Şimdi Ara

Araç Kiralama Sıcak Fırsatlar (176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.237
Cevap
327
Favori
487.148
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ikinizde güldürdünüz a180 ile cla aynı arabadır bütün herşeyi aynıdır birisi sedan diğeri hbdir

Başka farkı yoktur cla nasıl ayrı bir dünya oluyor görende cla d segmenti sanacak

bu arada a180 amg gelmeyebilir normal donanımda var dedi rezervasyonu değiştirdim 9 tl fark ile talisman alıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 16 Mart 2017; 12:27:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuusuuf

quote:

Orijinalden alıntı: FaTaL_ErroR_44

quote:

Orijinalden alıntı: yuusuuf

quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

quote:

makyajlı cla amg

Arkadaşlar bu pazar nişan için mercedes, bmw tarzı lüks araç kiralamam gerek, bu enterprise ilk kullanım için lüks vermiyormuş, yerine (Atatürk hava alanı)gitsem oradan verir mi ? Birde prime yok başka arkadaşın kodunu kullansak olur mu ? Eğer enterprise olmuyorsa şöyle 150-200 bandında kiralama şansımız var mı başka şirketten ?

Enterprise Havaalanından vereceklerini düşünüyorum. Dikkat etmemişim bu ayrıntıyı kaçırmışım falan bir şeyler uydurup alabilirsiniz şansınız var. Birde direk havaalanından almak mantıklı değil önceden rezervasyon yapıp o şekilde gitmek lazım.
    Zaten online ofiste ödeyi seçip cebinizden para çıkmadan işleminizi tamamlayıp riske de girmemiş olursunuz.
    Bu arada 2 kere mercedes kiraladım ordan ikisinde de sıfır araç verdiler sanırım alıştırmak için yapıyorlar bunu :)

Hocam öncelikle cevabınız için teşekkürler, internetden başvurmaya çalışdığımda ilk kez araç kiralayacaklar kiralayamaz uyarısı çıkıyor devam edemiyorum malesef. Şimdi ben ilk defa kiralıyorum diye vermiyorlarsa, yarın normal araçlardan bir tane kiralayayım olur mu öyle ?

Siz uyarıya aldırış etmeyin her seferinde o uyarıyı veriyor zaten ilk defa olsa da olmasa da :)
    Siz seçip şansınızı deneyin ofiste ödemeyi seçin bence. Ama garanti olsun diye dediğinizi yapmakta mantıklı

• Uzun yola gidecek olan bir arkadaş var, hangi firmayı önerirsiniz?
    Enterprise baya konuus geçmiş ama km sınırı var, bir de araçta 5 kişi olacak, arka koltuklar rahat olmalı.
    Garenta ve octavia ilk seçenek gibi duruyor şu an.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ikinizde güldürdünüz a180 ile cla aynı arabadır bütün herşeyi aynıdır birisi sedan diğeri hbdir

Başka farkı yoktur cla nasıl ayrı bir dünya oluyor görende cla d segmenti sanacak

bu arada a180 amg gelmeyebilir normal donanımda var dedi rezervasyonu değiştirdim 9 tl fark ile talisman alıcam

Güldürdün

ona bakarsan 1.16 ile 3.20 aynı mı yani :) iyi ikisi de BMW biri HB biri sedan :)

bir kere görüntü farkı yeter bence. Daha bir diri duruyor

• FaTaL_ErroR_44 kullanıcısına yanıt
    asıl sen güldürdün 3.20 1 serisinin sedanı mı 1.16 c segmenti 3.20 d segmenti
  • quote:

asıl sen güldürdün 3.20 1 serisinin sedanı mı 1.16 c segmenti 3.20 d segmenti

mesela dedim segment farkına girmiyorum görünüm olarak ele alıyorum ben. 1 serisinin hem sedanı hem HB'ği var mı ki örneklendireyim ?
  • quote:

ikinizde güldürdünüz a180 ile cla aynı arabadır bütün herşeyi aynıdır birisi sedan diğeri hbdir

Türkiyede bir bagaj kısmı, aracı biraz uzatmak mı 45 bin tl fark oluşturuyor
  • fantastik74 kullanıcısına yanıt
    evet mercedes paragöz fırma herşeyi yapar
  • Trabzon havaalanından 25mart alış 27mart bırakış uygun araç var mı ? yardımcı olabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirtunc

Trabzon havaalanından 25mart alış 27mart bırakış uygun araç var mı ? yardımcı olabilir misiniz?

