasar kaza sonrasi müsteriye hic bi maddi sorumluluk birakmayan sekli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nabiaga

Ben de ara kiralayip il disina cikip arkadasi gorup gelecegim..
    Konuda arkadaşlar full sigorta full kasko dedikleri kiralama şekli acaba herşeyi kapsayan, hasar kaza sonrasi müsteriye hic bi maddi sorumluluk birakmayan sekli mi?

Hocam bende aynı düşünüyorum sonuçta park halinde bile olabilir bundan dolayı bende renk a car arıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nabiaga

Ben de ara kiralayip il disina cikip arkadasi gorup gelecegim..

mesela Avis' de mini hasar ve full kaza sigortası var.Mini hasar 750 liraya kadar karşılıyor. biz full kasko yaptırmıştık 1 milyon liralık. hatta önümüzde ferrari vardı çarpsak mı diye düşünmüştük

Allah göstermesin kaza yaparsak süreç nasıl olur demiştik,abi insana çarpmayın ve size de bi şey olmasın ; onun dışında arabayı perte mi çıkartırsınız,, duvara mı vurursunuz ne yaparsanız yapın demişti. Zaten kaza olduğu zaman gelen polislere kiralık araç dersiniz, onlar gerekeni yapar. 1-2 evrak imzalarsınız. yeni araç göndeririz, gelen arkadaşlar araçla ilgilenir demişlerdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• şimdi avea prime den Avis de %50 kodu aldım.. bu indirimle rezrvasyonu oluşturup acaba parafly seyahat hattıyla paraf puanlarımla kiralayabilir miyim ??
  • avea prime kodu olupta kullanmayacak olan varsa pm atabilir mi ?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.