Prime şifresiyle 55 liraya benzinli i20 falan gayet iyi bence
  • Prime şifresi verebilecek var mı?
  • Selam Arkadaşlar ,

Daha önce Dalaman Havaalanından araç kiralayan oldumu ? Bir arkadaş Enterprise'dan kiralamış memnun kalmış bunun dışında kiralayan var mı ? Orada hangi firmayı önerirsiniz. 30 Temmuz- 5 Ağustos arası kiralama yapacağım şimdiden rezervasyon yapayım mı gitmeden 1 ay kala mı yapayı ?

Teşekkürler.
  • badlordtr B kullanıcısına yanıt
    Büyük firmalar tercihiniz olsun. Enterprise, budget, garenta , avis vb. Yerel firmalardan uzak durun bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Findeks kredi notuna bakmayan güvenilir Kirala Firması var mı? Yazın sırf bu yüzden sorun çıkardılar neymiş puanım düşükmüş o yüzden aracı vermediler. Kredi kartımda limit sorunu yok. Bilgisi olan var mı??
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkworks

Findeks kredi notuna bakmayan güvenilir Kirala Firması var mı? Yazın sırf bu yüzden sorun çıkardılar neymiş puanım düşükmüş o yüzden aracı vermediler. Kredi kartımda limit sorunu yok. Bilgisi olan var mı??

Enterprise :)
    Hiçbirşeye bakmıyor kart limitin olsun yeter
  • İstanbul ici uygun aylik dizel (oto-manuel farketmez) uygun fiyatli neler var paylasabilir misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turkworks

Findeks kredi notuna bakmayan güvenilir Kirala Firması var mı? Yazın sırf bu yüzden sorun çıkardılar neymiş puanım düşükmüş o yüzden aracı vermediler. Kredi kartımda limit sorunu yok. Bilgisi olan var mı??

Enterprise :)
    Hiçbirşeye bakmıyor kart limitin olsun yeter

Bu bilgin için çok teşekkür ederim. Ya hu kredi limitim var 2000 TL bloke istedi o da var. Ama sırf puanım yüzünden sorun çıkardı AVİS. Sanki kredi çekiyoruz bu ne saçmalıktır hocam yha...
  • arkadaşlar budgettan sakın araba almayın insanları resmen kazıklıyorlar %50 indirim ayagına bu ay 3 kere zam yaptılar ,

şubat mart astra focus grup 111 tl 1 hafta sonra 117 tl şimdi 141 tl focus manuel 117 tl

central qashqai full donanım koymuş oda 202 tlden veriyor

en uygun enterprise prime fiyatları a180 106 qashqai 110 talisman 115
  • araç kiralarken k.k. bloke tutarı ne demek oluyor. Kredi kartımda limit yoksa ne yapacağım nasıl olacak?
  • quote:

arkadaşlar budgettan sakın araba almayın insanları resmen kazıklıyorlar %50 indirim ayagına bu ay 3 kere zam yaptılar ,

şubat mart astra focus grup 111 tl 1 hafta sonra 117 tl şimdi 141 tl focus manuel 117 tl

central qashqai full donanım koymuş oda 202 tlden veriyor

en uygun enterprise prime fiyatları a180 106 qashqai 110 talisman 115

centralda qashqai için mini hasar 0 tl. yinede diğer firmalara göre pahalı. full kasko yaptırsan bile diğer firmalar daha uygun
  • 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.